Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

ArtS007

New member
Bez reklam
klimczop napisał:
Wy naprawde nie chcecie uwierzyć w to, że Oskarmedia naprawde potrafi dostarczyć towar do klienta.
Ależ wierzymy. Nie jesteś pierwszym klientem OS, który doczekał się realizacji zamówienia. Jednak przyznasz, że na podstawie Twojego jednostkowego przypadku wyciąganie wniosku, co do rzetelności firmy, jest albo naiwnością albo... sam sobie odpowiedz. Bo niby skąd wiesz, jak firma wywiązuje się z zamówień. Powiedzieli Ci, włamałeś się do ich systemu, czy może jeszcze inną drogą dowiedziałeś się o statystykach zamówień sklepu?

Kupowałem w internecie kilka razy. Zawsze kończyło się to pozytywnie. Dlatego mogę wydać pozytywne opinie kilku sklepom. Jednak nigdy, przenigdy nie pokusiłbym się o jednoznaczne stwierdzenie, że sklepy te działają na 100% rzetelnie. Wpadki zdarzają się najlepszym, jednak historie opisywane w kontekście OS przedstawiają dużo gorszy obraz. I nawet, jeżeli po stronie sklepu nie ma złej woli, to na pewno nie ma też nadmiaru dobrej.

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

pete2

New member
Tak jak powiedział ArtS wpadki zdarzają się każdemu. Ale gdy 50 % transakcji to wpadka (może mniej lub więcej) to już nie jest wpadka tylko przemyślane działanie. Mechanizm jest zawsze taki sam. Jeśli OS byłby uczciwy nie sprzedawałby sprzętu, którego wie, że nie będzie mógł sprzedać (ale wtedy nie dostałby przelewu, prawda?).
 

klimczop

New member
ArtS007 alesz daleko mi do stwierdzenia, że OM jest firma jest rzetelna, ja nie popieram działania OM, jednak jak dlamnie jest to tak tragiczny sklep internetowy jak to się miało do ulubiony.pl :).
Jak narazie kupujący w Oskarmedia mogą liczyć na przybycie swojego towaru po 10 dniach roboczych, albo na odzyskanie swoich pieniędzy po około miesiąca czasu :), najgorsze jest to, że ten drugi przypadek pojawia się dość często co nie świadczy za dobrze o Oskarmedia, jednak dla mnie przesadą jest jak ludzie piszą, że Oskarmedia to złodzieje.
Pozdrawiam :)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nigdy nie mówiłem o OS, że są oszustami. Wystarczy przejrzeć moje wpisy. Moim zdaniem działają co najmniej nierzetelnie. Problem w tym, że w zdecydowanej większości przypadków takie niedociągnięcia są jak najszybciej usuwane lub minimalizowane. W przypadku OS takiej ewolucji nie widać. A wystarczyłoby znieść limit zamówień za pobraniem. Oczywiście to nie wszystko. Uważam, że zwlekanie ze zwrotem pieniędzy jest co najmniej niepoważne. Nie potrafię też powiedzieć, jaki odsetek zamówień jest realizowany. Kilka, czy kilkanaście wpisów na forum nie obrazuje raczej sytuacji. Niewykluczone, że większość klientów jest obsługiwana skutecznie i nie mają powodu o tym pisać. Szczególnie tutaj.

Ale i tak większą odpowiedzialnością obarczam klientów, którzy pomimo ostrzeżeń podejmowali ryzyko dokonania zakupu. Wystarczy przeczytać pierwsze 20-30 wpisów, aby przekonać się, że nakazywałem ostrożność. I to dość stanowczo.

I jeszcze jedno. Pracuję w firmie, która konsolidowała się dwukrotnie w ciągu czterech lat. Wiązało się to ze zmianą nazwy itd. I jakoś nie było problemu z ciągłością wierzytelności i zobowiązań. Być może dlatego, że generalnie moja firma wystawia rachunki? :)

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

Krzysiek666

New member
klimczop napisał:
ArtS007 alesz daleko mi do stwierdzenia, że OM jest firma jest rzetelna, ja nie popieram działania OM, jednak jak dlamnie jest to tak tragiczny sklep internetowy jak to się miało do ulubiony.pl :).
Jak narazie kupujący w Oskarmedia mogą liczyć na przybycie swojego towaru po 10 dniach roboczych, albo na odzyskanie swoich pieniędzy po około miesiąca czasu :), najgorsze jest to, że ten drugi przypadek pojawia się dość często co nie świadczy za dobrze o Oskarmedia, jednak dla mnie przesadą jest jak ludzie piszą, że Oskarmedia to złodzieje.
Pozdrawiam :)

To jakiego określenia mają używać ludzie, którzy nie mogą odzyskać pieniędzy i muszą składać zgłoszenia na Policję i zakładać sprawy z powództwa cywilnego. Wezwania do zapłaty też już nie działają. Ja mam potwierdzenie wpłaty z 15.08.2008 i cały czas czekam na cud. Może zanim zaczniesz oceniać wypowiedzi innych to poczekaj aż doświadczysz czegoś takiego na własnej skórze to może wtedy pogadamy.
pozdro
 
Ostatnia edycja:

RobMa_

New member
poczytałem ostatnie posty..i sie troszke wystraszyłem..właśnie posprawdzałem...i...wracam z ceneo.pl..albo ja sie pomyliłem ...albo mój komp...bo na pierwszym miejscu w kat. Le40a656 jest OS...może troszke żetelności w pisaniu postów...!...:???:
 

Zoltar_123

New member
Wow, fajne forum, właśnie chcialem zamówić w OM wymarzony LE55956..:fool:
O mały włos, dzięki wszystkim za opinie i dyskusję.

Pozdro
 
Zoltar,
bardzo sie ciesze ze zajrzales tu przed zakupem - ogolnie - bardzo polecam w oszukanych jak juz pisza opinie negatywne na ceneo to nakierowywac ich na to forum - zawsze choc maly procent ludzi ominie klopotow
 

Posen

New member
Zwrócili mi kasę ! ! !

Otrzymałem zwrot pieniędzy za niezrealizowaną dostawę telewizora. Ponieważ zleciłem odzyskanie kasy zaprzyjaźnionej kancelarii, nie potrafię powiedzieć jakich środków użyła. Co do kosztów - mnie kosztowało to litra dobrej wódy, a głupio mi się pytać, bo Mecenas powiedział, że nie chce, abym mu płacił.

Ważna informacja: list wysłany przeze mnie do Oskar i Eckert został odebrany po maksymalnym terminie, jaki mógł leżeć na poczcie (14 dni). List we firmowej kopercie Kancelarii po dwóch dniach!

Proponuję, aby forum było ostrzeżeniem dla potencjalnych klientów.
Zobowiązuję się społecznie do monitoringu w necie firmy Oskarmedia pod kątem jej przekształceń w celu pozbycia się kłopotliwej przeszłości.
 

Posen

New member
Społeczny monitoring m.Jawczyce

Proszę wpisać nando.pl i kliknąć na górze o firmie. Ile jeszcze firm mieści się w tym garażu przy szosie na Poznań?
 

sali128

New member
POMOCY!! Zamowilem tam TV wyslalem tam 3000zl.Dnia 2008-10-12 21:25:19 zlozylem zamowienie.Przelew wysalalem tego samego dnia.Dopiero po mojej interwencji zaksiegowali go dnia (data realizacji: 2008-10-22 14:53:16).Wczoraj poinformowali,ze odesla kase,bo TV nie maja.Dzisiaj nalegalem na skana potwierdzenia przelewu i powiedzieli,ze wysla do 17 i tu bez kontaktu... Co mam zrobic...? Co proponujecie??? Zamowienie numer 118132 KONTAKT DO MNIE: sali128@gmail.com
 
Ostatnia edycja:

arsi3

New member
Ten sklep widze ze ma niezla historie tu na forum i bardzo dobrze ile ja nerwów stracilem na tych oszustów to dajcie spokój całe szczescie ze oddali mi kase po kilku tygodniach oczekiwania ale ja sam się posepilem i wiząłem w OSKAR MEDIA bo cholernie skusila mnie cena.
W tamtym tygodniu kupilem w Megamarkecie i wysłali mi dzien po złozonym zamówieniu Sharpa LC 52X20 -fajny tv przez który stracilem tyle nerwów :)
 

sali128

New member
Po straszeniu prokuratura oraz mailami z wyciagiem z kodeksu karnego i linkiem do tego tematu,skan potwierdzenia przelewu przyszedl.Nic nie podpisywalem i czekalem 2 dni...Poprostu nie mozna im odpuscic...Za osoby oszukane trzymam kciuki i zycze wytrwalosci!! Pozdrawiam
 

RobMa_

New member
ArtS007 napisał:
Możesz rozwinąć, o co Ci chodzi?

ArtS :)
wyczytałęm w tym wątku,że te oferty są skreślone z ceno...więc zaraz myk na ceno... i kontrolka... o zgrozo...nie to że są ,to obniżyli cene...aha...tak a propo mojego Samsunga..dodzwoniłem sie i jednocześnie przyszła na emaila wiadomość ,że powinien być u mnie w połowie tygodnia... no cóż poczekam..środa już nie długo...sie odezwe jak sie cóś zmieni..miłego ...
 

Proof

New member
A wiecie czy jest możliwość zamówienia sobie towaru i odebrania w ich siedzibie... tzn w warszawie....
????????????

Po tych wszystkich opiniach troche mi sie odechciewa zamawiać stamtąd telewizor... za 9tyś....

Hmmm mam teraz duze wątpliwośći...
 

4pac

New member
Oscarmedia żyje (a właściwie jej właściciel) ewidentnie z odsetek.
Jeżeli zwrócą 5tys. po np 1 m-cu to ile % będą z tego mieli? A jak zrobią tak ze 100 wpłatami?
Pewnie nie ma paragrafu na takie s-syństwo.
 

PWK

New member
@ tim1212
Po pierwsze wyłącz capsa. Po drugie pisz po polsku. Po trzecie jeśli facet twierdzi, że sprzęt jest w drodze to niech poda nr przesyłki, można sprawdzić w firmie kurierskiej co się dzieje z paczką. Ale takiego numeru pewnie nie będzie miał, bo sprzętu nie wysłali :/
 
Do góry