Sklep OSKAR MEDIA z Warszawy

Artur'79

New member
Gratuluję sklepowi Oskar rekordowej ilości postów jak chodzi o opinie o sklepie na tym forum.

Ze swojej strony powiem tylko tyle, że gdybym w swojej branży odstawił takie klocki jak wy choćby z jednym klientem, to dawno miałby odebrane uprawnienia do jego wykonywania a w swojej branży nie miałbym czego szukać przez długie lata.

Eh, nie ma to jednak jak handel.
 

gregor-69

New member
dostałem informacje, że kasa jest przelana, ale czy bedzie napisze jutro. co do rekompensaty, to wszytskim nam przysługują odsetki ustawowe od kwoty bezprawnie przetrzymywanych pieniędzy. jest to 4-kortność stopy lombardowej NBP, na dzień dzisiejszy 30% w skali roku oczywiście, ale gdyby tak wszyscy poszkodowani się zebrali to UF... cośtam na żadnej lokacie tyle nie dostanie.
podejżewam, że z tą rekompensatą to jedna wielka ściema
 

Heniu'55

New member
Kochani Współoszukani Zadziwiające W Tym Wszystkim Jest To, że Społka Twierdzi, że Przejęła Nasz Oszukańczy Sklep Ale Nie Przejeła Jego Zobowiązań Tylko Jest Dobroczyńcą I Chce Nas Spłacić!!!!!!!!!!! Ja Podjąłem Pewne Kroki A Jeśli W Ciągu Kilku Dni Nie Będzie Reakcji Idę Na Policję Do Panów Od Przestępczości Gospodarczej Dość Tego!!!! Chętnie Udostępnię Swoje Dane Zamównie Id 113650 Komuś Kto Zechce Zwrócic Moje Piniądze.
Kochany Bocianie W 100 Procentach Się Z Tobą Zgadzam.
Jeśli Moje Działania Okażą Się Skuteczne Wszystkim Je Opublikuję.
 

bocian50

New member
Jeżeli zwracacie pieniądze wszystkim, to po co mam po raz nie wiem który pisać do Was? Dane każdej osoby, która wam wpłaciła pieniądze macie - w przelewach. Moje także. Więc czekam.
Nie rozumiem tego dopytywania się o numer zamówienia. Czyżby nie było waszym zamiarem oddać pieniędzy wszystkim poszkodowanym?
Przecież to wy nadawaliście zamówieniom numer, nie ja.
A cała ta sprawa i tak nadaje się do prokuratora.
 

TommyJr

New member
Ja sie umawialem z Panem Michalem - Prezesem Zarzadu, ze przelew bede mial w czwartek, ale nie bylo dzialu ksiegowego, bylem w piatek, podpisalem umowe i mialem juz w poniedzialek miec pieniadze. Wyslalem skan wyslania potwierdzenia do Pani Barbary E. a pieniedzy jak nie bylo tak nie ma. Panie Michale - chyba nie tak sie umawialismy? Jak to jest, ze sa ludzie ktorzy zaplacili po mnie, a juz dostaja pieniadze? Ja zaplacilem 20.08. Dzisiaj znowu wybiore sie do tej pseudo firmy.
 

AdM

New member
czekam, czekam

Moje zamówienie (112360) jest z 01.09, kilkanaście maili, ostatnia propozycja z przesłaniem skanów nadania umowy i potwierdzenia. Jak widać dobrze, że tak nie postąpiłem.. Radca prawny nie zaleca niczego podpisywać! Nieprawdopodobne jest uparte twierdzenie OSKARMEDIA, że wszystko z ich strony jest ok. Aaa, to jest dobre, mail z 22.09:
"WitamProszę Pana zamówiony towar otrzyma Pan dopiero w poniedziałek.Opóźnienie spowodowane jest oczekiwaniem na dostawę sprzętu.Za co bardzo przepraszamy.Oczywiście zrekompensujemy Panu długi okres oczekiwania."Taa, jasne, nie mogę się doczekać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MichalUK

New member
własnie wczorajsza wpłata OskarMedia została zaksięgowana na moim koncie, tak więc oddali mi moje pieniądze po miesiącu i 3 dniach. NIC im nie podpisywałem i nie zamierzam tego robić. Sprawę wczesniej zgłosiłem na policje, dziś będę jeszcze z nimi o tym rozmawiał. Współczuje wszystkim którzy maja podobne przygody z tą firmą i OSTRZEGAM tych którzy mają zamiar coś u nich "kupić". POZDRAWIAM
 

ttomek6

New member
Dostałem zwrot pieniędzy

dzisiaj dostałem ( na konto) zwrot pieniędzy i czekam na zwrot podpisanej Umowy.

Tym, którzy wahają się podpisać Umowę sugeruję dopisanie warunków zawieszających. To zabezpiecza tych, którzy boją się przenieść
wierzytelność z osoby fizycznej na sp. z o.o. o kapitale 50k pln.
7.

1. Cedent oświadcza, że przeniesienie Wierzytelności vvvv PLN (słownie vvvvvvvvv złote) na rzecz Cesjonariusza wraz z wszelkimi prawami z nią związanymi następuje automatycznie w momencie uznania kwoty vvvv PLN (słownie vvvvvvvvv złote) Wierzytelności na rachunku Cedenta : ddddd nr xxxxxxxx zaś Cesjonariusz nabywa w tym momencie tę Wierzytelności za tą kwotę vvvvv PLN (słownie vvvv złote) .
2. Cesja Wierzytelności nastąpi pod warunkiem zawieszającym, tj. gdy płatność określona w § 7.ust 1 nastąpi do dnia RR .10.2008. Dzień zapłaty uznaje się dzień wpływu kwoty na rachunek Cedenta.
3. Przekroczenie tego terminu spowoduje, że niniejsza Umowa nie dochodzi do skutku.
 

oszukany1

New member
zwrot pieniędzy

Witam
Dzisiaj po prawie 40 dniach otrzymałem zwrot wpłaconych pieniędzy.
O moich ''ulubieńcach'' nie zmieniam zdania i uważam, że nie są uczciwi. Cieszę się że sprawa już sie zakończyła. Kosztowała mnie sporo czasu, nerwów no i oczywiście pieniędzy.
Traktuję to jako nowe doświadczenie życiowe i całe szczęście że sprawa się zakończyła.
Wszystkim ''niezadowolonym'' z ''ulubieńców'' życzę powodzenia.
Mam nadzieję, że kiedyś natkną sie na kogoś bardziej nerwowego ode mnie i będzie to ich drogo kosztować.
Swoję drogą takie wyszukiwarki jak ceneo powinny banować takich klientów
Powodzenia
 

alucard84

New member
z wielka radoscia moge zakomunikowac ze dzis pieniadze zostaly zaksiegowane na moim koncie:)umowe podpisalem i zostala w piatek wyslana..dzis jest wtorek wiec chyba to dobry wynik:)zycze powodzenia innym!juz zlozylem zamowienie w innym"wiarygodnym"sklepie i zabezpieczenie to platnosc za pobraniem:)pozdrawiam!
 

gregor-69

New member
pieniądze są na koncie, żadnej umowy nie podpisałem i nie podpiszę, nie mam już ochoty starac się o jakąś "rekompenastę" z ich srony, bo zbieramnie na wymioty jak czytam te ich maile. życzę powodzenia innym, służę również pomocą i radami na priv, bo przez ta sprawę to mogę zakładać jakieś stowarzyszenie poszkodowanym przez OM i UP... :)
 

mzygier

New member
Zwrot Pieniedzy

Witam,
Również ja w dniu dzisiejszym po ponad miesiącu otrzymałem zwrot pieniędzy.
Umowy nie podpisałem ale obiecałem że to uczynie jak tylko otrzymam pieniądze.
Oczywiście większość pewnie im tego nie podpisze bo nam wszystkim strasznie zaszli za skórę.
Ja jednak tak jak obiecałem im to odeśle, niech widzą że nie którzy ludzie jak coś obiecują to dotrzymują słowa a nie kluczą na różne sposoby przez miesiąc.
Życzę wszystkim oszukanym powodzenia w odzyskiwaniu pieniędzy i życze sobie i wszystkim aby więcej na takiego sprzedawcę nie trafili.
Z poważaniem
mzygier
 
Ja tez jestem kolejną osobą poszkodowaną przez firmę OskarMedia,
mimo wielu obietnic od ponad dwoch miesięcy nie jestem w stanie odsyskac od nich pieniędzy (zamowienie oczywiscie anulowalem).

ID mojego zamówienia: 109412 -data zamowienia to 2008-08-11 czyli juz ponad 60 dni nie mam ani telewizora , ani pieniedzy.

Wszystkie dane potrzebne do przelewu juz przesylalem pare razy :(
Cierpliwosc mi sie konczy, czekam jeszcze 2 dni i skonczy to wejsciem na drogre prawna:(
 

krzynow

New member
"sklep"

Witam ponownie i śpieszę donieść,że pieniądze powróciły na moje konto mimo,że nic nie obiecywałem,nic nie podpisywałem.Niby powinienem się cieszyć,tylko dlaczego tyle smrodu wokół tej sprawy...Miał być telewizor,wyszło g...o(!):nerwy,gra na czas,zwodzenie ,cesje,wierzytelności,prawniczy bełkot,idiotyczne maile i telefony,2 wizyty w prokuraturze,na deser pozotało wezwanie na Policję w dniu 13.10,bo sprawa nabrała biegu.Oferta "sklepu",jak widać-bogata...I w tym wszystkim zero handlu!.Aż prosi się zapytać: Panowie i Panie,czym Wy się tak naprawdę zajmujecie?!!!!!.Nie oczekuję odpowiedzi,bo ją znam i oby inni byli mądrzejsi ode mnie,bo mogło być gorzej...Za swoje pieniądze nie dziękuję,na słowo przepraszam nie czekam,bo i od kogo... W nawiązaniu do wezwania na Policję-jeśli jest ktoś,kogo firma oszukała(nie wywiązała się z umowy i nie chce zwrócić pieniędzy),to proszę o maila z info,może to wykorzystają. POZDRAWIAM Krzysztof
 

Heniu'55

New member
Ja czekam do jutra już jestem wstępnie umówiony na spotkanie w prokuraturze ,moje zamówienie zdnia 08-09-2008 ID 113650, do dnia dzisiejszego nie zostało zreaizowane ani nie otrzymałem zwrotu pieniędzy mimo rozmów telefonicznch i wysłaych meili.
 

ttomek6

New member
kurier - pytanie

Wiem, że są jeszcze poszkodowani - i jeśli ktoś chce temat ciągną na ostro to sugeruję by sprawdzić czy firma kurierska, która ponoć wozi zamówienia Oskara - ma podpisaną Umowe i czy realizował, realizuje jakieś zadania . Fimra ma coraz więcej zadowolonych klientów w OPINEO - i teraz może jest tak, że faktycznie UFC .. prostuje biznes, który się wykoleił, [oby] a jeśli nie to słabo.
 
Nie wiem czy prostuje czy nie. Ale dalej nie mozna sie na infolinie dodzwonic. Dalej nie odpowiadaja na maila. Dalej nie mam pieniedzy.
Jak to jest 'prostowanie' to ja jestem swiety.
 

Pablo111111

New member
Kasa z Oscara

Ja dzisiaj też dostałem kaskę z tego sklepu, co spowodowało u mnie ogromną ulgę i wrażenie że "zarobiłem" dodatkowe pięniądze. Przedpłata 100% przed dostawą okazała się nieporozumieniem - nigdy wiącej takich błędów.
Koniec tego tematu, wraz ze szczęśliwym zakończeniem spowodował, że nie napiszę negatywnych rzeczy na sklep.
 

tpi68

New member
Bieżące zaległości Oskarmedia

Oskar Media napisał:
  1. "tpi68" - z uwagi na brak przelewu z Pańskiej strony na rachunku Spółki zwróciliśmy się już do Pana mailem z prośbą o przesłanie potwierdzenia takiego przelewu ponieważ Pański nr zamówienia nie wskazuje na to, iż mógł Pan dokonać wpłaty tuż przed zmianą rachunku w systemie sklepu
W razie kolejnych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zespół OSKARMEDIA

Już dwa razy otrzymali potwierdzenie płatności dokonanej w dniu 11.09.08 poprzez Płatności.pl i jeszcze twierdzą , że wpłata została dokonana na Barbarę Eckert czyli starego właściciela. Przecież zamówienie i płatność została dokonana po "magicznym" dniu 10.09.08 czyli w spółce Upward.
W panelu zamówienia na ich stronie data zaksięgowania przelewu to 14.09.08 godz.23:38.
Czyli to Spółka Upward IFG jest mi winna pieniądze.
Oskarmedia czy Upward ,nie ważne kto,oddajcie moje pieniądze!

tpi68

 
Do góry