sklep nando.pl?

radkow

New member
No tylko, ze ja w nando zamowilem.

Zastanawia mnie tylko, bo podczas mojej wizyty w oczekiwaniu na tv, a czekalem ponad 4 godziny zadzwonilo do nich kilkudziesieciu jak nie kilkaset nowych klientow (telefony non stop, a dwie Panie odbieraly) i tych ktorzy juz cos zamowili wczesniej i nikt nie robil awantur, wszystko cacy elegancko, jakby wszystko bylo ok - takie mialem odczucia ze jest ok.

a awarie systemu chyba maja faktycznie, bo nie mogli sie zalogowac do bazy i wszystko na kartkach bylo.
 

lechoo_arch

New member
wyjazd

Kto jedzie jutro do nando walczyć o swoje? Jestem chętny choć z Wrocławia mam kawałek. Być może dobrze byłoby sie wybrać większą grupą
 

knot

New member
radkow napisał:
No tylko, ze ja w nando zamowilem.

Zastanawia mnie tylko, bo podczas mojej wizyty w oczekiwaniu na tv, a czekalem ponad 4 godziny zadzwonilo do nich kilkudziesieciu jak nie kilkaset nowych klientow (telefony non stop, a dwie Panie odbieraly) i tych ktorzy juz cos zamowili wczesniej i nikt nie robil awantur, wszystko cacy elegancko, jakby wszystko bylo ok - takie mialem odczucia ze jest ok.

a awarie systemu chyba maja faktycznie, bo nie mogli sie zalogowac do bazy i wszystko na kartkach bylo.

a jaki miałeś nr zamówienia ?, moj jest 2255 wplacilem im kase 4.12.2008 , i po tym dostałem meilem potwierdzenie że otrzymali płatność i że towar zamówiony , potem stronka zniknęła i zaczęła się cała panika , niewiem co teraz o tym myśleć
 

radkow

New member
Z tego co mowil ktos z kim stalem pod oscar-em Prezesa i majatek razem a autami kolo 20-tej zajela Policja z Prokuratorem, i nando prokuratura tez miala zwinac dzis wieczorem, ale tak jak mowie to moze byc plotka.

Moje zamowienie mialo numer 2507 ale moj Tv byl bardzo polularny i mieli ich dosc sporo na stanie, tylko wraz z moim przyjechaly 4 szt.
 

placzekdap

New member
Wrocław

Jak Wrocław sie bedzie zbieral to dajcie znac. Moglibysmy razem tam sie wybrac. Ktos z Wrocka wczesniej pisal. Moje gg to 369566. Ja TV zamowilem ok. 1h przed wylaczeniem strony:( To mega pech... Ale przeciez sie nie pochlastam. Glupio mi isc na policje skoro wczoraj zamowilem TV. Co im powiem - wczoraj zamowilem TV i zaplacilem i nie mam TV? Przeciez mnie wysmieja. Poczekam do poniedzialku. Bede dzwonil jutro do nich. Powtarzam, co pisalem wczesniej, ze moj kumpel we wtorek dostal od nich swoj Tv, dlatego bez watpliwosci zamowilem sprzet. Po co mieli mu na wtorek wyslac TV jak w srode sie zwineli??? A zamowil w zeszlym tyg i dupy im nie trul. Dzialajmy i sie informujmy. Pozdrawiam.
 

coyot

New member
placzekdap napisał:
Po co mieli mu na wtorek wyslac TV jak w srode sie zwineli??? .
Nikt się nie zwinął. Jednostkowym przypadkom wysyłali TV widocznie. Osobom które były w tym tygodniu oddawali (większości) gotówkę.

Niestety moim zdaniem nie ma po co jechać teraz. Policja i prokuratura zamknęły sklepy, aresztowały "prezesika". Sprawę prowadzi prokuratura w Babicach Starych.
Powodzenia
 

JG1985

New member
Witam

Witam, nie jestem typem panikarza ale gdy znalazłem to forum to mi sie ciepło zrobiło mój numer zamówienia to 2117. Narazie nie moge w to uwierzyć. Zobaczymy co bedzie jutro. Miałem obiecane przez Panią z infolini że do końca tego tygodnia bedzie moje zamówienie zrealizowane dam Wam znać jak coś wiecej bede wiedział. Pozdrawiam
 

mnowako123

New member
Witam
Pozwoliłem sobie wkleić tekst z innego forum ale dotyczy również naszej sprawy, bo Oscar Media i Nando to jak się dowiedziałem jedno i to samo. Konto również. Potwierdzam informację z Ożarowa. Dzwoniłem na komendę. Należy składać zawiadomienia na policję. Muszą wiedzieć ilu jest poszkodowanych.

"Dzwoniłem do Ożarowa na komendę (tel.022-7221997) i powiedziano mi, że prokurator tam wkroczył. Sprawę ma dalej prowadzić też policja z Warszawy dzielnica Stare Babice tam podlega Ożarów. Co do odzyskania kasy to na razie nie wiadomo nic. Jutro trzeba dzwonić. Myślę, że odsetki lecą. "


Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję , że uda nam się odzyskać chociaż pieniądze (bo o spokoju można zapomnieć)
 

panterml

New member
czyli jak wplacilem im kase 28 listopada.. to moge sie pozegnac z telewizorem ??

NO *****, wylapie wszystkich z tej firmy, ;/ ost raz cos kupilem przez przelew.... ja pierdole.

nosi mnie i to porzadnie.
 

dziubas

New member
Też dałem się wplątać w ten cały cyrk. Zamówienie złożyłem w poniedziałek, pieniądze zaksięgowali w środę a w czwartek sklep zamkneli:( Tragedia

Idę dzisiaj na policje coś trzeba z tym zrobić
 

piotrleon

New member
Nadal mam ten gratisowy telewizor, firma nie odbiera telefonów, na e-maile nie odpowiada...wiem, że czeka na swoje zamówienia czy też pieniądze sporo ludzi, tak więc szanowne NANDO może byście przysłali obiecanego kuriera? :)
 

knot

New member
Proszę nie cytować bezpośredniego poprzednika. ArtS :)

ja u nich zamowilem samsunga le37a551, podobno wczoraj mieli transport ok 20 paczek, masz może ich nr klienta w dpd ? moze by ich tam sprawdzić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

piotrleon

New member
Niestety, nie posiadam ich nr klienta. Dzwoniłem przed chwilą do nich, byłem 12 w kolejce, gdy ostałem się jako pierwszy, włączyła się poczta głowa...informująca mnie jednocześnie, że jest przepełniona...
 

JG1985

New member
Odp

Piotrleon z łaski swojej zamknij sie, ludzie mają tu większe problemy. Dzwoniłem 2 razy, nie łączy tonowo tylko przekierowuje do konsultanta a tam informacja jesteś 9, albo 8 w kolejce :( PROSZE O INFORMACJE GDZIE SIE ZGŁASZAĆ DO SWOJEJ KOMENDY POLICJI CY PROKURATURY CZY MOŻE GDZIEŚ DZWONIĆ :(
 

ptychoo

New member
Nando

Z tego co wiem od policji z Ożarowa nie macie tam po co jechać ponieważ już wszystko jest posprzątane.
Zabezpieczyli wszystko co mogli zabezpieczyć i teraz zbierają materiał dowodowy. Temat całej grupy przekrętów prowadzi Komenda Rejonowa Policji w Starych Babicach.
Jak czegoś się wiecej dowiem to napisze.
Zgłaszjcie się do swoich posterunków policji i składajcie doniesienia o popełnieniu przestępstwa oraz informujcie ich o tym kto już prowadzi postępowanie.

Prezesowi oraz całej ekipie życzę Wesołych Świąt w pierdlu :p .
 

piotrleon

New member
JG1985 napisał:
Piotrleon z łaski swojej zamknij sie, ludzie mają tu większe problemy. Dzwoniłem 2 razy, nie łączy tonowo tylko przekierowuje do konsultanta a tam informacja jesteś 9, albo 8 w kolejce :( PROSZE O INFORMACJE GDZIE SIE ZGŁASZAĆ DO SWOJEJ KOMENDY POLICJI CY PROKURATURY CZY MOŻE GDZIEŚ DZWONIĆ :(


JG proszę, jak prowadzisz konwersację, to rób to w sposób kulturalny. Chcę oddać towar by, któryś/-aś z Was go dostał/czy też przejął go w celu zaspokojenia słusznej wierzytelności. A gdzie masz iść? Na policję. Tam Cię pewnie skierują do wydziału gospodarczego. Tylko przygotuj wszystkie dokumenty/korespondencję z Nando.
 

panterml

New member
2 godziny czekania, pisania protokolow itp.. mowili ze poblokowali konta, wiec jest szansa na odzyskanie hajsu, podobno mozna cos dzialac na wlasną reke wedlug przepisow prawa, tak mi na komendzie powiedzial koles.. ciekawa opcja.
heh
 
Do góry