sklep nando.pl?

fagus

New member
Zapomnij o tym sklepie.

Jest z tej samej stajni co Oscar Media (ten sam adres w Jawczycach). No a Oscar Media ... Cóż, to synonim internetowego przekrętu na maksa. Polecam wątek o Oscar media.
 

krish

New member
zamówiłem u nich 25.11 tv. dzisiaj mają ostateczny termin na wysłanie go. napiszę czy wywiązali się z tej obietnicy.
Krzysztof H. zam.1845
 

Kszekosz

New member
fagus napisał:
Jest z tej samej stajni co Oscar Media (ten sam adres w Jawczycach). No a Oscar Media ... Cóż, to synonim internetowego przekrętu na maksa. Polecam wątek o Oscar media.

adres akurat jest troche inny
nando.pl
Jawczyce pod Warszawą
ul. Przyparkowa 19
05-850 Ożarów Mazowiecki
a oskar j.w. tyle, że ul. poznańska 57

za to nip jest ten sam: 951-214-55-22, poniewaz prowadzi go ta sama firma, czyli Upward Financial Communications Grupa I.F.G. sp. z o.o. nawet telefon prawie identyczny - nando: 22 34 99 200, oskar media 22 34 99 299.
od 06.11.2008 czekam na tv lub zwrot gotówki z oskara, i do dzis (08.12)nie moge sie doczekac.
dlatego polecam NIE KORZYSTAC Z USLUG TEGO SKLEPU !!!

pozdrawiam
grzegorz
 

digitgreg

New member
Nie daj się nabrać!!!!!!!
Czytaj wątek o OSKARMEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to odłam tego pseudo sklepu.
Nie czytaj pozytywnych opisni o sklepie i nie wmawiaj sobie że Ciebie to nie spotka.
Nie bądz łosiem tak jak Ja :((((((((
 

cih

New member
No chyba też dałem się nabrać na ten sklep, zamówienie złożyłem 02-12-2008r. wpłata pieniędzy na konto dzwonili do mnie ze sklepu 05-12-2008 iż otrzymali zamówiony telewizor i wyślą go w poniedziałek 08-12-2008 jednak do dzisiaj telewizor do mnie nie dotarł więc przed chwilą zadzwoniłem do sklepu nando.pl i otrzymałem informację iż oczekują jeszcze na zamówiony telewizor powiedziałem że zależy mi na czasie ale nie dostałem informacji kiedy zostanie wysłany ponoć ma zostać wysłany do końca tygodnia czyli do 12-12-2008r. zobaczymy. Dziwi mnie tylko ilość duża ilość pozytywnych komentarzy na ceneo.pl ?
 

alergic

Member
Witam na wstępie chciałem się ze wszystkimi przywitać. ;]

Oto co wyczytamem na jednym z polskich portali z zabawnymi cytatami (bash.org) a mianowicie cytat z komentarzem odnośnie tego sklepu :

<kupujący>Ocena sklepu...prawie, że tragedia.

1. 25 listopada dzwonię i pytam o powyższy tv. W większości sklepów internetowych nie był dostępny. Jednak Nando informuje mnie, iż mają owy model na stanie i czas dostawy wynosi od 1 do 5 dni po zaksięgowaniu wpłaty, o czym zresztą jest informacja na stronie.

2. Zamawiam telewizor.

3. 26.11 wieczorem robię przelew.

4. Przelew zostaje zaksięgowany...29.11 - w sobotę...dziwne, przecież banki w sobotę nie realizują przelewów, pewnie więc pieniądze były na koncie Nando już w piątek.

5. Następnie, w poniedziałek 1.12 - dostaję informację, że zostały wysłane zapytanie o telwizor...do hurtowni...a niby był na stanie.

6. Dzwonię, pytam o dostawę, Pani informuje, że 10 dni. Dlaczego więc na stronie jest napisane max. 5? Strona nie była dawno aktualizowana...

7. Dzwonię w czwartek 4.12. Telewizor będzie dziś wysłany. Świetnie. Już nie mogę się go doczekać. Przed 18:00 dzwonię i piszę e-mail, żeby podano mi numer listu przewozowego (DPD). Nie otrzymuję odpowiedzi.

8. Dzwonię w piątek 5.12 rano. Pytam ponownie o nr listu przewozowego, skoro został tv wysłany dzień wcześniej, powinni go mieć. Miła Pani informuje mnie, iż tv zostanie wysłany dziś...niesamowite, skoro został wysłany wczoraj, prawda? No nic. W końcu dostaję wieczorem nr listu przewozowego. Czyli zostałem okłamany w sprawie wysyłki czwartkowej.

9. Późniejszym wieczorem (nadal 5.12), dzwoni do mnie kolejna Pani, już chyba trzecia, i informuje mnie, że tv zostanie wysłany...w poniedziałek!!! Z irytacją w głosie, pytam Panią, co za bajzel tam mają, skoro mam już nr listu przewozowego...Pani sprawdza coś w bazie danych i przeprasza mnie, że rzeczywiście tv został dziś wysłany... Ech. Ma przyjść w poniedziałek. Świetnie. Mam nadzieję, że to już koniec tego całego bałaganu...

10. Poniedziałek, 8.12 - dziś rano dzwoni Pan z DPD, że przesyłka będzie około 10 u mnie w domku. Świetnie, jadę z pracy. Kurier już czeka. Sprawdzam przy kurierze. Towar zapakowany oryginalnie i bezpiecznie. Tu plus się należy.

11. Podsumowanie: POLECAM wszystkim sklep NANDO...prawdopodobnie w ramach przeprosin za panujący w firmie chaos, dostałem gratis drugi telewizor...! KOCHAM WAS! ;) Ps. tanio sprzedam nowy tv...


Więc się nie martw może tobie też przyślą 2 telewizory xD
 

ptychoo

New member
Popełniłem ten sam błąd. Zapłaciłem z góry przez system eCard 01.12. Faktycznie mieli problemy z systemem płatności bo to potwierdziła pani w BOK eCard. Ale schody się zaczęły po zaksięgowaniu (po tygodniu). Otóż telewizor który miał być na stanach magazynowych okazał się zamówionym w hurtowni. Po prostu mnie jako klienta okłamali.:(
Moja wina, moja wina, mja bardzo duża wina że nie traktuje wszystkich jak złodzieji.
Nie chce tracić nerwów i czekać może jeszcze z 2 tygodnie na telewizor lub upadłość. Dzisiaj udaję się do Rzecznika Praw Konsumenta żeby napisać rozwiązanie umowy a jeżeli w ciągu 48 godzin nie będę miał przelewu na koncie to w poniedziałek Policja i Prokuratura.

Jedna z opinii którą wkleiłem z jakiegoś sklepu z instalacjami Tak na marginesie ciekawe czy w ogóle u nich pracuje jakiś Pan Marcin.

„Rewelacja

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym sklepie. Miałem problemy z doborem urządzeń, co instalator to nowe teorie, nowe ceny. Całkowicie się pogubiłem w temacie ogrzewania domu. Dzwoniłem po producentach prosiłem o pomoc. Wszedłem na internet na opinie ceneo i zauważyłem że Sklep Merkury ma dużo opinii pozytywnych chwalących handlowców. Złożyłem zapytanie emailowo. Dostałem odpowiedz bym podał tel. - podałem. Po upływie 30 minut zadzwonił do mnie handlowiec z działu kuchnia Łazienka ogrzewanie. Dobrał kocioł do moich potrzeb, regulator pogodowy, konsole, podał nr do instalatora. Zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Zostałem potraktowany jak klient, z wyrozumiałością i kompetencją. Z czystego sumienia polecam ten sklep. Szczególne podziękowania dla p. Marcina

Odpowiedź sklepu NANDO: Dziękujemy i zapraszamy ponownie ! „

Bez komentarza



Co do Ceneo to …………
Możesz wpisać w opinie wszystkie złote myśli które przyjdą Ci do głowy. Sam skopiowałem 2 opinie innych użytkowników i wkleiłem gdzie mi się podobało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lechoo_arch

New member
Witam wszystkich

Ja też zamówiłem sprzęt w tym sklepie. jak na razie czekam. Moje zamówienie to 2203. mam nadzieje, że będę mógł im wystawić pozytywną opinię.
pozdrawiam
 

cih

New member
Z tego co wyczytałem wszyscy prędzej czy później odzyskali pieniądze od firmy oscar media chociaż jeden plus. A tak całkiem serio to dlaczego nikt nie wystawia negatywnych opinii na ceneo tylko rozpisuje się na forum ? a jeżeli już zostaną wystawione negatywy to zostają anulowane przez admina z ceneo ??
 
Ostatnia edycja:

jaole

New member
kpiny z klientow

Chyba tez dalem sie nabrac. Wlasnie po dwoch dniach spedzonych w oczekiwaniu na "rzekomo" wyslany tv jestem po rozmowie telefonicznej z Pania z infolinii. Maja awarie systemu i nawet niemoga sprawdzic na jakim etapie jest moje zamowienie. Mimo iz 4 dni temu dzwonili ,ze towar dostarcza wczoraj!!!!Wczoraj mowili,ze dzisiaj. :confused: . Opowiem pozniej jak sie skonczylo.Dalem im termin do jutra. Pozdraiwam
 

cih

New member
Właśnie wróciłem z komendy miejskiej w Gliwicach chociaż mieszkam w Pyskowicach jednak sekcja przestępstw gospodarczych znajduje się w Gliwicach, wydrukowałem wszystkie maile i rozmowy telefoniczne z infolinią mam nagrane na dyktafon ewidentnie widać gdy mówię o moim zamówieniu konsultantka się wyłącza mam dość dużo dowodów na nando.pl by sadzić iż doszło do popełnienia przestępstwa wysłałem również pismo do sklepu z prośbą o zwrot przelanych pieniędzy cisza jutro pójdę jeszcze do znajomego mecenasa i zapytam co można jeszcze zrobić może pozew cywilny straciłem już 2319 zł nr zamówienia 2158 to jak stracę jeszcze 500 zł za złożenie pozwu świat się nie zawali zawsze można jeszcze zarządzać jakiegoś zadość uczynienia.
 
Ostatnia edycja:

piotrleon

New member
Zakup tv Samsung LE37A565A1F w sklepie NANDO

Zamówienie nr 1884.
Ocena sklepu...prawie, że tragedia.
1. 25 listopada dzwonię i pytam o powyższy tv. W większości sklepów internetowych nie był dostępny. Jednak Nando informuje mnie, iż mają owy model na stanie i czas dostawy wynosi od 1 do 5 dni po zaksięgowaniu wpłaty, o czym zresztą jest informacja na stronie.
2. Zamawiam telewizor.
3. 26.11 wieczorem robię przelew.
4. Przelew zostaje zaksięgowany...29.11 - w sobotę...dziwne, przecież banki w sobotę nie realizują przelewów, pewnie więc pieniądze były na koncie Nando już w piątek.
5. Następnie, w poniedziałek 1.12 - dostaję informację, że zostały wysłane zapytanie o telwizor...do hurtowni...a niby był na stanie.
6. Dzwonię, pytam o dostawę, Pani informuje, że 10 dni. Dlaczego więc na stronie jest napisane max. 5? Strona nie była dawno aktualizowana...
7. Dzwonię w czwartek 4.12. Telewizor będzie dziś wysłany. Świetnie. Już nie mogę się go doczekać. Przed 18:00 dzwonię i piszę e-mail, żeby podano mi numer listu przewozowego (DPD). Nie otrzymuję odpowiedzi.
8. Dzwonię w piątek 5.12 rano. Pytam ponownie o nr listu przewozowego, skoro został tv wysłany dzień wcześniej, powinni go mieć. Miła Pani informuje mnie, iż tv zostanie wysłany dziś...niesamowite, skoro został wysłany wczoraj, prawda? No nic. W końcu dostaję wieczorem nr listu przewozowego. Czyli zostałem okłamany w sprawie wysyłki czwartkowej.
9. Późniejszym wieczorem (nadal 5.12), dzwoni do mnie kolejna Pani, już chyba trzecia, i informuje mnie, że tv zostanie wysłany...w poniedziałek!!! Z irytacją w głosie, pytam Panią, co za bajzel tam mają, skoro mam już nr listu przewozowego...Pani sprawdza coś w bazie danych i przeprasza mnie, że rzeczywiście tv został dziś wysłany... Ech. Ma przyjść w poniedziałek. Świetnie. Mam nadzieję, że to już koniec tego całego bałaganu...
10. Poniedziałek, 8.12 - dziś...rano dzwoni Pan z DPD, że przesyłka będzie około 10 u mnie w domku. Świetnie, jadę z pracy. Kurier już czeka. Sprawdzam przy kurierze. Towar zapakowany oryginalnie i bezpiecznie. Tu plus się należy.
11. Podsumowanie: POLECAM wszystkim sklep NANDO...prawdopodobnie w ramach przeprosin za panujący w firmie chaos, dostałem gratis drugi telewizor...! KOCHAM WAS! ;) Ps. tanio sprzedam nowy tv...

Gdy tylko umieściłem ową opinię na Ceneo zadzwoniła do mnie Pani z Nando, i zaczęła przepraszać, mówić o pomyłce i prosić o zwrot tv. Zgodziłem się przesłać na ich koszt.

Chwilę po naszej rozmowie pojawia się ich odpowiedź na mój komentarz:
Odpowiedź sklepu NANDO: Domślamy się, że Klient popełnił błąd tak nisko oceniając nasz sklep skoro w swojej opinii napisał tak wiele pochwał na nasz temat. Przepraszamy za zamieszanie z wysyłką ale jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo popełniać błędy. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Wkurzyłem się ostro, wysłałem do nich e-mail:
Witam poirytowany,

w sprawie zamówienia 1884. Umieściłem na stronie Ceneo taki a nie inny
komentarz, który odzwierciedlał moje odczucia na temat przeprowadzonej
transakcji! Państwo natomiast sugerujecie mój BŁĄD! Pisząc o jakichś
komplementach z mojej strony... GDZIE BYŁY OWE KOMPLEMENTY? Czy Państwo w
punkcie 11 opinii nie dostrzegli ironii???

Nie dość, że mogę prawnie zatrzymać telewizor gdyż otrzymałem dwie faktury o
tych samych numerach, datach i kwotach, obie OPŁACONE, to jeszcze pogrywacie
sobie ze mną w ten sposób

Czy nie rozumiecie, że jeden niezadowolony klient to dziesięciu niezadowolonych
klientów? Zamiast zaproponować za uczciwość jakiś gratis, prezent, cokolwiek, to
czujecie się jak Panowie Sytuacji...gdzie co najwyżej możecie ładnie PROSIĆ o
zwrot!

I co gorsza, jak mieliście tv wysłać to czekałem na niego prawie dwa tygodnie,
jak chcecie odebrać swoje, to kurier będzie już jutro. W takim razie, chciałbym
nadmienić, że od dziś przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie mnie w domu.

Pozdrawiam,
Piotr Cz. - niezadowolony KLIENT!

Po tym e-mailu próbowano się ze mną od razu skontaktować telefonicznie.
Stwierdziłem, że dam im nauczkę i nie odbierałem. Wracam z pracy
do domu...a tam czeka już DPD po telewizor!!! Wszystko tego samego
dnia! Oczywiście towaru nie wydałem.

Do tej pory milczą. Ciekawe jakie mają plany...

Ps. nie zauważyłem, że ktoś już umieścił mój komentarz tutaj:/ I w dodatku, wczoraj wieczorem na bashu miał około 5000 +, dziś rano został już usunięty...pewnie dlatego, że w treści pojawia się nazwa sklepu...
 
Ostatnia edycja:

pete2

New member
Nie do wiary, role się odwróciły!!! Trzymaj TV tak długo jak się da, albo powiedz, że dopiero go musisz zamówić w hurtowni, albo, że ci system padł i nie możesz go znaleźć. Niech się trochę postresują jak ich klienci...
 

Ator

New member
hahaha, słusznie pete2 mówi. Masz wszelkie papiery wskazujące na to, ze jesteś właścicielem obu telewizorków więc niech się od%^$. Tylu klientów w jajo zrobili, to niech teraz ktoś ich samych w jajo zrobi. Oczywiście liczę na to, że i tak sprawa się skończy w sądzie i padną konkretne zarzuty i wyrok, bo to kradzież w biały dzień. Nie jestem zwolennikiem używania przemocy, ale w tym przypadku porządny wp$%^ przydałby im się co by tego typu lewe interesy wybić im na zawsze ze łbów.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Owszem, niezły numer. I jaka szybka reakcja. Ale uważam, że niestety lepiej nie przeciągać sprawy, gdyż łatwo udowodnią, że zapłaciłeś tylko za jeden telewizor.

ArtS :)
 

piotrleon

New member
Oj, może i mogą udowodnić z tym, że co to im da...?
1. Wystawili jedną fakturę, o tym samym numerze, na ten sam tv, bez numeru seryjnego...a co gorsza wystawili z datą wsteczną względem złożonego zamówienia...zamówienie było 25.11, data faktury jest na 6.11!
2. Ergo: kara nałożona przez skarbówkę = 50 tys zł.
 
Do góry