[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dyzio, piękny ten Lumin :) Srebrny z błękitnym super wygląda :eek:k:
Jak już wypiłeś sok pomidorowy i uzupełniłeś elektrolity to miałeś okazję testować? ;-)
Jakie wrażenia?
Jak brzmi? To z czym najbardziej mi się kojarzy to brzmi jak najlepsza whisky single malt z cygarem sączona przy kominku :)
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Pożyczą Ci? :

29gc3nk.jpg
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hm, ale to dopiero ma chyba wejść w lipcu 2016?
Na razie jestem zafascynowany Luminem. Nie myślałem, że strumieniowiec tak może grać analogowo :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Na razie tylko na odsłuch ale gra świetnie. Mają do mnie trafić monobloki AW 180 i przedwzmacniacz EC 4.8. I wtedy zobaczymy :)

Jak gra to wiem,obcowałem niedawno z modelem niżej .W każdym razie Dyziu jakby przypadkiem został u ciebie i po 3 miesiącach będziesz chciał się pozbyć to pisz śmiało : )
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zawsze mnie ciekawiły urządzenia Electrocompanieta, ale nie było okazji nigdy odsłuchać. Tak samo Abrahamsen. Z tego co wiem tworzy je ten sam człowiek co kiedyś Electrocompanieta.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Koledzy parę dni posłuchałem i powiem, że rewelacja. Nie wiem czy sam w sobie czy to połączenie z Luminem tak działa ale bas, motoryka, analogowość i szczegóły naprawdę świetne. Biorąc pod uwagę, że ma streamer i DAC to w takiej cenie nie wiem czy cokolwiek znajdzie się lepszego.
 
Do góry