[Nasze Zestawy AV] Się buduje :)

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolejna "bomba" na odsłuchu :)

image.jpg
[/url] free image hosting[/IMG]

image.jpg
[/url] upload img[/IMG]

image.jpg
[/url] picture sharing[/IMG]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Wez usun te foty bo tylko wprowadzasz mnie w depresje..... Pod zadnym pozorem nie chce wiedziec ile te twoje skrzyneczki kosztuja, a korci jak cholera aby wpisac w allegro co to wogole jest.

Ty masz swoj salon audio ze masz taki sprzecior czy jak? Jestes chyba 100% przykladem zbzikowanego audiofila :)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wez usun te foty bo tylko wprowadzasz mnie w depresje..... Pod zadnym pozorem nie chce wiedziec ile te twoje skrzyneczki kosztuja, a korci jak cholera aby wpisac w allegro co to wogole jest.

Ty masz swoj salon audio ze masz taki sprzecior czy jak? Jestes chyba 100% przykladem zbzikowanego audiofila :)

A skąd. To tylko takie hobby :)
 

lobos

New member
Bez reklam
...To tylko takie hobby :)
Dobre :-D Niedługo Twój garaż będzie wart tyle co nowy dom :p
P.s. wielki ten MA8000, bo fajnie by wyglądały jeden pod drugim :)
Jednak z taką częstotliwością zmian jak u Ciebie to musiał byś ciągle przerabiać RTV-kę :p
Jest wyraźna różnica jak McIntosh'e grają w parze?
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobre :-D Niedługo Twój garaż będzie wart tyle co nowy dom :p
P.s. wielki ten MA8000, bo fajnie by wyglądały jeden pod drugim :)
Jednak z taką częstotliwością zmian jak u Ciebie to musiał byś ciągle przerabiać RTV-kę :p
Jest wyraźna różnica jak McIntosh'e grają w parze?

Jak to gra? Zacytuję sms mojego dobrego kolegi, który był u mnie na odsłuchu kilka godzin i do mnie wysłał: "Pogrzeb mojego systemu. Dziś długo słuchaliśmy i zostało niestety w głowie. Wzmacniacz, CD, kable, kolumny to chyba wszystko out" - :)

Tylko moim zdaniem na pewno można jeszcze lepiej. Tylko, że teraz nie mam koncepcji, w którym kierunku :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U Ciebie dyzio moim zdaniem najwęższym gardłem jest... wąski garaż, czyli bardzo wąskie pomieszczenie vs długie, a przez to kolumny stoją przy samych bocznych ścianach. To jedyny "zarzut" jeśli tak w ogóle można to nazwać w tym projekcie, który śledziłem od samego początku :)
Oczywiście domyślam się, że szersza (roz)budowa nie wchodziła w grę, sprzęcik powyżej przeciętnej, ale nie zdecydowałbym się na takie wydatki w tak wąskim pomieszczeniu, choć na pewno gra to też powyżej średniej. Musiałbym mieć pomieszczenie idealne lub prawie, a na pewno z szerszą sceną
 
Ostatnia edycja:

fazer58

Member
Bez reklam
U Ciebie dyzio moim zdaniem najwęższym gardłem jest... wąski garaż, czyli bardzo wąskie pomieszczenie

Jeżeli mogę,to również to zasugeruję. Już zresztą to kiedyś pisałem,że moim zdaniem tylko monitory w takim miejscu i sporo z nimi w kierunku miejsca odsłuchu,albo z kanapą do przodu. Ostatnio kumpel kupił używki:
Mirage MRM-1 loudspeaker | Stereophile.com

Dźwięk poezja,też słuchaliśmy w wąskim pomieszczeniu,gdzie podłogowe sobie nie radzą.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki koledzy za propozycje. Jak wiadomo "szerzej" w garażu się nie dało ze względów konstrukcyjnych. Sporo kolumn już u siebie gościłem i zauważyłem nie tylko ja, że garaż wymaga wysokich kolumn, minimum ok 110 cm. wtedy cały wypełnia się muzyką. To pewnie kwestia akustyki i wygłuszenia. Do monitorów nie jestem przekonany ale pewnie z tego powodu, iż nigdy w tym kierunku nie szukałem. Dodatkowo przeczytałem o japońskiej szkole, która mówi, że do małego pomieszczenia wstawiaj duże kolumny :). Na razie KEF R900 zostają. Nie widzę w tej cenie alternatywy.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Tylko moim zdaniem na pewno można jeszcze lepiej. Tylko, że teraz nie mam koncepcji, w którym kierunku :)


"dyzio" żeby nie było... To są Twoje słowa :)
Dla wielu z nas,masz system marzeń i zapewne nigdy do takiego nie zbliżymy się :) co nie oznacza,że nie słuchaliśmy czegoś z hi-end, stąd takie sugestie :)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
"dyzio" żeby nie było... To są Twoje słowa :)
Dla wielu z nas,masz system marzeń i zapewne nigdy do takiego nie zbliżymy się :) co nie oznacza,że nie słuchaliśmy czegoś z hi-end, stąd takie sugestie :)

I bardzo dobrze: każdą radę, sugestię i wskazówkę bardzo sobie cenię. Im więcej tym lepiej :)
 
Do góry