Sharp seria Ra1 - recenzje, testy, opinie. (LC-32RA1E, LC-37RA1E) Czytać 1 post!

rafal11998

New member
ar2 napisał:
Lepiej podłączać po d-subie. Jedynym mankamentem w tym przypadku będzie zajęte złącze component.



Sorki ale nie bardzo rozumiem:niewiem: W kompie chcę dac dvi a w telewizorku d-sub albo hdmi i nie wiem co ma do tego component ?
 

Marwicjusz

New member
Wczoraj w MM w legnicy widziałem ten model.
Wiem że to pewnie kwestia sygnału do jakiego był podpięty bo obraz był na nim katastrofalny, poprostu nie dało sie tego oglądać. Jakby to zobaczyli przedstawiciela Sharpa w jaki sposób prezentuje sie ich TV to chyba by sie im nogi ugieły. Na wszystkich obraz był co najmniej kiepski ale na Sharp RA1 nie można było patrzeć.
A przy okazji to w Best-Media cena za RA1 = 3165zł.
http://www.best-media.pl/product_info.php?products_id=5050
 

mdag

New member
rafal11998n napisał:
ar2 napisał:
Lepiej podłączać po d-subie. Jedynym mankamentem w tym przypadku będzie zajęte złącze component.



Sorki ale nie bardzo rozumiem:niewiem: W kompie chcę dac dvi a w telewizorku d-sub albo hdmi i nie wiem co ma do tego component ?

no chyba poprzednikowi chodzi o to, że podłączając przez D-sub wykorzustujesz component, bo w Sharpach jak mówi instrukcja component podłącza się do gniazda D-Sub 15 poprzez dostarczony adapter ;-)
 

grzeswisniewski

New member
Mam nadzieję, że tam się nie przedawnił i jeszcze ktoś mi odpowie ;)

Wczoraj zakupiłem wspominany przez Was model Sharp'a 32 cale. Jak dla mnie nic dodać nic ująć - model po prostu super :) Spotkałem się tylko z jednym problemem - po podłączeniu komputera do telewizora przez 'zwykły' kabel od monitora mogłem wyśwetlić obraz jedynie w rozdzielczości 1024 x 768. Skutkowało to czarną ramką. Oczywiście przełączyłem w tryb rozszerzenia na cały ekran, ale obraz stał się po prostu rozciągnięty.

Może wiecie czym powinienem podłączyć się do telewizora żeby obraz wypełniał pełną przestrzeń bez konieczności 'sztucznego wypełniania'.

Pozdrawiam,
Grzegorz Wiśniewski
 

Zane

New member
mam go 37 cali

No więc mam go dzisaj przywiozłem. Cyfra HD jak narazie powala zwyklej tv nie mam w porownaniu do kazdego samsunga co widzialem w ustawieniach "wszystko na środku" wypada najładniej dźwięk z głośniczków padaka jade na creativie 2+1 i jest ok dvd przedemną. dluga noc mnie czeka
 

Zane

New member
pixeli nima no jeden został dead pixel buddy pomogl smigal ze 3 h pomiedzy kolorami i sie odblokowaly może z czasem przejdzie

obraz z kompa po dvi -> d-sub geeforce 7600 i windows media hdvideo wow jedynie tyle, dvd rysuje po oczach tak ostro jestem bardzo zadowolony.

nie mam zwyklej anteny jeszcze ale testowalem na zwyklej cyfrze (brat sie zastanawia nad tym lcd) po scart no i duzej róznicy nima widac leciutkie migotanie czarnych ramek wokol

pilot normalny nic dodac nic ująć

menu ala nokia brak zastrzeżeń

jeszcze nie odkleiłem folii i naklejki troche psuje to wygląd ale bede go grzl maksymalnie coby wady wyskoczyly w przeciagu 14 dni

cena w saturn 4999 chyba było warto

6ms robi swoje

(sąsiad nie chcial wychodzić, leciała bajka bambi na disney chanel)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pytasz o wyposażenie ? czy różnicę jakości grania?
Bo jeśli o jakości - to są takie same. Różnia się wyłącznie wielkością
 
Do góry