Sharp nowa seria TV LCD SA1E LC-26SA1E LC-32SA1E LC-37SA1E LC-42SA1E

malin_f1

New member
w LCD to normalne pozatym mam 42SA1E pod fergusonem i wcale na to nie zwracam uwagi obraz wskakuje bardzo szybko napewno nie czekam 2s myślę że poniżej sekundy teraz nie zmierzę bo mnie nie ma w domu :)
 

rodick

New member
migotanie 26sa1e

kurcze denerwuje mnie to migotanie jak podlaczam mojego 26sa1e pod kompa (analogowo) - patrzac z bliska wrecz oczy bola. Rozumiem, ze jest roznica poziomow odswieazania miedzy tv a kompem ale zeby az tak? To normalne?
Pamietam, ze podlaczalem kompa jeszcze pod starego poczciwego kineskopowego Sharpa (filmy na divx) i migotania nie widzialem.

Jest sposob zeby jakos to migotanie zmniejszyc? - sposob podlaczenia, zmiana czestoltiwosci itp???
 

waliu

New member
emilwoyek napisał:
Witam
nie zgadzam się z ta opinią. Mam tego sharpa 32sa1a
Wszedie pisze made in Japan, jedynie na pilocie jest Malezja.
A co jeszcze , co obala twoją teorie ze ma coś wspolnego z Polską.
Importer SHARP ELEKTRONICS GMBH,
20097 Hamburg Germany
i gdzie ty montaż czy składanie w Polsce ???
Nie wprowadzaj ludzi w błąd , bo to bezcelowe.

W Kwidzynie ww. Sharpy montujemy w fabryce JABIL(ogromny koncern elektroniczny amerykancow)
Kupujcie je w ciemno, to nie kryptoreklama:p:p
Jest tu pelno Japoncow(rezydentow) ktorzy maja bicia na punkcie jakosci i tym samym mnie irytuja:p:p
Importer SHARP ELEKTRONICS GMBH,
20097 Hamburg Germany
to tylko centrum logistyczne ktorych w europie jest w pip:)

Radzil bym przeprosic
qackt bo chlopak ma racje i pisze madrze!!!!!
 

Alicja

New member
kolejny Sharp 32sa1e w mojej rodzinie

Witam,
kilka miesięcy temu pisałam i radziłam się Was na temat kupna LCD i wybór padł na Sharpa. Generalnie jestem zadowolona.
Teraz brat właśnie zakupił ten sam telewizor i tez jest zadowolony.
Cena TV jest naprawde przystepna, brat kupil go ponoizej 2600zl z przesylka, tj przyzwoicie. Oczywiscie sa lepsze modele, ale i o wiele drozsze. Ja powiem o kilku szczegolach, dosc denerwujacych w tym modelu
  • component jako przejsciowka z wejscia PC - uzywajac telewizora jako monitor komputera masz zablokowany komponent
  • podlaczajac za komputer wejsciem PC maksymalna rozdzielczosc to 1024*768. I te denerwujace pasy po bokach. Zdenerwowalam sie tym bardziej, iz bedac w odwiedzinach u koegi zobaczylam podlaczonego Samsunga w rozdzielczosc HD
  • Obraz podlaczony za pomoca gniazda HDMI oraz component jest w "panoramie" czy chcemy czy nie. Brak mozliwosci zmiany
  • Po 1 miesiacu pracy zniknela mi "telegazeta" na kazdym kanale. Pojawil sie "teletekst niedostepny". Pomoglo wylaczenie TV z zasilania na kilka dni, w celu rozladowania kondensatorow. Panowie z serwisu powiedzieli, ze te LCDki sa bardzo "wrazliwe".
To chyba wszystko. Brat podlaczyl swoj LCD do n-ki - obraz Discovery HD jak zyleta, natomiast jestem zaskoczona zla jakoscia pozostalych kanalow (tvp1 i inne). Porownujac z Cyfra+ jest spora roznica. Moze to wina ustawienia, ale obraz pozostalych kanalow nie jest "cyfrowy". Ale to juz inna historia
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to są najtańsze modele tego producenta.
Gdybyś sięgała nieco wyżej - to wiele problemów by zniknęło.
Nowe serie -WD1 - mają już oddzielne wejscie PC i komponent.
Mają szybsze procesory i niższą amplitudę zmian czasu.
Są też droższe o 5 %.
 

Marcin_s

Member
...tanie ale bardzo przyzwoite no moze czern nie taka czarna... Wlasnie ogladam u kolegi w Wiedniu kablowke UPC na 42SA1 i bardzo fajnie to wyglada... pozatym ten lcd mozna tu bylo kupic za 999 Euro w promocji Saturna (sprzedaly sie bardzo szybko)
 

suchar

New member
ranking TV LCD 26"

Czy ktoś udzieliłby mi odpowiedzi na temat TV LCD 26 ". Mam problem z wyborem marki telewizora. Proszę o odpowiedź
 
Do góry