Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości.

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
@Bartsol możesz napisać co dostałeś od Sharpa w zestawie , czy jest skrócona instrukcja ? czy jest instrukcja na penie?. Masz może naziemną podłączoną do niego , jezeli tak to jak z obrazem?
 

Bartsol

New member
@Bartsol możesz napisać co dostałeś od Sharpa w zestawie , czy jest skrócona instrukcja ? czy jest instrukcja na penie?. Masz może naziemną podłączoną do niego , jezeli tak to jak z obrazem?
Instrukcja to jakaś jedna strona więc można uznac, że jej nie ma.
Zawarta jest natomiast w pamięci telewizora ale nie jest to wygodna funkcja. Nie podpinałem do tego naziemnej telewizji więc nie wiem jak tam wyświetla. Używam NC+.

W zestawie masz nogę, dwie pary okularów (smbol coś tam 40-najwyższa wersja Sharpa), pilot (ładny) , certyfikaty CE, naklejka z info energetycznym, baterie do pilota x2, gwarancja - na opakowaniu.

Chyba tyle.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Dzięki , ale ciekawe dlaczego gościu w saturnie wspominał o penie w zestawie przecież wifi jest ;wbudowane; w tym modelu . Piszesz że instrukcja w tv , a jak do niej się dostać ( jestem umówiony na ; ogląd; i chciałbym trochę posprawdzać przed zakupem.
 

Bartsol

New member
Dzięki , ale ciekawe dlaczego gościu w saturnie wspominał o penie w zestawie przecież wifi jest ;wbudowane; w tym modelu . Piszesz że instrukcja w tv , a jak do niej się dostać ( jestem umówiony na ; ogląd; i chciałbym trochę posprawdzać przed zakupem.
Nie ma Pena. WIFI wbudowane. Intrukcja - dajesz na pilocie HOME (DOMEK) idzien na sam dół i ostatnia ikonka po prawej z pytajnikiem taka zielona otwiera instrukcje
 

Bartsol

New member
Zdjęcia pixeli 60UQ10

Wczoraj obiecałem, że wstawię zdjęcia pixeli do 60UQ10.
Mam nadzieję, że coś będzie na nich widać. Zrobiłem je z odległości około 5 cm od matrycy. Zdjęcia przedstawiają bardzo małą część matrycy.
 

Attachments

  • 2014-03-10 19.51.09.jpg
    2014-03-10 19.51.09.jpg
    929,6 KB · Wyś: 247
  • 2014-03-10 19.52.49.jpg
    2014-03-10 19.52.49.jpg
    989,8 KB · Wyś: 228
  • 2014-03-10 19.52.02.jpg
    2014-03-10 19.52.02.jpg
    958,7 KB · Wyś: 233
  • 2014-03-10 19.54.37.jpg
    2014-03-10 19.54.37.jpg
    947,6 KB · Wyś: 265

Bartsol

New member
Instrukcja do modelu 60UQ10

Dzisiaj udało mi się zdobyć polską wersję instrukcji obsługi do modelu 60UQ10. Nie ma jej dołączonej w formie papierowej do telewizora więc jak coś to warto mieć wydrukowaną :)
Niestety nie jestem przekonany czy jest ona poprawna i dotyczy faktycznie modelu 60UQ10 bo po wstępnej analizie okazuje się, że są pewne rozbieżności takie jak np parowanie okularów 3D (napiszę o tym w następnym poście).

Link do instrukcji:

http://www.sharp.pl/cps/rde/xbcr/do...manuals/LC60_70_80_UQ10E_EN_KN__OM_eu1_pl.pdf

Pozdrawiam,

Bart
 

Bartsol

New member
Parowanie okularów 3D w serii UQ10

Dwa dni starałem się wykonać parowanie okularów 3D postępując zgodnie z instrukcją obsługi modelu. Niestety bez skutku.
Okazuje się, że procedura jest zupełnie inna niż ta opisana w instrukcji.

Aby prawidłowo sparować dołączone do modelu UQ10 okulary należy:
1. Włączyć telewizor w tryb 3D
2. Przycisnąć i przytrzymać włącznik okularów przez minimum 2 sekundy aż do momentu kiedy zacznie migać dioda naprzemiennie kolorem czerwonym i zielonym.
3. Przy migającej diodzie trzeba dotknąć okularami obudowy telewizora.
4. Okulary zaczynają migać wyłącznie na kolor zielony.
5. Okulary są sparowane.

Pozdrawiam,

Bart
 

sirmario

New member
Zastanawiam się nad tym ostrym a soniakiem KDL-65X9000A.. Jak się spisuje dźwięk w UQ10? i czy posiada PiP zastanawiam się czy jest możliwe wyświetlanie jednocześnie obrazu z konsoli i dekodera sat.
 

Bartsol

New member
Zastanawiam się nad tym ostrym a soniakiem KDL-65X9000A.. Jak się spisuje dźwięk w UQ10? i czy posiada PiP zastanawiam się czy jest możliwe wyświetlanie jednocześnie obrazu z konsoli i dekodera sat.
Hej,
Dźwięk jest przyzwoity chociaż nie doktoryzowałem się nad tym bo podpinam do amplitunera całość. W zestawie są głośniki Yamaha wraz z subwooferem Yahaha - chyba 15W.
Raz posłuchałem i przełączyłem się na dźwięk z ampli :)

PIP - chyba nie ma, też nie sprawdzałem ale z opisu technicznego wynika, że nie ma.
 

ROTEL6

New member
Bartsol orientujesz sie moze jaka jest wersja USB 2.0 czy 3.0 ? I jakbys mogl pusc kilka fotek jak sie tv u Ciebie prezentuje :)

pozdrawiam.
 

Bartsol

New member
Bartsol orientujesz sie moze jaka jest wersja USB 2.0 czy 3.0 ? I jakbys mogl pusc kilka fotek jak sie tv u Ciebie prezentuje :)

pozdrawiam.
Nie wiem jakie jest USB. Zerknij w link od instrukcji który dałem dzisiaj, może na końcu znajdziesz w opisie technicznym. Na obudowie nie ma też info jakie są. Są generalnie trzy. Jedno ma opis ze jest dedykowane do HDD. W kwestii zdjęć prezentujących ... Dajmy spokój :) musiałbym sprzątać . Wygląda super!!!
 

tdx

New member
Bez reklam
Bartsol dzięki za fotki, a coś w wyższej rozdzielczości dałbyś radę zrobić? tak żebym mógł sobie subpixele zobaczyć?
 

ROTEL6

New member
Nie wiem jakie jest USB. Zerknij w link od instrukcji który dałem dzisiaj, może na końcu znajdziesz w opisie technicznym. Na obudowie nie ma też info jakie są. Są generalnie trzy. Jedno ma opis ze jest dedykowane do HDD. W kwestii zdjęć prezentujących ... Dajmy spokój :) musiałbym sprzątać . Wygląda super!!!

Niestety nie podali moze bedzie gdzies glebiej w menu . Bartsol no co Ty taki ladny telewizor a w kolo niego balagan ? :D :D luzik jeszcze sie na niego napatrze ;)
 
Do góry