SHARP LC-60LE740E - opinie

azet

New member
Bez reklam
zasugerowałem się że może fine motion na to wpływa, ale chyba nie, i to jest to o czym piszesz, to takie coś jest a czasami nie ma, nawet byłbym skłonny to zaakceptować może "ten typ tak ma "

co do 3d - to nie mam pojęcia

ps. może to coś pomoże z innego tematu ,ale to dotyczy 635 -ki

http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/73050-sharp-lc-60le635e-test-otwarty-60-cali-dla-kazdego-38.html

"Sorry za wprowadzenie w błąd muszę się sam sprostować. Pisałem wcześnie rano lekko nietomny.
Fine Motion Zaawansowane ma być oczywiście w opcji Wył, a w Zaawansowanych w funkcji Tryb Filmu opcja na Standardowo a nie ustawiona na Wył. Dopiero wtedy nie ma tych nienaturalnych efektów na ekranie. "
 

mwas

New member
Po wypróbowaniu lepszej kaości kabla HDMI stwierdzam, że jest lepiej - na chwilę obecną artefaktów BRAK. Kupiłem kabel HDMI 1.4, ale zagdka 3D nadal nie rozwiązania, więc jeśli ktoś ma jakieś pomysły, to czekam na wszelkie sugestie.
 

azet

New member
Bez reklam
to nie jest kwestia HDMI, bo artefakty pojawiają mi się na filmach z anteny czy z satelity ,ciekaw jestem co na to serwis sharpa ?
 

azet

New member
Bez reklam
jak wy buszujecie po internecie w tym telewizorze ? bo ja to się odnaleźć nie mogę, youtube nie wyświetla filmów w jakości HD ( ? ), a co mozna zrobić z " format audio nie obsługiwalny" mozna to jakos uaktualnić na siłę ?
 
Ostatnia edycja:

azet

New member
Bez reklam
co ciekawe wszedłem na youtube ,próbuję zo0baczyć film a tu pokazuje że potrzebny adobe player, więc klikam na pobranie a tu wyskakuje że mój system to linux ? sharp oprogramowanie ma na linuxie ? tak można dodać dodatkowe kodeki ?
 

tom0987

New member
kiki na którym tv SHARP LC-60LE740E czy SHARP LC-60LE830E jest bardziej płynny obraz i lepsze sklaowanie w sd ? i czy oba tv mają matowy panel?
 

azet

New member
Bez reklam
czy ktoś znalazł rozwiązanie artefaktów pojawiających się np. wokół centralnej wyświetlanej osoby ( pojawia się taka powłoka jak ślad na wodzie)
 

aromc

New member
Kalibracja Sharp 60le740e

Witam! Mam prośbę do posiadaczy tego TV o podanie ustawień obrazu, z których są zadowoleni w trybie Użytkownik. Wiem, że powinno się kalibrować TV indywidualnie, ale sprawdzić, czy coś podpasuje zawsze można... z góry dziękuję i życzę spokojnych i radosnych Świąt.
 

aromc

New member
Jak tylko na tv4 to bym sie nie przejmowal. ja od czasu do czasu tez widze identyczny pasek na roznych programach, ale nie jest to na stale. tak samo bylo na moim poprzednim tv-ku wiec nie jest to wada sharpa. pzdr!
 

Matizzulo

New member
Witam

Do posiadaczy tego tv :) Jak on się sprawuję jest wart ceny tych 5tys ??
Nie jestem wymagający :) Chce oglądać meczyki w dobrej jakości bez jakiejś pikselozy :) I jaki kolor ma ten tv ? Bo są zdjęcia ze srebrną ramką i czarną.

Pozdrawiam i dzięki za odp :)
 
Ostatnia edycja:

azet

New member
Bez reklam
jak się sprawuje ? nie bardzo wiem, przesiadłem się z mniejszej plasmy więc jakość obrazu mnie nie powaliła, wielkość już tak, do tego HD, meczyki ? nie oglądam- nie wiem, denerwują artefakty opisywane tutaj, nie często ale są, jednak chyba nie powinny być ,a tak to generalnie zadowolony.
mam czarny

jest nowe oprogramowanie,ale co się zmieniło to nie wiem , czy nowe to też nie wiem, bo dawno nie sprawdzałem .
 
Do góry