SHARP LC-60LE652E- co sądzicie?

booli

New member
a jak sie formatuje pendrive przez tv ? nie widzialem nigdzie takiej opcji w tym posranym menu, ktore wku*** mnie za kazdym razem, gdy uruchamiam TV...
 

lukiasz

New member
a jak sie formatuje pendrive przez tv ? nie widzialem nigdzie takiej opcji w tym posranym menu, ktore wku*** mnie za kazdym razem, gdy uruchamiam TV...

widać że się instrukcji nie czytało ;)

1. wkładasz penka w port usb
2. naciskasz na pilocie menu
3. wybierasz ustawienia --> obsługa --> więcej --- > dyski twarde ---> formatuj
dalej postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w TV

pamiętaj że usunie Ci wszystkie dane z penka, przy okazji jak masz TV podłaczony do netu sprawdz czy masz aktualne oprogramowanie

Kolejna rzecz, czemu wyświetla Ci się menu przy uruchomieniu? mi się wyświetla to na czym skończyłem oglądanie, TV naziemna czy xbox, przestawiłeś tryb z Shop (pokazowy) na domowy?? :)

Serio proponuje zacząć od czytania instrukcji, potem będziemy mogli sobie wspólnie ponarzekać ;)

PS. Dzisiaj pojawiła się kolejna wersja oprogramowania V0.2.3.3, testujemy ;)
 

pablolite

New member
Po pierwszych testach mogę powiedzieć, że menu działa dużo szybciej oraz wprowadzili poprawki do układania list kanałów, które proponowałem.
 

lukiasz

New member
Po pierwszych testach mogę powiedzieć, że menu działa dużo szybciej oraz wprowadzili poprawki do układania list kanałów, które proponowałem.

tak duży plus, działa szybciej, kanały wyglądają przejrzyściej, trochę zmienione menu i kilka nowych ustawień, oby tak dalej

a co do nagrywania, oglądać się no na DVD czy grać na xbox podczas nagrywania nie da, ale można słuchać muzyki i oglądać film divx z usb, nagrywanie działa już bez zarzutu
 

witek88

New member
Jakiego pendrive używacie do odtwarzania filmów FullHD przez Usb? Film w formacie x.264

Bo tnie mi filmy wysokiej jakości, w niektórych mam też problem z dźwiękiem, znaczy go nie ma.
 

witek88

New member
Ten telewizor to jeden wielki szmelc, jeżeli miał bym możliwość oddania go to w 100% bym to zrobił, ale cóż, po wydaniu prawie 5 koła muszę się z nim trochę pomęczyć.
Przeszedłem z 5 letniej plazmy Samsunga(50Cali), pod względem obrazu padaczka, kolory nienaturalne, odświeżanie porażka, nigdy więcej w życiu nie dam się namówić na LCD(LED), przecież to jest jedna wielka chała, nie kupujcie tego ludzie, pomimo powszechnej opinii kupujcie PLAZMY, tylko to daje realistyczne kolory i kontrast, nie jedna osoba twierdzi że to najlepszy tv za taką cenę, a ja nie widzę różnicy w używanej plazmie (którą sprzedałem) za 1000zł.
Menu - muli i jest nie czytelne
Obraz - ciężko podciągnąć do realistycznych kolorów
pilot - plastikowy, Chiński
obudowa - pofalowana patrząc pod światło
Odtwarzanie z USB - hmm, prawie nie możliwe gdy film jest w jakości HD ( szkoda mówić o FULL HD)
Internet w TV działa siermiężnie, powolnie, szkoda gadać,
Telewizor to jedna wielka chała i tyle!!!
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
Kupiłem za 4500 przyjdzie w poniedziałek. Na jego menu ani na odwazaniu filmów mi nie zależy oglądam nc+lub filmy z asus oplay. Aby był dobry obraz. Nic więcej nie trzeba.
 

RAF1977

Banned
I co w związku z tym?

Edycja:
Oglądałem w sklepie, dopiero teraz:)
Noga od podstawy mi się nie podoba ale idzie na ścianę to problemu nie ma.
Pilot jak pilot, dobrze leży w dłoni. Nie jest za wielki, obecny od samsunga jest długaśny.
Menu proste i działa szybko dużo szybciej niż w samsungu moim.
W poniedziałek będę mógł powiedzieć coś więcej.
Jedyne, nad czym się zastanawiam, to czy nie jest za mały:)
 
Ostatnia edycja:

pablolite

New member
Na pytanie do SHARP ile ten TV pobiera energii w standby w trybie szybkiego uruchamiania:

Szanowny Panie,
proszę wybaczyc długi czas odpowiedzi na pytanie.
LC60LE652 w trybie oszczędzania energii / szybkiego uruchamiania, pobiera ok. 20W

Pozostawię to bez komentarza... :)
 

RAF1977

Banned
A właśnie, czy ten tryb szybkiego uruchamiania powoduje to że ekran ma poświatę, po wyłączeniu pilotem, widoczną w nocy?

Mam go pierwszy dzień i to mnie drażni, ta poświata.

No to sobie sam odpowiem.
Trzeba wyłączyć hdmi cec i jest ok.
Nie ma poświaty.
 
Ostatnia edycja:

sioodema

New member
niestety tez mam LC60LE652 . Porażka totalna. Obsługa menu, pilot, multimedia i 3d to po prostu kpina w porównaniu z konkurencją.
 

RAF1977

Banned
Co prawda, mam 651k ale różnica jest tylko we wbudowanych dekoderach.
Dziwne, bo mi wszystko pasuje.
No chyba że spodziewaleś się siódmego cudu świata za pół ceny :-D
 
Do góry