Sharp LC-52HD1E - 1wszy test na świecie - opinie użytkowników, wszystko o serii HD1

populista

New member
Warto go kupić w cenie około 5000 zł nówka z pełną gwarancją mam na myśli 46HD1 czy lepiej kupić coś nowszego na ledach pozdrawiam
 

ArapahoVmax

New member
A gdzie można kupić nówkę sztukę za 5000,-pln? Pytam, bo właśnie otrzymałem ofertę kupna modelu 46HD1E używanego 8 m-cy, w idelanym stanie za 4500,-pln i zastanawiam się, czy warto go brać, czy lepiej kupić coś bardziej "aktualnego" - w końcu ten model ma już z dwa lata.

Kiki, czy warto dokonać takiego zakupu?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
napisz proszę jakie masz warunki i oczekiwania ?
Dla mnie ważniejsze nie sama cena - ale czy spełni Twoje oczekiwania?
 

ArapahoVmax

New member
Odległość od ekranu 3-4 metry. Źródło kablówka cyfrowa UPC z kanałami HD (choć na "zwykłych" kanałach na Sharpie 32BV9E obraz jest żyleta - jakbym oglądał HD), dodatkowo będzie Blueray. Fakt, że z wbudowanych dekoderów nie skorzystam, ale jeśli TV wart jest swojej ceny, reprezentuje sobą jakość i oferowana mi cena jest faktycznie okazyjna, mógłbym się na niego skusić. Od jakiegoś czasu planuje kupić 46 cali i zastanawiam się, czy warto ten model za takie pieniądze kupić.
 
Ostatnia edycja:

dex8

New member
TRyb Demo

Dzięki,udało się.
Ale mam jeszcze jeden kłopot.
Za każdym razem jak włączam LCD uruchamia się także dysk twardy z Demo,czy jest możliwość wyłączenia tego automatycznego uruchamiania?.
Przeglądałem dokladnie menu i nic na ten temat nie znalazłem,może coś przeoczyłem.
Witam kolego, czy w temacie wyłączenia demo coś się dowiedziałeś?
Pozdro
 

admat

Member
ASTON v2 z obsługą HD najnowszy soft wersja 2,23 - czy ktoś już próbował ten moduł na HD1. Proszę o info bo poszukuje sprawnie działającego modułu pod Cyfrę +.

Pozdrawiam
 

trx850

New member
Witam. Mam taki problem z moim HD1, tzn nie reaguje na pilota. Baterie nowe i tv głuchy, nawet ta czerwona dioda się nie świeci na TV. Jak zaprogramuje pilot na DVD to wszystko działa więc sam w sobie jest chyba sprawny. Może ktoś miał podobny problem? Dodam ze pilot oczywiście jest ustawiony na TV :) Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pamiętam że Cyfra + chodziła.
Ale UPC nie wiem. Mogę Ci dać kontakt kto może będzie pamiętać ten fakt.
Ale bezpieczniej jest mieć oddzielny tuner, to zagra zawsze.
 

c280

New member
Pamiętam że Cyfra + chodziła.
Ale UPC nie wiem. Mogę Ci dać kontakt kto może będzie pamiętać ten fakt.
Ale bezpieczniej jest mieć oddzielny tuner, to zagra zawsze.

Właśnie czytałem ,że C+ chodzi a teraz UPC wprowadziła kartę CI i chciałbym jej użyć.

Mam teraz osobny dekoder ale jeśli jest możliwość to chętnie pozbył bym się dodatkowego pilota .

Jeśli możliwe to proszę o kontakt do osoby , która może coś na ten temat wiedzieć .

Oczywiście w UPC nie mogą odpowiedzieć na moje pytanie a tego modelu telewizora nie ma na ich liście.
 
Do góry