Sharp LC-32LE240E Cienkie poziome paski

ubidragon

New member
Witam, zakupiłem Telewizor LED Sharp LC-32LE240E. Wysyłka była kurierem, po dotarciu obejrzałem go dokładnie, żadnych śladów uszkodzenia nie było. Obraz z TV bardzo dobrej jakości. Chodził dobrze przez jakiś tydzień, potem nagle pojawił się poziome czarne paseczki. Są one na całej powierzchni ekranu, równo rozmieszczone. Pojawiły się nagle w jednej sekundzie i nie chcą zniknąć. Fabryczne ustawienia TV nie pomogły, przetestowałem, ani wina komputera ani kabla.

Co się uszkodziło i czy to jest wina kuriera?

Wcześniej zakupiłem telewizor innej firmy, również kurierem, obudowa wtedy była lekko odgięta, TV chodził dobrze przez jakiś miesiąc, potem zaczął migać na czarno aż w końcu wysiadł.

Zastanawiam się czy opłaca się kolejny TV zamawiać na odległość kurierem, jak kolejny się tak rozwali czy to może jest tylko wada fabryczna i jakbym kupił w lokalnym sklepie to też tak będzie? Z górty dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poproś o wymianę telewizor - jeszcze przecież nie minęło 10 dni od zakupu. Masz takie prawo.
 

ubidragon

New member
Tak, zgadza się mam takie prawo i z niego skorzystam. Jednak znowu będą wymieniony TV wysyłać znowu kurierem i znowu tak będzie...

Dlatego nie wiem czy na skutek dostawy na odległość coś się uszkadza i potem zaczyna się psuć, czy po prostu trafia mi się wadliwy model?
 

ubidragon

New member
@kiki rozumiem że albo trafię na dobrą sztukę, która się nie zepsuje, albo na taką felerną która do miesiąca zaczyna siadać?

Uszkodzeniu uległa matryca czy raczej jakaś elektronika w środku?
 

ubidragon

New member
Na szczęście jest happy end, wymieniony telewizor na inny egzemplarz i już miesiąc działa bez problemu, miałem jakiś trefny egzemplarz. A sam telewizor szczerze każdemu polecam.
 
Do góry