Sharp LC-32DH77E 32/37/42/46/52 - wszystko o serii DH 77

martinezkmicic

New member
DH77E a DH77S

pawelbrz. Proponuję kupić 42 cale DH77E uwierz mi że jak zakupisz 37 to będziesz twierdził "szkoda że nie kupiłem większego" serio, serio proponuję się zastanowić przed zakupem.
Mam jeszcze pytanie czym się będzie różniła seria DH77E od DH77S bo właśnie ostantnio dość przypadkowo dowiedziałem się, że są te dwie serie.
 

SławekSS

New member
Bez reklam
martinezkmicic napisał:
pawelbrz. Proponuję kupić 42 cale DH77E uwierz mi że jak zakupisz 37 to będziesz twierdził "szkoda że nie kupiłem większego" serio, serio proponuję się zastanowić przed zakupem.
Dokładnie. Miałem taki sam problem. Najpierw stwierdziłem, ze 37" bedzie ok(ogladam z ok 2,5m), po zastanowieniu sie kupiłem 42", dzis cała rodzina stwierdziła, ze 46" spokojnie mógłby być :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp DH 77 - dotrze do nas w przyszłym tygodniu.
Sprawdzimy i przetestujemy jego możliwości.
 

Tynio

New member
Czy ten Sharp wniesie coś nowego ?

Witam wszystkich

Mam pytanie, co do nowego modelu Sharpa 32DH77E
Czy może już ktoś go ma lub testował ?
A może widział na żywo.
Jak on się ma do starszych modeli 32XL8E i 37DH65E
Bo widzą ostatnio oba modele podobało mi się wzornictwo oraz
Obraz SD, ale kolory to niestety nie ciekawie wyglądają.
Są bardzo blade i obraz jest rozmyty za bardzo
Nie ukrywam, że porównywałem do SAMSUNG LE32A756
Który nie ma 100 Hz a obraz jednak był żywszy oraz troszkę bardziej ostry (w SD lepiej Sharp wypadał) Niestety Samsung też nie ma Mpeg 4
Czekam na informację dotyczące nowego Sharpa

Dodam że porównując te modele sharpa nic ciekawego tam nie wprowadzili (oczywiście mogę się mylić)

Tynio

Pozdrawiam
 

skylla1

Member
Bez reklam
Porównywanie w silnym świetle jarzeniówek i na ustawieniach dynamicznych (a takie są w sklepie) jest raczej daremne. W domu to i tak zagra inaczej, kolory na pewno będą pełniejsze.
 

Tynio

New member
skylla1 napisał:
Porównywanie w silnym świetle jarzeniówek i na ustawieniach dynamicznych (a takie są w sklepie) jest raczej daremne. W domu to i tak zagra inaczej, kolory na pewno będą pełniejsze.

Jak jesteś z Wrocka to polecam Electro World tam gdzie TV stoją jest troszke ciemniej. co do ustawień sam ustawiałem choć nie ukrywam że Sharp ma troszkę więcej opcji niż mój stary Samsung.

Tynio

Pozdrawiam
 

Grzegorz82

New member
Tynio napisał:
Witam wszystkich

Mam pytanie, co do nowego modelu Sharpa 32DH77E
Czy może już ktoś go ma lub testował ?
A może widział na żywo.
........

Tynio

Pozdrawiam

Jeśli chcesz go zobaczyć na żywo i jesteś z Warszawy to widziałem ten model w mediamarkt na ostrobramskiej w cenie 3199zl
 

Tynio

New member
Grzegorz82 napisał:
Jeśli chcesz go zobaczyć na żywo i jesteś z Warszawy to widziałem ten model w mediamarkt na ostrobramskiej w cenie 3199zl

Tak jak pisałem wyżej jestem z Wrocka.
U mnie jak narazie nikt nie ma.
Czekam na opinie ludzi co mają

Tynio

Pozdrawiam
 

Tynio

New member
Jest we Wrocławiu, ale brak możliwości sprawdzenia jak działa na antenie
Tylko mogą podłączyć do kompa i mi pokazać jak działa i czy nie ma jakiś uszkodzeń
Tak to jest ze sklepami internetowymi ;)
Cena myślę nie jest zła, bo poniżej 2800 zł i odbiór osobisty
Zastanawiam się czy warto oraz czy nie będę zawiedziony
Szkoda, że kiki nie ma tego modelu to bym wiedział, na czym stoję
Boje się, że cena może się zmienić przez euro ;(


Tynio

Pozdrawiam
 

pawelbrz

New member
Tak trochę poza wątkiem..
wreszcie nabyłem sharpa, korzystając z ostatnich obniżek cen modeli DH65 (32" 1999pln, 37 już od 2450). Jeżeli nowe modele są tak dobre jak poprzednie + mają 100Hz to nie będziesz zawiedziony. Przy współpracy ze zwykłym kilkuletnim DVD samsunga (na chipie Zorana) ze skalerem do 1080i i wyjściem 12bit, przez HDMI obraz ostry, płynny, absolutnie bez zastrzeżeń.
Co do potrzeby posiadania 100hz to po przetestowaniu 37dh65 zastanawiam się czy ma sens dopłacać - ten tv w trybie pracy FILM generuje naprawdę płynny obraz i bez funkcji 100hz. I uwaga, pobór mocy przy wieczornym oglądaniu ~65W, w dzień miernik maks. pokazał 110W.
 

brabus19

New member
Panowie poradźcie mam zamiar kupić 32dh77e. Mam nieduży pokój i odległość od regału do siedziska 2.7m. Czy 32 cale wystarczą czy inwestować w 37??
 

SławekSS

New member
Bez reklam
37 bedzie za mały. jak kupisz 42, to po 1-2 tygodniach bedziesz pluł sobie w brode, ze nie kupiłes 46". Ja ogladam z ok 2,5-2,6m, mam 42" i załuje , że nie kupiłem 46".
Zaróno obraz z kablówki jak i HD wyglada bardzo dobrze i nie ma wrażenia , ze jest za duzy, wręcz przeciwnie.
Pokój mam 3,3-5m od sciany do sciany. Tv stoi na długim boku, czyli gdybym głowę przystawił do sciany, to nie mam mozliwosci odsuniecia sie dalej niz 3m.

Takie zdanie jest zarówno moje jak i mojej zony oraz starszego syna. Nadmienie, ze żona bardzo sceptycznie podchodziła do takiego rozmiaru(TV), a dzis twierdzi, ze mogłby byc 46" i wcale nie byłby za duzy.
 
Ostatnia edycja:

skylla1

Member
Bez reklam
Wielkośc tv jest sprawą indtwidualną. Duzo zależy tez od pokoju i umeblowania. Zbyt duzy tv potrafi zdominowac pokój i męczyc wzrok oraz denerwować na sygnale SD jakością obrazu. Jesli chcesz raczej wiekszy to weź 37.
 

SławekSS

New member
Bez reklam
tez sie tego obawiałem, ze w pokoju bedzie widac najpierw TV, później TV i jeszcze Tv a dopiero reszte. Po zakupie i ustawieniu, TV rzuca sie w oczy na samym końcu :)
 

Human

New member
Z tym, że zastanawianie się czy lepszy bedzie 32'' czy 37'' nie ma sensu w przypadku tego modelu z prostej przyczyny - brak w ofercie 37''. ;) Chyba, że coś przeoczyłem.
 

waski007

New member
Panowie, prosze o szybka porade. Czym ten Sharp 32dh77e rozni sie od Sony 32W4000 poza cena? Chce sie zdecydowac na jeden z tych dwoch. Prosze o konkretna odpowiedz typu "ten ma lepsze to, a ten ma to" Tv ma sluzyc do sporadycznego ogladania programow z kablowki i w przyszlosci do konsoli. Odleglosc TV od fotela ok 2,5m. TV ma wisiec na przeciwko okna.

Pozdrawiam i dziekuje
 
Ostatnia edycja:
Do góry