Sharp BV9E

gatar

Active member
Bez reklam
pooh napisał:
Czy na ten telewizor (albo i na inne Sharpy) macie podstęplowaną gwarancję itd., czy macie ją tylko na podstawie faktury?
Witaj.
Ja mam polską gwarancje Sharpa, chyba 24 miesiące.
 

artkaz

New member
witam wszystkich forumowiczów
oczywiście czytam to forum już od jakiegoś czasu, w celu zlokalizowania dla siebie najlepszego lcd; wpisuję to moje zapytanie akurat w tym dziale ponieważ po dłuższej analizie "na placu boju" pozostały dwa telewizory JVC LT323X70 i Sharp 32GA9E (32BV9E)
proszę o opinię co waszym zdaniem najlepiej wybrać
proszę wszystkich, którzy mieli do czynienia z porównaniem tych dwóch modeli o opinie
pzdrawiam
artkaz
p.s. nie ukrywam, że ten sam post zadałem w dziale JVC
 

simonb1

New member
artkaz napisał:
witam wszystkich forumowiczów
oczywiście czytam to forum już od jakiegoś czasu, w celu zlokalizowania dla siebie najlepszego lcd; wpisuję to moje zapytanie akurat w tym dziale ponieważ po dłuższej analizie "na placu boju" pozostały dwa telewizory JVC LT323X70 i Sharp 32GA9E (32BV9E)
proszę o opinię co waszym zdaniem najlepiej wybrać
proszę wszystkich, którzy mieli do czynienia z porównaniem tych dwóch modeli o opinie
pzdrawiam
artkaz
p.s. nie ukrywam, że ten sam post zadałem w dziale JVC
No właśnie. Ja podobnie, motam się między trzema modelami:
Sony Bravia KDL-32S2010
Sharp LC-32BV9E
JVC LT32X70
Jak ktoś może pomóc w wyborze to proszę argumentować.
 
Ostatnia edycja:

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Nie motajcie się. Wasze wybory, moim zdaniem są dobre.
Nikt za Was decyzji nie podejmie. Chcecie mieć pewność, zamówcie
prezentacje w domu. Troche kosztuje, ale warto.
 

jacasp

New member
Sprawa jest prosta: Najbliższa przyszłość to LCD, dalsza jeszcze nowsze technologie, ale jeśli chcesz coś kupić teraz to tylko PLAZMA. LCD w przedziale niskich i średnich cen w rozmiarze od 37" nie dorównuje najtańszym Plazmom.
 

gatar

Active member
Bez reklam
jacasp napisał:
Sprawa jest prosta: Najbliższa przyszłość to LCD, dalsza jeszcze nowsze technologie, ale jeśli chcesz coś kupić teraz to tylko PLAZMA. LCD w przedziale niskich i średnich cen w rozmiarze od 37" nie dorównuje najtańszym Plazmom.
Witaj.
Co ten Twój post wnosi do dyskusji o BV9 i decyzjach wyboru między konkretnymi modelami LCD (w tym BV9) ? Wystarczy troche czytać to forum, i nie tylko, aby poznać różne poglądy na LCD v. Plazma. Proszę, jeśli Ktoś chce Astre ew. Golfa benzyna to nie doradzaj mu diesla. :p Nabijasz posty ? :D
 

Staszek

Member
Czy ten Sharp BV9E posiada matrycę S-PVA ?
Rozważam kupno między BV9E a Sony KDL-32S2510. Ten ostatni ma matrycę S-PVA.
Czy Waszym zdaniem lepszy bedzie Sharp, czy Sony?
Oba maja podobne złącza. Sony ma lepszy dźwięk
Pozdrawiam
 

Staszek

Member
Osobiście skłaniam się ku LCD Sharp LC 32 BV9. Sony ma matryce od wuja Sam-a, więc to ta sama stajnia, tylko inna ektronika. W sklepach ostatnio wielu pyta o Sharpa, jest sporo uboższych wersji SA1 i SV1, i te też dobrze wypadały z sygnałem TVP1, TVP2, nie mówiąć o innych kanałach.

Pozdr.
 

artkaz

New member
ja podobnie na te 90% a może i więcej zdecydowalem się na BV9 lub GA9. teraz niestety jeszcze przeprawa z moją "lepszą polową" ale jestem dobrej myśli (tutaj niestety caly czas walka z ceną).
przy okazji pozdro dla kikiego, nie na forum ale na "kablu telefonicznym" trochę porozmawialiśmy i padlo na Sharpa
i jeszcze jedno (wątek ten jest też i gdzie indziej), podobno od 1 marca tj od dzisiaj rozpoczyna się promocja Sharpa z Cyfrą, która posiadam, może będzie coś taniej , albo to tylko jak zwykle chwyt reklamowy; wykonalem ze 4 telefony w tej sprawie do punktów sprzedaży Cyfry oraz infolinii i nikt nic nie wie ?????!!!!! :lol: :niewiem:
pozdr
artkaz
 

Staszek

Member
Do KIKI-ego i innych sprzedawców: !!!

Czy jesteście w posiadaniu informacji o wyżej wspomnianej promocji Cyfry+ z Sharpem?

Mam nadzieję, że jeśli to prawda, to jej szczegóły bedą mile widziane

Pozdr.
 

folek

New member
Sharp BV9E czy Sony KDL-32V2500

Proszę o rzeczowe, krótkie porównanie Sharp BV9E i Sony KDL-32V2500. Który oferuje lepszą jakość obrazu? Który lepiej współpracuje z n-boxem?
 

gatar

Active member
Bez reklam
folek napisał:
Proszę o rzeczowe, krótkie porównanie Sharp BV9E i Sony KDL-32V2500. Który oferuje lepszą jakość obrazu? Który lepiej współpracuje z n-boxem?
Witaj.
O ile na drugie pytanie można odpowiedzieć w miarę obiektywnie, o tyle na pierwsze raczej nie. Te dwa TV sa porównywalne i zapewne każda osoba może odebrac jakość obrazu z tego samego źródła różnie. Wyrocznią jest tutaj osoba zainteresowana, czyli w tym przypadku Ty. Aby mieć 100% pewność musisz SAM ocenić.
 

folek

New member
Sharp vs. Sony

gatar napisał:
Witaj.
O ile na drugie pytanie można odpowiedzieć w miarę obiektywnie, o tyle na pierwsze raczej nie. Te dwa TV sa porównywalne i zapewne każda osoba może odebrac jakość obrazu z tego samego źródła różnie. Wyrocznią jest tutaj osoba zainteresowana, czyli w tym przypadku Ty. Aby mieć 100% pewność musisz SAM ocenić.

Ok, uprzejmie dziekuję za odpowiedź na pierwsze pytanie a co z drugim? Jak wygląda sprawa podłączenia n-boxa do tych LCD (Sony KDL-32V2500 i Sharp BV9E)? Z którym n-box współpracuje lepiej lub może mniej problemowo? ;-) A jak oceniacie ogólnie te TV? Który jest wg was lepszy? Proszę o pomoc w tej kwestii. Z góry dziekuję.

Pozdrawiam,

folek
 
Ostatnia edycja:

mg_mario

New member
Witam to jest pierwsza moja wiadomość na forum - które regularnie czytam od jakiegoś czasu. Jakoże zdecydowałem się na zakup Sharpa BV9E a w mojej miejscowości jest on do sprowadzenia i nie mogę go zobaczyć na żywo proszę o pomoc jego użytkowników. W internecie jest trochę ciemne zdjęcie tego modelu - tak że matryca zlewa się z obudową. Proszę o zmierzenie i podanie szerokości ramki (obudowy) wokół matrycy.

Pozdrawiam
Mariusz
 

gatar

Active member
Bez reklam
mg_mario napisał:
Witam to jest pierwsza moja wiadomość na forum - które regularnie czytam od jakiegoś czasu. Jakoże zdecydowałem się na zakup Sharpa BV9E a w mojej miejscowości jest on do sprowadzenia i nie mogę go zobaczyć na żywo proszę o pomoc jego użytkowników. W internecie jest trochę ciemne zdjęcie tego modelu - tak że matryca zlewa się z obudową. Proszę o zmierzenie i podanie szerokości ramki (obudowy) wokół matrycy.

Pozdrawiam
Mariusz

Witaj.
Stąd :http://tiny.pl/clrm pobierzesz polską instrukcje pdf do bv9.
Są wymiary.
 

folek

New member
witc napisał:
Po ostatnich obniżkach cen kupiłem SONY BRAVIA KDL-32V2500, jest SUPER, polecam.

Też kupił bym tego Sony albo Sharpa BV9 (nie wiem na który sie zdecydować :niewiem:) możesz coś o nim napisać. Jak się sprawuje? Sprawdzałeś sygnały z różnych źródeł?

Pozdrawiam,

folek
 

Pitsy

New member
począwszy od modelu BV9E głosniki zaprojektował DENON, (głosnik o wymiarach 35/6,5 cm) ???!!!
Czy ktoś może stwierdzić z przekonaniem że dźwiek jest lepszy niz w podobnych telewizorach, niestety w sklepach nie da sie tego porównać.
 
Do góry