Sharp Aquos z Moth Eye czyli cała nowa seria XL9

z3

New member
Bez reklam
Oled widziałem na fotkach jakie wstawił KIKI....przyznaj sam to sztuczny przejaskrawiony Obraz...nienaturalny.Obym się mylił.Wszyscy narzekają na LCD ,to Oled będzie chyba jakaś masakra....:) Nie jestem wyrocznią.Miałem kupić 830 Sharpa cena zaporowa .Trafił się GT 30 przeceniony 1,500tys więc nie zastanawiałem się.Zawsze byłem przeciwnikiem plazmy.LCD to nie jest to , i wszyscy to wiedzą.Pobór prądu to jedna rzecz co odstrasza ludzi od plazmy.Jakby cena była przystępna to i Sharpa bym kupił ale wyszło tak jak wyszło...


Na lcd i na plazmach nie ma cukierkowych kolorów podczas targów??? A kolega wie co to kalibracja??? Cena zaporowa? dla kogo? Nie mam nic ani do plazm ani do lcd dwie różne technologie!
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Na lcd i na plazmach nie ma cukierkowych kolorów podczas targów??? A kolega wie co to kalibracja??? Cena zaporowa? dla kogo? Nie mam nic ani do plazm ani do lcd dwie różne technologie!

A na targach nie są skalibrowane telewizory przez specjalistów :)? Zaporowa dla mnie...!Dlaczego o VT50 piszą najlepszy tv na rynku??Jakoś LCD nie zaistniał....oj nie ważne...To kończące się już technologie..czekamy na nowe..
 

z3

New member
Bez reklam
Oczywiście, że na targach telewizory NIE SĄ skalibrowane. Targi to impreza masowa i w spartańskich warunkach. Telewizory mają przyciągać uwagę dokładnie jak w marketach.


Nie obrażaj się ale jako sprzedawca, który twierdzi, że sprzedaje duże ilości powinieneś to wiedzieć, to są podstawy.:hmm:
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Oczywiście, że na targach telewizory NIE SĄ skalibrowane. Targi to impreza masowa i w spartańskich warunkach. Telewizory mają przyciągać uwagę dokładnie jak w marketach.


Nie obrażaj się ale jako sprzedawca, który twierdzi, że sprzedaje duże ilości powinieneś to wiedzieć, to są podstawy.:hmm:

Nie obrażam, nie ma o co....:) Chciałbym dożyć momentu OLED 55 cali na pułkach sklepowych w rozdzielczość no niech będzie przynajmniej 4K, czuje że to będzie niezły wykop!! To 4 K to będzie jak kiedyś HD Ready, a 8K to będzie obecne Full HD..:)
 

mateo85

New member
Zróbmy ankietę pod jakim kątem oglądasz tv !
To apropo sharpa 830 mam i jestem zadowolony bo i tak 99, 9% oglądam na wprost .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Zróbmy ankietę pod jakim kątem oglądasz tv !
To apropo sharpa 830 mam i jestem zadowolony bo i tak 99, 9% oglądam na wprost .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Pewnie jakbym kupił 830 także bym był zadowolony , ale LCD i tak ma sztuczny obraz , nie bronię plazmy...A co nie którzy LCD oglądają na ustawieniach DYNAMICZNY bo to się im podoba !!A szukają TV energooszczędnego...przy takich ustawieniach TV żre prąd jak zwykły LCD...hmmm
 
Do góry