Sharp Aquos z Moth Eye czyli cała nowa seria XL9

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp Aquos z Moth Eye czyli zupełnie nowa seria XL9

Informowaliśmy już o zupełnie nowej serii telewizorów Sharpa ze specjalnym filtrem Moth Eye.
Seria już jest i nazywa się "XL9" . Obejmuje pięć telewizorów od 46 do 80 cali.
Nazwy poszczególnych modeli to :
L C 46 XL 9,
L C 52 XL 9
L C 60 XL 9
L C 70 XL 9
L C 80 XL 9
Pierwsza prezentacja odbyła się oczywiście w Japonii.
Na inne rynki ma trafić w lutym 2013 roku. Wszystkie telewizory są :LED 3D, z panelem UV2A [Quattron]. Mają - rozdzielczość Full HD, oświetlenie LED Edge, skanowanie 240Hz, Moth Eye,
i niezwykły kontrast 10.000.000:1.
Ponieważ są to telewizory w klasie premium to mają zaawansowany zestaw audio, zintegrowane Wi-Fi i aplikację do interakcji ze smartfonów i tabletów.

fullhd
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Wygląda na to , że podstawa jest nie obracana .
Seria zapowiada się bardzo dobrze i o ile rzeczywiście będzie w Polsce dostępna w lutym 2013 r. to trzeba się będzie
wstrzymać z zakupem telewizora firmy Philips 46PFL9707S/12 .

Więcej o tej serii można przeczytać i zobaczyć na stronie:
www.sharp.co.jp/aquos/lineup/xl9/80xl9/ouline.html
i trzeba kliknąć niżej link : Ostry strona internetowa strona główna tutaj
następnie kliknąć link: Pięć modeli rozpoczęła TV "AQUOS Kuatoron 3D" LCD serii XL
Można również kliknąć na mały czarny telewizor w okienku po lewej stronie strony internetowej ,zobaczymy wówczas dokładnie na pięknych zdjęciach ten nowy telewizor.

lub na stronie:
”–Œ^ƒeƒŒƒr^‰tťƒeƒŒƒr ƒAƒNƒIƒXFƒVƒƒ[ƒv
i kliknąć w prostokąciku : new XL9 ,
lub kliknąć link : i wydała nową linię produktów informacje o produktach XL9 AQUOS

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Sorn

New member
Sharp przyzwyczaił nas do bardzo dobrej jakości. dlatego tv zapowiada się bardzo ciekawie i zastanawiam się czy kupić tv teraz w grudniu czy nie przełożyć tego do lutego.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Sharp przyzwyczaił nas do bardzo dobrej jakości. dlatego tv zapowiada się bardzo ciekawie i zastanawiam się czy kupić tv teraz w grudniu czy nie przełożyć tego do lutego.

O jakiej jakości mówisz??Obrazu?? Czy produktu?? Kilka razy pisałem już.Sharp zajmuje z mojej obserwacji 2 miejsce pod względem awaryjności....
 

Sorn

New member
Zdecydowanie obrazu. Wykonanie do najgorszych w sumie nie należy. Co do awaryjności to po prostu mógł trafić się gorszy model :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jaka obserwacja - taki wynik.

Panie KIKI także jestem sprzedawcą takowego sprzętu..i wiem ile Sharpa wysłałem na przedsprzedaż...firma bardzo jest technologicznie rozwinięta ale co z tego...Samsunga to jeszcze da się wytłumaczyć bo dużo tego badziewia się sprzedaje więc on także duużo się psuje ale sharp nie jest liderem a odsetek ma duży w awariach nie zapomnę serii X20 ..hehe
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
hehe, zapewne każdy ma inne doświadczenie.
Powiem że w ostatnich latach (i to kilku) nie wysłaliśmy żadnego telewizora na przedsprzedaż. Można to łatwo sprawdzić w Sharp Polska.
Więc wypisywanie i wyolbrzymianie nie jest na miejscu.
A wpisywanie takiej sugestii do modelu którego się nie widziało, jest nie na miejscu.
 

marcinkoleksl

New member
osobiscie wyslalem w ciagu 5 lat bodajze 1 szt. sharpa. lg, samsunga wiecej, ale wiadomo, ludzie glownie to chca i to kupuja. trudno ocenic, jaka jest rzeczywista awaryjnosc poszczegolnych marek. najgorzej jednak oceniam serwis lg.
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
osobiscie wyslalem w ciagu 5 lat bodajze 1 szt. sharpa. lg, samsunga wiecej, ale wiadomo, ludzie glownie to chca i to kupuja. trudno ocenic, jaka jest rzeczywista awaryjnosc poszczegolnych marek. najgorzej jednak oceniam serwis lg.

Ty prowadzisz swój sklep pewnie , ja obracam się w sieciówkach więc sprzedałem więcej tego i owego i serwis z jakim miałem do czynienia był na większą skalę.To raczej moje zdanie będzie wiarygodne..Panasonica nie serwisowałem i tu potwierdzała by się opinia jaką tu na forum spotkałem że firma ta ma produkty dobrej jakości...Sharp teraz to tylko quattron reszta jego TV to turecki szajs
 

z3

New member
Bez reklam
idąc tą drogą rozumowania, to 90% produktów wszystkich producentów to jak to Ładnie ująłeś "szajs" bo składane w kraju x ;]

i btw ".To raczej moje zdanie będzie wiarygodne" - hehe to chyba nie od Ciebie zależy wiarygodność tego co piszesz tylko do oceniającego hehe


No i co za odjazd od tematu, pewnie zaraz znikną te posty bo mają się jak pies do ... w sprawie nowego modelu, którego jeszcze nie ma :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
idąc tą drogą rozumowania, to 90% produktów wszystkich producentów to jak to Ładnie ująłeś "szajs" bo składane w kraju x ;]

i btw ".To raczej moje zdanie będzie wiarygodne" - hehe to chyba nie od Ciebie zależy wiarygodność tego co piszesz tylko do oceniającego hehe


No i co za odjazd od tematu, pewnie zaraz znikną te posty bo mają się jak pies do ... w sprawie nowego modelu, którego jeszcze nie ma :)

Moja opinia jest na podstawie spostrzeżeń i opinii kupujących czyli klientów to nie tylko moje spostrzeżenia ja tylko dołożyłem od siebie PRZEDSPRZEDAŻE + serwis klienta.Ostatnio nawet było orzeczenie serwisu o braku możliwości naprawy...Tureckiego cudeńka:) ale klienci chcą nadal TANIO!! bariera jakości została przekroczona...szkoda gadać.Sam chciałem kupić quattrona , pasję do sharpa zaszczepił mi przedstawiciel marki SHARP więc ja nie jestem wrogiem tej marki , powiedziałem co wiem i zauważyłem.Mój model 830 wyjątkowo trzyma cenę , chyba nie było ich stać na większą przecenę tych TV bo sponsorowali euro 2012..??..:)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model le 830 jest rewelacyjny - wiem bo mam w domu. Inni producenci zmieniają modele jak rękawiczki. A ten jest super i extra dlatego właśnie cena się trzyma. Czytam wpisy właścicieli serii i są bardzo zadowoleni -podobnie jak ja.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Model le 830 jest rewelacyjny - wiem bo mam w domu. Inni producenci zmieniają modele jak rękawiczki. A ten jest super i extra dlatego właśnie cena się trzyma. Czytam wpisy właścicieli serii i są bardzo zadowoleni -podobnie jak ja.

Ale i tak nie oferuje tego co mój GT 30 Panasonic...Sharp 830 obraz pod ostrymi kontami robi się blady..tak jak piszą na forum ta technologia LCD ma "swój" obraz , daleki od naturalności..A na marginesie dodam że OLED to już całkowicie nie naturalny obraz cukierkowy hmm i to się ludziom podoba..;) + 8K i obraz nie z tego świata hehehe
 

z3

New member
Bez reklam
LoL, rozumiem że ty jesteś wyrocznią w sprawach tego co się komu podoba? Tobie podoba się bardziej to innym tamto. Wydawanie wyroków, że a jest lepsze od b i to jeszcze o OLED gdzie nie miał nikt przyjemności sprawdzić jak się sprawuje w normalnych warunkach jest bardzo ciekawe.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
LoL, rozumiem że ty jesteś wyrocznią w sprawach tego co się komu podoba? Tobie podoba się bardziej to innym tamto. Wydawanie wyroków, że a jest lepsze od b i to jeszcze o OLED gdzie nie miał nikt przyjemności sprawdzić jak się sprawuje w normalnych warunkach jest bardzo ciekawe.

Oled widziałem na fotkach jakie wstawił KIKI....przyznaj sam to sztuczny przejaskrawiony Obraz...nienaturalny.Obym się mylił.Wszyscy narzekają na LCD ,to Oled będzie chyba jakaś masakra....:) Nie jestem wyrocznią.Miałem kupić 830 Sharpa cena zaporowa .Trafił się GT 30 przeceniony 1,500tys więc nie zastanawiałem się.Zawsze byłem przeciwnikiem plazmy.LCD to nie jest to , i wszyscy to wiedzą.Pobór prądu to jedna rzecz co odstrasza ludzi od plazmy.Jakby cena była przystępna to i Sharpa bym kupił ale wyszło tak jak wyszło...
 
Ostatnia edycja:
Do góry