Sharp 830 podświetlenie matrycy

cezary69

New member
Bez reklam
No boli mnie ze tacy jak ty istnieja, ale co poradzic, jakbys wiecej skonczyl niz 8 klas to bys nie walil takich bledów, ale co tu wymagac od dziecka neostrady, sam sobie obciach robisz. Nastepnym razem sprawdz pisownie chociaz w internecie, zebys sie nie blaznil :p Tak to jest z wasatymi czarkami, co pod budka z piwem stoja i na winko zbieraja.

A "nie widzial" pisze sie osobno :) to tak na przyszlosc, zebys znów sobie obciachu nie robil. Widac ze to myslenie abstrakcyjne nie dziala na korzysc twojej wiedzy na temat podstawowej pisowni :)

To co już się skończyły pomysły techniczne i przerzuciłeś się na ortografie? A ty to co profesor Miodek :D to się chłopie marnujesz tu ;-) daj ogłoszenie, że korków udzielasz poprawnej pisowni :-D Tylko może być tak, że uczył marcin marcina, a sam głupi jak świnia!
 

satanica

New member
Zeby znac podstawowa pisownie nie trzeba byc profesorem Miodkiem, tego sie uczy od najmlodszych lat, widac chyba cie to ominelo :). Ja sie wcale nie marnuje tylko pisze poprawnie, ale widac, ze ty chyba czas marnowales w podstawówce. Taki z ciebie kozaczek, a nawet pisac poprawnie nie potrafisz.
Jak dotychczas jakos nie zauwazylem twoich pomyslów technicznych w tym temacie, wiec moze zablysniesz czyms, bo kolega co ma problem z tv czeka na rade od tak madrego, choc nieogarnietego w pisowni, znawcy kazdej marki tv. Widzisz, trzeba bylo zainwestowac w slownik 10 zl to bys chociaz podstaw sie nauczyl. Jak takich prostych rzeczy nie chloniesz to co dopiero jak przyjdzie cos powaznego napisac? Mama ci sprawdzi bledy?
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Zeby znac podstawowa pisownie nie trzeba byc profesorem Miodkiem, tego sie uczy od najmlodszych lat, widac chyba cie to ominelo :). Ja sie wcale nie marnuje tylko pisze poprawnie, ale widac, ze ty chyba czas marnowales w podstawówce. Taki z ciebie kozaczek, a nawet pisac poprawnie nie potrafisz.
Jak dotychczas jakos nie zauwazylem twoich pomyslów technicznych w tym temacie, wiec moze zablysniesz czyms, bo kolega co ma problem z tv czeka na rade od tak madrego, choc nieogarnietego w pisowni, znawcy kazdej marki tv Sharp. Widzisz, trzeba bylo zainwestowac w slownik 10 zl to bys chociaz podstaw sie nauczyl. Jak takich prostych rzeczy nie chloniesz to co dopiero jak przyjdzie cos powaznego napisac? Mama ci sprawdzi bledy?

Mówisz i masz "byc" "marnowales" "napisac" "najmlodszych" to u ciebie jest poprawna pisownia? No to gratuluje udanej edukacji i jak chcesz kogoś pouczać to najpierw sam się naucz pisać wełniana istoto :D czytaj "baranie"
 

satanica

New member
Bo nie mam polskich znakow na klawiaturze losiu. Czy ty nie wiesz ze takie klawiatury tez istnieja, a taki znawca podobno jestes z elektroniki hahaha. U ciebie jak widac nawet polska klawiatura sie nie sprawdza ;P.
A na koncu zdania stawia sie kropke jakbys tez tego nie wiedzial. Widzisz ile sie juz nauczyles z pisowni, chyba wiecej niz przez cala podstawówke. Gratulacje Czarek.

Ps. cudzyslowia powinienes uzyc przy welnianej istocie a nie przy baranie, to nastepna rada dla ciebie bo widac, ze nie wiesz kiedy sie tego uzywa.
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Bo nie mam polskich znakow na klawiaturze losiu. Czy ty nie wiesz ze takie klawiatury tez istnieja, a taki znawca podobno jestes z elektroniki hahaha. U ciebie jak widac nawet polska klawiatura sie nie sprawdza ;P.
A na koncu zdania stawia sie kropke jakbys tez tego nie wiedzial. Widzisz ile sie juz nauczyles z pisowni, chyba wiecej niz przez cala podstawówke. Gratulacje Czarek.

Ps. cudzyslowia powinienes uzyc przy welnianej istocie a nie przy baranie, to nastepna rada dla ciebie bo widac, ze nie wiesz kiedy sie tego uzywa.

A co ty nie powiesz nie masz polskich znaków :D biedaczek to jak piszesz to później poprawiał ołówkiem bo to wiesz chcesz kogoś uczyć, a sam wciskasz siano.
 

satanica

New member
Bo ó kazda klawiatura bez polskich znakow ma jak sobie w preferencjach ustawisz, coraz bardziej sie pograzasz, juz lepiej tego nie rób Czarus. Pisanie s zamiast si czy c zamiast ci nie jest bledem na klawiaturze bez polskich znaków, ale pisanie czasownika z przeczeniem razem i nieumiejestnosc uzywania cudzyslowia nie jest powiazane z klawiatura ale z brakiem wiedzy.
Czy nawet takich rzeczy trzeba ciebie uczyc?
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzCha

New member
I to jest właśnie to co mnie wnerwia na forach.
Satanica, utnij dialog, bo się nie potrzebnie dajesz prowokowac. gościu sobie po prostu posty bije i tyle, tylko nie wiem po co.
Cezary, Twoje odpowiedzi nie wnoszą nic do tematu, więc sobie daruj ten wątek, bo w ten sposób ani nie korzystasz, ani nie pomagasz, a inni tracą czas na czytanie jakichś durnych przepychanek na temat Twojego własnego ego.
Proponuję, aby moderator tego typu pojedynki usuwał z tematów i piętnował błędy ortograficzne:twisted:.
 

satanica

New member
I to jest właśnie to co mnie wnerwia na forach.
Satanica, utnij dialog, bo się nie potrzebnie dajesz prowokowac. gościu sobie po prostu posty bije i tyle, tylko nie wiem po co.
Cezary, Twoje odpowiedzi nie wnoszą nic do tematu, więc sobie daruj ten wątek, bo w ten sposób ani nie korzystasz, ani nie pomagasz, a inni tracą czas na czytanie jakichś durnych przepychanek na temat Twojego własnego ego.
Proponuję, aby moderator tego typu pojedynki usuwał z tematów i piętnował błędy ortograficzne:twisted:.

Masz racje ucinam to, jak sie ktos w podstawówce nie douczyl, to bym bardziej teraz sie nic nie nauczy. Watek byl zaczety bo kolega mial problem z tv i wszyscy powinni ignorowac wypowiedzi nie zwiazane z tematem i banowac takich forumowiczów.
Lepiej juz teraz to przerwac, bo jeszcze Czarek napisze Polska z malej litery.
Pozdro Grzegorz
 

cezary69

New member
Bez reklam
Bo ó kazda klawiatura bez polskich znakow ma jak sobie w preferencjach ustawisz, coraz bardziej sie pograzasz, juz lepiej tego nie rób Czarus. Pisanie s zamiast si czy c zamiast ci nie jest bledem na klawiaturze bez polskich znaków, ale pisanie czasownika z przeczeniem razem i nieumiejestnosc uzywania cudzyslowia nie jest powiazane z klawiatura ale z brakiem wiedzy.
Czy nawet takich rzeczy trzeba ciebie uczyc?

Ogarnij się chłopie i nie rób z siebie pisarza :D bo daleko ci jeszcze do tego... Filozof z ciebie nie z tej ziemi co może świadczyć twój nick. I tyle w temacie o pisowni. A jak chcesz coś napisać to się najpierw zastanów trzy razy, a potem pisz.
 

red_fork

New member
No... Panowie... ostatnio dyskusji na takim poziomie doświadczyłem w piaskownicy. Chyba poszło o grabki...
 

satanica

New member
No... Panowie... ostatnio dyskusji na takim poziomie doświadczyłem w piaskownicy. Chyba poszło o grabki...

No masz racje,niepotrzebnie sie wdalem w dyskusje z gimnazjalista. Ale przynajmniej sie troche z pisowni podszkolil i moze zrozumial, ze forum jest zeby sobie pomagac, a nie zeby szpanowac. Zeby kogos krytykowac lub z kims polemizowac, wypadalo by znac choc troche poprawna polszczyzne. Koles wlazl tu nie po to, zeby doradzic koledze z problemem podswietlenia, ale po to, zeby kazdego krytykowac. Nie wiem, moze jest to jakas forma samoistnego dowartosciowania sie.

Pozdro Red Fork
 
Ostatnia edycja:

satanica

New member
Witam
Proszę pisać posty dotyczące tego tematu.

I jak sobie poradziles z tym problemem podswietlenia? Wymieniales w sklepie na nowy tv? Ja mialem podobny problem z tv sony 40KDL5500W, tylko wygladalo to gorzej, kazdy róg swiecil w ciemnosci i nie moglem nic obejrzec, bo ciagle siedzialem wnerwiony. Zadne ustawienia nic nie zmienily , ani poluzowanie srubek z tylu tv, tak jak niektórzy radza. Wiec sprzet oddalem.
 

scislyy89

New member
Narazie jeszcze nie wymieniałem. Mam jeszcze czas do końca następnego tygodnia na wymianę.
Nie ma w mnie w domu od paru dni więc nie mogę przy nim pomajstrować.
Przede wszystkim chodzi mi o te dwie chmurki u góry na środku ekranu. Myślę ,że te chmurki są może od jakiejś płyty głównej lub innej części, która się tam znajduje .
 

scislyy89

New member
Byłem w sklepie i sprawdziłem drugiego sharpa 830. Nie sprawdziłem dokładnie podświetlenia , ponieważ chmurki pojawiają się dopiero po pewnym czasie, gdy telewizor się rozgrzeje, a nie dano mi za dużo czasu na sprawdzenie. Tuż przed wyjściem sprawdziłem ostatni raz podświetlenie i chmurki zaczęły się pojawiać ,znajdowały się wyżej i były trochę mniej intensywne niż u mnie , ale za krótko go testowałem. Myślę ,że z czasem chmurki pewnie byłyby jaśniejsze.

Zgłosiłem problem z tv do serwisu sharpa i może oddam go do sprawdzenia. Czy macie jakieś doświadczenia z serwisem sharpa ?

Dzięki z góry za odpowiedź.
 

tilf

New member
W Samsungu 40" D7000 nocą na czarnym tle doskonale widać rozmieszczenie diod (zwłaszcza w rogach), i jest to podobny efekt. Mam zamiar kupić ten model Sharpa więc dopytam czy długo musi popracować aby pojawił sie ten efekt, i czy jeszcze ktoś z użytkowników natknął sie na podobny przypadek?
 

satanica

New member
W Samsungu 40" D7000 nocą na czarnym tle doskonale widać rozmieszczenie diod (zwłaszcza w rogach), i jest to podobny efekt. Mam zamiar kupić ten model Sharpa więc dopytam czy długo musi popracować aby pojawił sie ten efekt, i czy jeszcze ktoś z użytkowników natknął sie na podobny przypadek?
Dlugo czy krótko co za różnica, chmurek nie powinno byc wcale.
 

Kijek1

Member
Wydaje mi się, że serwis powie że wszystko jest ok. Ja tak miałem w 40w4720. Świecące rogi, i jaśniejsze plamy na całym ekranie. A sony że wszystko w normie. Chyba clouding to się nazywa. Na szczęście popsuła mi się matryca i dostałem inny model. Oddaj go póki możesz.
 
Do góry