Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

Leszcom

New member
Witam,

Może coś się ruszy z dostępnością i ceną na święta, bo w MediaExpert, tak jak pisze Accu telewizory z serii 8 są już w cenniku internetowym i np 55" kosztuje 8299zł, a to jest najniższa cena jaką znalazłem w sieci. Mam nadzieję, że dowiozą je do sklepów i będzie można je zobaczyć osobiście :)

Pozdrawiam
Leszcom
 

regnes

New member
Witam !!

Mam zamiar dokupić okulary 3D do mojego 60"9607. Są daw typy : PTA507 - za ok 150 zł (są 2 pary w zestawie z TV) i PTA517 - za ok 250 zł. Czym się one różnią ??

Pozdro
 

przemo73

New member
Bez reklam
Witam,

Może coś się ruszy z dostępnością i ceną na święta, bo w MediaExpert, tak jak pisze Accu telewizory z serii 8 są już w cenniku internetowym i np 55" kosztuje 8299zł, a to jest najniższa cena jaką znalazłem w sieci. Mam nadzieję, że dowiozą je do sklepów i będzie można je zobaczyć osobiście :)

Pozdrawiam
Leszcom

I to jest najniższa cena jaka była oferowana za ten TV od początku jego kariery w naszym grajdołku.
 

Leszcom

New member
Witam,

Szybal mam prośbę do Ciebie. W związku z tym, że używasz 55" już jakichś czas proszę opisz Twoje odczucia co do tego TV, obraz lepszy-gorszy od 46", clouding, prędkość menu, itp. W związku z brakiem testu Kikiego każda opinia jest na wagę złota :)

Pozdrawiam
Leszcom
 

szybal

Banned
Witam,

Szybal mam prośbę do Ciebie. W związku z tym, że używasz 55" już jakichś czas proszę opisz Twoje odczucia co do tego TV, obraz lepszy-gorszy od 46", clouding, prędkość menu, itp. W związku z brakiem testu Kikiego każda opinia jest na wagę złota :)

Pozdrawiam
Leszcom
Jak wiesz po moich wszystkich przygodach z 9706 potem 8007 jestem bardzo wyczulony na równomierne podświetlenie matrycy ,szare pasy i inne wady tu nic takiego nie stwierdzilem.Menu chodzi normalnie ,pointer i klawiatura bardzo fajnie działa,ja korzystam dużo z smart tv i Skype.Jak dla mnie 55 cali to był strzał w 10e efekt 3d dużo lepszy niż na 46,naprawdę warto dołożyć i kupić większy to jest kawal dobrego tv .
 

Leszcom

New member
Szybal, dzięki za szybką odpowiedź, cieszę się, że Ty jesteś zadowolony :) może i ja będę :)

Lolek to z Poznaniem to na ile jest pewna wiadomość, bo jeżeli to prawda to przejadę się na drugi koniec miasta :)

Pozdrawiam
Leszcom
 

Leszcom

New member
Myślę o 55" bo większy 9607 -> 60" to trochę za droga inwestycja :-( A tak w ogóle to i 65" nie byłoby do moich warunków za dużo. Pokój 6mx5m, oglądanie z około 3,5m-4m. Druga połówka zgodziła się na pokój kina domowego, to tam sobie zrobię ekran 120"-130" i projektor, myślę, że do pokoju o wymiarach 5,5mx6,5m z projektorem na 4m i oglądaniem z 3,5m-4m to nie powinno być za dużo. Ale niestety kino domowe to dopiero w przyszłości :-( -> dalszej przyszłości, są ważniejsze rzeczy do skończenia.

Pozdrawiam
Leszcom
 

robert99

New member
Witam!
Stoi jeden 8007 40" w MediaExpert (śliczny jest - najładniejszy z tv):) Juz miałem go kupować ale sprzedawca zaczął mi zachwalać Toshibe LED 42YL863G , ze lepszy ze ma 7 rdzeniowy procesor ze maja na niego tylko oni specjalną cene 3600 zł,wszedzie jest ponad 4000 ,ze Philips dobry ale nie warty tych pieniędzy.Nic nie wiedzialem o tej Toshibie nie czytałem nigdzie mi sie nie przewineła,ale teraz widze test i to jest bardzo dobry tv!Warto dopłacac ponad 1200 zł do Philipsa 8007? Co radzicie?
Pzdr.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jesli chodzi o dostepnosc w Poznaniu to tak mi powiedzial pan na infolinii ze tam sie taki znajduje... w Ciechanowie tez powiedzial ze sie znajduje i dzwonilem i zgadza sie stoi tylko ze 1 szt. i grajaca jest oczywiscie. Ale to mozesz zadzwonic i sie spytac czy faktycznie stoi nie musisz jechac na slepo....
szybal a pwoiedz jak sie sprawuje ten tv jesli chodzi o czyszczenie matrycy bo to nie szyba jest tak jak np w soniaku 850, duzo trudniej sie czysci taka matryce w porownaniu do matrycy z szyba?

Lolek.

Ps. Jesli ktos jest z Warszawy i ma chec pojsc do sony store w Arkadii na oficjalna premiere sony 950 to piszcie na moj priw i podajcie numer tel. to skontaktuje sie z pierwsza osoba ktora do mnie napisze i bedzie mogl pojsc na te premiere ktora ma miejsce w przyszly poniedzialek o godz. 18.30. mam 2 miejscowki wiec jedna moge odstapic oczywiscie za darmo :).
 

accu

New member
Bez reklam
Witam!
Stoi jeden 8007 40" w MediaExpert (śliczny jest - najładniejszy z tv):) Juz miałem go kupować ale sprzedawca zaczął mi zachwalać Toshibe LED 42YL863G , ze lepszy ze ma 7 rdzeniowy procesor ze maja na niego tylko oni specjalną cene 3600 zł,wszedzie jest ponad 4000 ,ze Philips dobry ale nie warty tych pieniędzy.Nic nie wiedzialem o tej Toshibie nie czytałem nigdzie mi sie nie przewineła,ale teraz widze test i to jest bardzo dobry tv!Warto dopłacac ponad 1200 zł do Philipsa 8007? Co radzicie?
Pzdr.

Witam uprzejmie,

Proszę się kierować własnymi preferencjami obrazu , nie słuchać rad sprzedawcy , bo nie są miarodajne.
Testy to tylko materiał pomocniczy , również zarazem subiektywny i nie zawsze rzetelny , o czym
wielu kupujących się przekonało boleśnie po zakupie telewizora i jego włączeniu i użytkowaniu w "zaciszu
domowym " . Jeżeli chodzi o moje , skromne , subiektywne zdanie , gdybym miał kupić jeden z tych
dwóch telewizorów , to oczywiście wybrałbym telewizor firmy Philips . Ma więcej zalet niż wad i jest
bardzo dobrze wykonany . Ma wiele pożytecznych funkcji oraz trójstronny Ambilight , przy którym
bardzo przyjemnie ogląda się wszelkie programy telewizyjne , czy przy którym , kiedy wyłączymy telewizor , zapewnimy sobie w salonie niezapomniany nastrój , gdy oświetla salon czy pokój.
Wart dopłaty tych 1200 zł.
Do Ciebie jednak należy wybór , przemyśl na "chłodno" i podejmij właściwą decyzję zakupu.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

robert99

New member
Witam!
Dzięki Accu za odpowiedz.Powiedz mi jeszcze w jakiej minimalnej odległości od ściany musi stać Philips 8007 żeby ambilight spełniał swoją funkcje? U mnie jest ściana wygłuszona czyli ściana 3D można powiedzieć, i jest grafitowa. Nie chce go wieszać na ścianie,chce żeby stał na stoliku w odległości od ściany około 25 cm czy to wystarczy?
Czy duże jest ryzyko zamawiania przez internet modelu 40" ze trafi się na źle podświetloną metryce, czy dotyczy to raczej modeli większych?
Pozdr.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Odległość od ściany pomiędzy 15 cm do 25 cm jest odległością optymalną .(20 cm najlepsza)
Nie ma większego znaczenia , jaki ma ściana kolor , ambilight ma odpowiednie opcje
ustawiania kolorów , odpowiednio do koloru ściany , to sobie łatwo dopasujesz odpowiednie
ustawienie, a zapewniam Ciebie , że możliwości ustawień tych jest wiele.
Zawsze może się zdarzyć , że można trafić na "felerną" matrycę , bez względu na wielkość
przekątnej ekranu , ale masz rację , w mniejszych rozmiarach zdarza się to rzadziej .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

rubrius

New member
Witam.Jezeli powiesze ten telewizor (46 cali)na scianie pozostanie mi po bokach po okolo 17cm.Czy jest to wystarczajaca ilosc miejsca zeby ambilight spelnial swoje zadanie?Prosze o odpowiedz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak wystarczy.

=============
Też wybrałbym Philipsa 8007
Najważniejsza sprawa dla gracza jest jak najmniejszy input lag w telewizorze.
Najlepszy Input Lag ma Philips 40 PFL 8007 :
Philips 46PFL7007K/12 - test otwarty . Stawiamy na najwyższą jakość .
Dodatkowo masz :
- dual games
- Ambilight Spectra 3
- 4 pary okularów 3D
- głośnik basowy wbudowany w telewizor
- dodatkowe głośniki w podstawce
- podstawka służy jako uchwyt na ścianę
- 800 Hz
- Pilot z klawiaturą
- Pointer
- Szczotkowane aluminium
- konwersja 2D do 3D
- cienka ramka 4 mm
- extra czerń bo nie ma tradycyjnych dyfuzorów
__________________
 
Ostatnia edycja:

andrju75

New member
Witam.Ok kiki ale jeżeli bym mógł to proszę o odpowiedź odnośnie Philipsa 46"-55"8007 :
-sposób wyświetlania płynności na filmach (czy nadal występuje charakterystyczny teatr?).Jeżeli tak,czy jest jakaś regulacja,żeby ten efekt
zmniejszyć?
-szybkość reakcji na zmianę programów,
-czy interfejs,menu w tv jest nadal powolny (,,mułowaty")?
Ps.A tak przy okazji czy w ogóle zamierzasz opublikować test tego tv?Bo jak na razie to cały czas ,,mydlisz" oczy forumowiczom z tym testem.Sporo obiecujesz a potem ,,stoisz w cieniu".
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry