Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

accu

New member
Bez reklam
Accu mam juz 55cali który to miesiąc Serial.no.zh1L1240 010372

Witam uprzejmie,

Twój telewizor został wyprodukowany w pierwszym tygodniu października (w przedziale od 1 X 2012 a 7 X 2012 r. na Węgrzech , nr wyprodukowanego telewizora to 10372 .
Powinien mieć starsze oprogramowanie . Z wgrywaniem nowego softu , o ile telewizor dobrze funkcjonuje
,to się nie spiesz , zawsze zdążysz to zrobić . Powinieneś mieć soft wgrany wersja :000.133.5.0 z 2012-09-03 .
Według mojego zdania to dobry soft , choć nie ma pointera(wskaźnika) , który jest w wersji :000.150.48.9 z 2012-10-24.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Numer tygodnia oczywiscie mialem na mysli. Pozdrawiam i faktycznie mzoe lepiej Szybal nie wgrywaj tego najnowszego softu tak jak Accu pisze.
lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Dokładnie ten soft mam wgrany,jedyny problem to połączenie z smart tv podaje ze nie znalazł serwera Philips.

Witam uprzejmie,

Proszę wejść na stronę internetową oficjalną firmy Philips ,poszukać swojego modelu telewizora , wejść w zakładkę : Pomoc i pobrać na komputer plik MediaManager Installer - 18,4 MB ,kliknij :MediaManager + Server (Windows) i pobierz i zapisz na komputerze wersję pliku :V 3.0.3 Data publikacji 2012-09-27.
Prawdopodobnie będziesz musiał skontaktować z firmą Philips poprzez stronę firmy Philips (wysłać e-mail do firmy Philips), aby
podali Tobie kod , aby móc uruchomić Tvonky Server . Jeżeli nie zarejestrowałeś swojego telewizora na stronie firmy Philips , to podaj im w e-mailu dane dotyczące telewizora ,tj.model, jego numer , datę zakupu i gdzie).Ja mam założone konto w klubie firmy Philips i wszystkie produkty zarejestrowane .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Witam uprzejmie,

Proszę wejść na stronę internetową oficjalną firmy Philips ,poszukać swojego modelu telewizora , wejść w zakładkę : Pomoc i pobrać na komputer plik MediaManager Installer - 18,4 MB ,kliknij :MediaManager + Server (Windows) i pobierz i zapisz na komputerze wersję pliku :V 3.0.3 Data publikacji 2012-09-27.
Prawdopodobnie będziesz musiał skontaktować z firmą Philips poprzez stronę firmy Philips (wysłać e-mail do firmy Philips), aby
podali Tobie kod , aby móc uruchomić Tvonky Server . Jeżeli nie zarejestrowałeś swojego telewizora na stronie firmy Philips , to podaj im w e-mailu dane dotyczące telewizora ,tj.model, jego numer , datę zakupu i gdzie).Ja mam założone konto w klubie firmy Philips i wszystkie produkty zarejestrowane .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Accu po aktualizacji softu smart działa normalnie :),matryca podświetlona równomiernie,białe tło krystalicznie białe czarne jest czarne także w rogach,jak na razie wszystko działa ,zarejestrowałem produkt dzięki za jak zawsze dobre rady.
 

accu

New member
Bez reklam
Accu po aktualizacji softu smart działa normalnie :),matryca podświetlona równomiernie,białe tło krystalicznie białe czarne jest czarne także w rogach,jak na razie wszystko działa ,zarejestrowałem produkt dzięki za jak zawsze dobre rady.

Witam uprzejmie,

Cieszę się , że wszystko w porządku , matryca jednolicie podświetlona to jest najważniejsze .
Dobrze , że aktualizacja softu poszła pomyślnie , ale masz już duże doświadczenie , to się liczy .Jednak do
pointer'a się już przyzwyczaiłeś.:)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

regnes

New member
3D w PS3 do Philipsa 9607

Witam !!

Niedawno kupiłem Philipsa 60" serii 9607 i mam problem z podłączeniem konsoli PS3, a dokładnie uruchomienia jakiejś gry w 3D!!! W ustawieniach gier 3D wyskakuje komunikat , że PS3 nie wykrył telewizora 3D ???? O co chodzi ?

Pozdrawiam
 

Philipslover

New member
regnes - ja mam 46PFL8007 i u mnie co prawda 3D TV widzi ale jest jedna dziwna sprawa. Z konsoli w przeciwienstwie do innych urzadzen ktore posiadam z opcja 3D (komputer i tuner) nie dziala 3D w opcji Side by Side (3d obok siebie) a trzeba ustawic 3D gora dol. Wydaje mi sie z obrazu ze przez to jest niestety gorsza jakosc.

Dzisiaj byc moze dotrze do mnie na testy CA751BD i sprawdze co ten TV potrafi przy odtwarzaniu 3D w filmach BD. Bede testowal na Avatarze i Prometeuszu.
 

regnes

New member
gg

U mnie w ogóle się nie chce załączyć 3D ... może to wina kabla? w innej grze wyskakuje informacja że TV nie ma standardu HDMI 1.4 3D.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A kabel masz 1.4 hdmi? I czy na pewno to jest sprawdzone bo jak kupowales gdzies w sieci to rownei to bywa , moj kolega kupil za 25 zl na allegro wszytsko bylo napisane ze jest oczywiscie 1,4 kanal zwrostny a jak doszlo co do czego to dupa blada. A jesli kabel jest git to cos mzoe w ustawieniach tv....moze Accu ci pomoze.
lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam !!

Niedawno kupiłem Philipsa 60" serii 9607 i mam problem z podłączeniem konsoli PS3, a dokładnie uruchomienia jakiejś gry w 3D!!! W ustawieniach gier 3D wyskakuje komunikat , że PS3 nie wykrył telewizora 3D ???? O co chodzi ?

Pozdrawiam

Witam uprzejmie ,
Czy aktualizowałeś oprogramowanie telewizora , po jego zakupie . Proszę sprawdzić wersję zainstalowanego oprogramowania zakupionego telewizora . Od tego bym zaczął i ewentualnie wyłączył
telewizor całkowicie z sieci zasilającej , wyciągając na kilka minut wtyk kabla zasilającego z gniazdka
sieci zasilającej .A telewizor odbiera 3D ,gdy program 3D jest dostępny ? Bo przecież po pierwszym wykryciu sygnału 3D
można ustawić opcje odbioru trybu 3D. Jedna to:Automatyczny , druga to:powiadom i trzecia :Brak 3D.
Te ustawienia można zmienić w menu 3D.Aby otworzyć menu 3D przyciśnij przycisk 3D i wybierz :przełącz w 3D.Aby wyłączyć oglądanie obrazu w 3D naciśnij przycisk:Options , wybierz opcję :Głębia 3D i wybierz opcję :Wyłącz. Obraz 3D zostanie przełączony na obraz 2D po przełączeniu telewizora na
inny kanał lub podłączone urządzenie.Napisałem może nie wprost o Twoim problemie , ale nie wiem
przecież , jak rozpocząłeś swoją przygodę z 3D i jak ustawiłeś poszczególne opcje funkcji Twojego telewizora.Nie wiem , jak konsola jest oznaczona w menu źródeł , czy jako urządzenie typu Gra ,
(idealne ustawienie do gier) , czy jako urządzenie typu:Odtwarzacz.Należy pamiętać ,aby w ustawieniu :Gra(ikona) lub: Komputer(ikona) , wybrać opcję :Wyłącz ,gdy skończysz grać.





Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Myślę że 5tys. to dobra cena ale wiadomo lepiej żeby ktoś przyjechał do mnie i przed zakupem wszystko sobie sprawdził,na razie stoi w kartonie od 55cali .Mam paru chętnych znajomych ale na raty a ja wolałbym gotówkę.:)
 

szybal

Banned
Panowie oglądałem właśnie Prometeusza 3d na 55calach 8007 i jestem pod wrażeniem rewelacja! Duża różnica między 46 całkiem inne kino.
 

play007

New member
Bez reklam
Ja się bałem kupić 60 cali a dziś po 3 tygodniach użytkowania 9607 stwierdzam że to mało.Przy Hd czy blu ray każdy rozmiar wchodzi w grę a jedyny problem to ograniczenie finansowe.A jak go kupowałem to znajomi pukali się w czoło że 60 cali do mieszkania w blokach to za dużo.Jak kilka dni temu zobaczyli tę namiastkę kina to gratulowali zakupu i przyznawali rację.A Ambilight ich dobił całkowicie.Dobrze że my posiadacze Philipsa to mamy - inni tylko mogą nam zazdrościć.A 55 cali to uważam za absolutne minimum przy odległości ok 3m.
 
Ostatnia edycja:
Do góry