Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

bombola

New member
Bombola a co zrobisz jak na infolinii ci powiedza ze tak ok moze sobie Pan sprawdzic a pozniej jak juz tv dojdzie Pan w sklepie powie ci ze to jego nie interesuje co gosc na infolinii powiedzial. Dla mnie to temat wiesz bardzo "lepki" za taka cene to mysle ze sklep nawet by poszedl do sadu zebys kupil bo by sie im oplacalo. A jak nigdzie nie bedziesz mial napisane ze mozesz sprawdzic i w razie czego mozesz nie kupic tego tv to jestes na przegranej pozycji. Ale to sa twoje pieniadze....
lolek
moja odpowiedż sklepy w Gliwicach dotyczy TV 46"
Witam
Wczoraj byłem w jednym sklepie dziś dzwoniłem na infolinie i byłem w drugim sklepie i wszędzie usłyszałem to samo, jeżeli zamawiam(w moim przypadku) na sklep to po sprowadzeniu TV mogę zrezygnować niepłacąc nic ponieważ jest to towar którego nie można zobaczyć w sklepie i może mi np. kolor obudowy nie odpowiadać. Oczywiście nie ma mowy o żadnej zaliczce (To nie jest soisko na bazarze).
poniżej troszkę inna wersja kolegi
Zapomnielem tez wam przekazac odnosnie zamowienia tego tv w euro agd i nie wiem skad nasz kolega kto mu udzielil takich informacjto o czym pisal wczesniej ale mi pan powiedział ze faktycznie tv mozna zamowic nie spodoba sie ok nie placisz i to jest ich problem ale nie ma opcji zeby podlaczyc go i sprawzdac np przez 30 czy 40 min na swoim materiale. Poprostu przychodzi sie patrzy czy tv jest w calosci podoba sie to ok nie podoba sie, to wychodzi sie ze sklepu i tyle. Gosc na infolinii rowniez powiedzial to samo ze nie ma opcji sprawdzania tv w sklepie. Pamietajcie o tym....
Lolek
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sluchajcie nie ma co o tym pisac to czas pokaze i osadzi czy Kiki mial racje czy kolega z konkurencyjnego forum czy tez pokryje sie to co bylo chocby w tescie francuskim czy niemieckim bo takowy tez byl. I jedno jest pewne najbardziej odbiegajacym bedzie test Kikiego ktory lada momnet bedzie ale po jego zapowiedziach widac roznice miedzy tymi testami wiec cos jest na rzeczy .... Wiecej nie bede pisal bo jak ktos wie o co chodzi to sobie reszte dopowie, ale ktos kiedys powiedzial ze od cudów to byl Bog, a takim Kiki nie jest wiec nie moze byc taka roznica miedzy tymi testami. Chyba ze nasz kolega dostaje poprostu cudowne egzemplarze .....
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybal tyle czekales to jeszcze wytrzymasz kilka dni , a druga sprawa to mysle ze ten test to bedzie tak dobry ze ty sam sie zdziwisz ze masz taki dobry tv sadzac juz po tym co Kiki pisze :)
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Accu to zadna oferta, to jest oferta z lat PRL gdzie mialy przyjsc do sklepu kuchnie gazowe , a przyszly pralki ale i tak ludzie brali bo nie wiadomo kiedy by przyszly pralki. Tylko philips zapomnial ze od tamtego czasu minelo w Polsce wiele lat i sa juz zupelnie inne.... A oni dalej sie zachowuja tak jak by to byly tamte czasy.
Kiki wez jeszcze raz przeczytaj to co napisalem i postaraj sie zrozumiec co mialem na mysli. Bo na pewno nie to ze ten tv jest zly.... zupelnie co innego mialem na mysli.
lolek
 

play007

New member
Bez reklam
Jest lepszy niż Yeti.Bo nikt poza kolegą Szybalem Go nie widział.Widać Polacy nie zasługują na normalne traktowanie ze strony Philipsa.
28 dni to ja mogę czekać na oleda z 4k a nie na zwykłe led krawędziowe.Skandal nic wiecej.
 

szybal

Banned
Jest lepszy niż Yeti.Bo nikt poza kolegą Szybalem Go nie widział.Widać Polacy nie zasługują na normalne traktowanie ze strony Philipsa.
28 dni to ja mogę czekać na oleda z 4k a nie na zwykłe led krawędziowe.Skandal nic wiecej.
Dobre, jak bym był osobą decyzyjną w Philips Polska zwolnił bym wszystkich odpowiedzialnych za sprzedaż i słabe ekspozycje w sklepach .Zmotywował bym sprzedawców poszczególnych sieci żeby nie sprzedawali na lewo i prawo szajsunga i lg za byle jakie gadżety od producenta ,którymi są zachęcani do omijania stoiska z Philipsem itd.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hej Szybal ja mysle ze nic bys nie zrobil bo kierunek jest zupelnie inny niz ten ktory obral philips... tzn. nie wiem jak w waszych sklepach ale u mnie w wiekszosci sklepow w jednej duzej sieciowki samsung wykupil 1/3 calego sklepu i prezentowane sa tylko i wylacznie tv, tablety, smatfony z najwzyszej polki, zestawy kin domowych( oczywiscie wszystko samsunga ) ba do tego pozadne fotele sofy mozna sobie usiasc i wszystkiego poogladac pobawic sie wszystko.... tak sie zdobywa wlasnie ludzi i philips moze za 50 lat cos takiego bedzie mial, a i to mysle ze nie do zrealizowania bo w koncu ich zyla wodna zrozumie ze nie ma co inwestowac w tv skoro tak a nie inaczej sie sprzedaja... Nie zebym chwalil samsungi ale mysle ze duzo zrobili w stosunku do tego co mieli kiedys, a to jak umieja sie sprzedac to nie jedna firma moglaby sie od nich uczyc. Teraz kolega co napisal odnosnie czekania na oleda tez nie bedziesz czekal na tego oleda 28 dni uwierz mi na slowo moze na samym poczatku bedzie ich mniej ale po pewnym czasie bedzie tak samo duzo ich jak teraz ledow samsunga czy lg. A w philipsie wezmy pod uwage ze juz jest pazdziernik a tv brak w normalnych sklepach poza kilkoma w sieci gdzie trzeba zamowic tv nie widzac go, a nie mowiac o serii 9 ktora pojawi sie pewnie gdzies kolo grudnia to jeszcze 3 - 4 miechy i nowe serie beda wypuszczane na 2013 r. przez konkurencje, a philips bedzie sprzedawal swoje stare tv i to jest ich sposob na sprzedaz. Jedna wielka zenada i naprawde czlowiekowi jest zal bo fajne tv ale nie poptrafie zrozumiec ze firma tak moze traktowac ludzi w 40 mln. panstwie, a w europie zach. podobno nie az tak lepiej..... z tego co mozna poczytac w necie.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam

Kolego Szybal , znakomicie dobrane , gratuluję pomysłu:) . A swoją drogą , są ładne kolorystycznie.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry