Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

accu

New member
Bez reklam
Cześć, muszę cię pocieszyć Lolek już jest w 5 sklepach ;-) właśnie trafił do RtvEuroAgd.

Witam,

Zapomniałeś jednak dodać , że okres oczekiwania na te telewizory z serii 8007 w tym sklepie
wynosi niestety do 28 dni , jest więc to tylko zapowiedź.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

bombola

New member
Rozmawiałem ze sprzedawcą i powiedział że po sprowadzeniu na sklep można ze swoimi materiałami potestować sprzęt i ewentualnie zrezygnować z zakupu.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To zebys kolego sie nie zdziwil .... bo ja rozmawialem z kilkoma sklepami i zaden z nich nie bylo mowy o tym zeby zrezygnowac po zamowieniu, ewentualnie zaliczka przepada :) wiec euro agd nie bardzo wierze ze inaczej by zrobilo tym bardziej ze okres oczekiwania jest 28 dni tak jak Accu napisal ja potwierdzam, bo zadzwonilem i malo tego Pan powiedzial ze na 100% nie moze potwierdzic czy zamowienie dojdzie do skutku... poniewaz tego modelu nie ma na ich magazynie centralnym. takze wez sobei wyobraz ze specjalnei sciagaja dla ciebie z jakiegos tam innego mazgazynu a ty idziesz do sklepu - sprawzdas zi mowisz sorry kolego ale mi sie on nie podoba tv za 9 tys w 55 calach idzie ... no wlasnie gdzie idzie .....? sprzedawca moze kupi .
lolek
 

bombola

New member
Jutro będę dzwonił i jeszcze się upewnię na infolinii to dam znać. Jest to duża sieć więc powinno ich stać na ewentualną rezygnację klienta, brałem u nich kilka razy na raty i wbrew wielu opiniom dogadywałem się na zero procent. Poniżej cytat z ich strony

"Zamówiony sprzęt jest sprowadzany na indywidualne zamówienie od producenta. Na ogół realizacja tego typu zamówień zajmuje około 28 dni roboczych. Dołożymy wszelkich starań, aby produkt dotarł do Ciebie jak najszybciej. Sporadycznie może się okazać, że sprowadzenie tego produktu nie będzie możliwe.
Z uwagi na nieokreślony czas oczekiwania na produkt sprowadzany na zamówienie, sugerujemy nie łączyć go w jednym zamówieniu z innymi produktami."

I wyobrażam sobie że ściągają specjalnie dla mnie itd...
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Tak jak napisał Lolek jak w Euroagdrtv zamawiasz to musisz kupić.O testowaniu i zwrotach zapomnij.Nie w tym kraju....
Topowych tv nie można oglądać bo ich nie ma - je tylko trzeba kupować na siłę.Philips Cinema 9955h mogłes tylko zamówić w celu kupienia a ogladąć w internecie lub na obrazku.Jak nie zagwarantujesz zakupu to Ci nie pokażą takiego egzemplarza.Sharpa 70 cali 835 też w ich sieci nie masz prawa zobaczyć.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bombola a co zrobisz jak na infolinii ci powiedza ze tak ok moze sobie Pan sprawdzic a pozniej jak juz tv dojdzie Pan w sklepie powie ci ze to jego nie interesuje co gosc na infolinii powiedzial. Dla mnie to temat wiesz bardzo "lepki" za taka cene to mysle ze sklep nawet by poszedl do sadu zebys kupil bo by sie im oplacalo. A jak nigdzie nie bedziesz mial napisane ze mozesz sprawdzic i w razie czego mozesz nie kupic tego tv to jestes na przegranej pozycji. Ale to sa twoje pieniadze....
lolek
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie prawda. Modele np. Sharpa, Philipsa są dostępne - można je nawet poprosić na prezentację do domu.
Niczego nie trzeba kupować w ciemno.
 

Sorn

New member
Przecież, kupując przez sklep internetowy jako osoba indywidualna macie 10 dni na odsapnie od umowy. Ew, zwrócicie za transport :)
 

accu

New member
Bez reklam
Przecież, kupując przez sklep internetowy jako osoba indywidualna macie 10 dni na odsapnie od umowy. Ew, zwrócicie za transport :)

Witam,
Powinno się kupować dany model telewizora świadomie . W razie zwrotu musimy uważać , aby opakowanie w którym znajduje się telewizor i akcesoria do niego przynależne , było bez żadnych
wgnieceń i jakiś dziur , a telewizor i akcesoria z foliami i zabezpieczeniami , bo na to sklep internetowy będzie
zwracał uwagę.Koszt wysyłki niestety musimy pokryć.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie kupowac poprostu czegos czego nie widzisz to jest jedyne sensowne rozwiazanie, mamy takie czasy ze to nie ty musisz sie prosic o to zeby kupic tv tylko to dany producent ma sie strac zebys kupil, jak im nie zalezy to kopa w tylek i niech leca na drzewo. Bo z oddaniem to nie jest takeiproste jak Accu pisze wystarczy ze bedzie male wgneicenie na opakowaniu , pekniety styropian brak oryginalnej folii np na pilocie i pozamiatane. Trzeba kupowac cos co jest naoczne a nie gdzies w przestrzeni.
Kiki mowisz ze sa odostepne ze mona zamowic tak sa u Ciebie ale to sie wiaze z kosztami a nie kazdy np chce zap[lacic za podroz na druga strone Polski i zeby sie przekonac ze to tv nie dla niego.... Zeby mowic o dostepnosci to wtedy sie mowi jak jest przynajmniej tak jak w przypadku panasonica to jest minimum a na maxa dostepnosc to jest taka jak w chwili obecnej np sonego, samsunga czy lg to jest dostepnosc , sa wszedzie mozna zobaczyc poogladac i tak powinno byc ze wszystkimi firmami. A niestety philips do tych firm nie nalezal nigdy a w zeszlym roku a juz nie wspomne o tym roku to juz w wogole masakra.
Lolek
 

andrju75

New member
Witam. lolek126 w pełni się z Tobą zgodzę co do dostępności Philipsa-niech się bujają z tym swoim sprzęcikiem u siebie na podwórku.Ja już się pogodziłem z tym, że nie zakupie w 46" 8007-w dupie mam już ten tv.Trochę pokrzyżowało mi to plany zakupowe bo czekałem na ten model.Tyle czekałem to poczekam na Sonego-co pokaże(moje marzenie teraz to HX950 w 46"ale na chwile obecną takiego rozmiaru nie ma,a czy będzie?).Na twoim miejscu rozważył bym ten model ,tym bardziej że chcesz 55".Sony HX950 to piękny TV-zwłaszcza jeśli ktoś oczekuje bardzo dobrego obrazu i jednocześnie wyjatkowego designu(m.in.full led i w końcu estetyczna podstawa) i na pewno alternatywa na Philipsa!Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

bombola

New member
Witam
Wczoraj byłem w jednym sklepie dziś dzwoniłem na infolinie i byłem w drugim sklepie i wszędzie usłyszałem to samo, jeżeli zamawiam(w moim przypadku) na sklep to po sprowadzeniu TV mogę zrezygnować niepłacąc nic ponieważ jest to towar którego nie można zobaczyć w sklepie i może mi np. kolor obudowy nie odpowiadać. Oczywiście nie ma mowy o żadnej zaliczce (To nie jest soisko na bazarze).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test skończyłem wreszcie z poprawkami - to rewelacyjny telewizor i zostawia na wielu polach konkurencję daleko za plecami.
Wpisuję się właśnie dwa testy 8007 i 6007. Jestem pod autentycznym wrażeniem.
 

accu

New member
Bez reklam
Test skończyłem wreszcie z poprawkami - to rewelacyjny telewizor i zostawia na wielu polach konkurencję daleko za plecami.
Wpisuję się właśnie dwa testy 8007 i 6007. Jestem pod autentycznym wrażeniem.

Witam,
A można wiedzieć kiedy się ukaże i czy będzie w teście otwartym?


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
8007 będzie otwarty , 6007 będzie zamknięty
Pierwszy idzie 6007 właśnie się wpisuje.
Drugi zaraz po nim 8007.
 

szybal

Banned
Ja też uważam że to bardzo udany model,nie wiem jak w innych tv z kamerą do skypa ale w 8007 kamera ma możliwość przybliżania obrazu oraz kierowania nim na boki z pilota( co prawda minimalnie na boki ale zawsze).
 
Do góry