Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

szybal

Banned
Pomijając olewający stosunek Philipsa w Warszawie muszę bardzo pochwalić serwis z Radomia naprawdę sprawnie szybko i profesjonalnie wszystko załatwili od zabrania do dostarczenia zaledwie 7dni .Miałem też tv zastępczy nie wiem jak działają inne serwisy ale do serwisu z Radomia nie ma się o co przyczepić.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To tak wlasnie powinno wygladac i nie tylko w philipsie ale w kazdym innym serwisie, wazne ze jest ok a napisz czy tylko matryce wymienili czy cos w oprogramowaniu tez cos mieszali? Mowili cos Tobie na ten temat?
Lolek
 

szybal

Banned
Ale się ubawiłem Philips podarował mi i wszystkim którzy kupili tv w czerwcu voucher do ipla film na 1000 darmowych filmów i wszystko było by pięknie jak by nie jeden szczegół ta usługa jest ważna tylko 30 dni od aktywacji więc trzeba mieć dużo czasu żeby choć w części skorzystać :)
 

largoon

New member
Philips w kwestii promocji specjalnie nie zaszalał. Ale Panowie, przecież na jesieni coś ma ruszyć. Na 5 lat darmowej gwarancji bym nie liczył, ale może czymś tam zaskoczą. Nie mogę jednak odeprzeć wrażenia, że ostatnimi czasy Philips kojarzy mi się wyłącznie z hasłem: "proszę czekać...".
 

accu

New member
Bez reklam
Philips w kwestii promocji specjalnie nie zaszalał. Ale Panowie, przecież na jesieni coś ma ruszyć. Na 5 lat darmowej gwarancji bym nie liczył, ale może czymś tam zaskoczą. Nie mogę jednak odeprzeć wrażenia, że ostatnimi czasy Philips kojarzy mi się wyłącznie z hasłem: "proszę czekać...".

Witam,

Całkowicie trafne spostrzeżenie.:)
Muszę sprostować typ matrycy zastosowanej w wielkości przekątnej ekranu 40" w serii 8007 i serii7007 - jest to matryca firmy Samsung o symbolu : LTA 400HL , a nie LTA 400HQ , jak błędnie napisałem w poście nr #519 w dniu 18.08. 2012r. , za co przepraszam.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Kolego szybal wyczytałem na stronie produktu że okulary do3d serii 8007 są opcjonalne i trzeba je dokupić a Ty je dostałeś w komplecie.Możesz potwierdzić.To samo dotyczy kamery do skypa.
 

szybal

Banned
Kolego szybal wyczytałem na stronie produktu że okulary do3d serii 8007 są opcjonalne i trzeba je dokupić a Ty je dostałeś w komplecie.Możesz potwierdzić.To samo dotyczy kamery do skypa.
Wszystko jest w komplecie okulary i kamera,nie wiem kto pisz że trzeba dokupić.Chyba że w naszym wspaniałym kraju wejdzie wersja okrojona :( na kartonie mojego tv było napisane co jest w zestawie okulary i kamera były wymienione.
 

accu

New member
Bez reklam
Test gotowy na Hd Polska Kiki już odpuść sobie swój!:)

Witam,

Zgadza się. O takim teście na konkurencyjnym forum , że będzie zrobiony , napisałem w poście nr#477 w dniu 09.08.2012r.
Bardzo fajny test.:)
Polecam , aby go sobie oglądnąć . Trwa 10 minut i 7 sekund. Dla mnie "rewelka".


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szybal wez napisz jak ogldasz filmy gdzie wystepuje szybki i duzo ruchu... bo w tym tescie gosc powiedzial ze przy wlaczonym ulepszaczu jet nadplynnosc ruchu, natomiast przy wylaczonym jest szarpanie i dodal jak zreszta sam na pewno slyszales ze przydalaby sie jakas funkcja wyposrodkowujaca ten efekt... Jak ty sie ustosunkowujesz do tego co wlasnie gosc powiedzial w tym tescie? Bo z ruchem to philips zmaga sie juz od dawna, ze jednym to pasuje a dla innych jest to nie do przyjecia, ale najlepiej jest sie pytac tych co maja te tv w domu.
Lolek
 

szybal

Banned
Szybal wez napisz jak ogldasz filmy gdzie wystepuje szybki i duzo ruchu... bo w tym tescie gosc powiedzial ze przy wlaczonym ulepszaczu jet nadplynnosc ruchu, natomiast przy wylaczonym jest szarpanie i dodal jak zreszta sam na pewno slyszales ze przydalaby sie jakas funkcja wyposrodkowujaca ten efekt... Jak ty sie ustosunkowujesz do tego co wlasnie gosc powiedzial w tym tescie? Bo z ruchem to philips zmaga sie juz od dawna, ze jednym to pasuje a dla innych jest to nie do przyjecia, ale najlepiej jest sie pytac tych co maja te tv w domu.
Lolek
Jak już wiesz jestem zwykłym Kowalskim a nie specem od Philipsa jak ten gość z testu ja mam ustawione wszystkie ulepszacze na maximum oglądam dużo filmów akcji gdzie dużo i szybko się dzieje nic takiego nie widzę.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam dzieki za odpowiedz, ja podobnie jak ty rowniez zwyklym gosciem jestem jesli chodzi o tv, tyle ze ja na pewno jak kupie tv pod koniec roku czy tez na samym poczatku nastepnego to do kalibracji dam kogos bo sam to na pewno nie ustawie dobrze tv czy to bedzie philips czy innej marki tv. Tylko tak sie wlasnie zastanawialem jak to jest ze niektorzy specjalisci ze tak sie wyraze widza pewne rzeczy a tacy ludzie jak my nie widza tego ale to oni sa specjalistami a nie my :). Ale zalezy mi na tym wlasnie zeby ruch byl bardzo dobry nawet kosztem czerni bo ja lubie ogldac filmy wlasnie z akcja gdzie ruch to podstawa. I soniak czy panasonic pod tym wzgledem jest ok a philipsa nigdy nie mialem mozliwosci tak naprawe sie pobawic a juz nie wspomne zeby w domowych warunkach to uczynic. Ale jak ty masz na maxa poustawiane ulepszacze i nie widzisz teatru to raczej wszystko jest oki , moze to kwestia ustawien ....calego tv. Ale co na tym tescie zauwazylem to dosyc powolne menu w porownaniu do soniaka np 850 czy panasonica wt 50 czy dt 50 tam znacznie szybciej to chodzilo. Ale ten mankament to pewnie da sie do tego przyzwyczaic :)
Lolek
 
ja takze mam troche juddera, przy niektorych dvd i bd,
przy telewizji nigdy...
polepszacze raz eliminuja ten efekt a raz nie.
W Saturnie od jutra promocja na 55pf8007- 2300 €
 

accu

New member
Bez reklam
ja takze mam troche juddera, przy niektorych dvd i bd,
przy telewizji nigdy...
polepszacze raz eliminuja ten efekt a raz nie.
W Saturnie od jutra promocja na 55pf8007- 2300 €

Witam,
Mam pytanie w kwestii podświetlenia matrycy Twojego telewizora , mianowicie , czy podświetlenie
jest jednolite , czy występują na powierzchni matrycy ciemne pionowe pasy na statycznie jednolitej planszy ? Z reguły widać to przy ruchu jednokolorowych obiektów np. na tle błękitu nieba , czy na tle zielonej trawy podczas meczów piłkarskich.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry