Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

M

mdsfan

Guest
To ja miałem więcej szczęścia. Konsultant, z którym rozmawiałem, wiedział o istnieniu EC78. ;)
 

radoskur

New member
Jeżeli - nie potrafią tutaj udzielać informacji na nasze pytanie - to trzeba mieć świadomość, że nie bardzo szanują klienta... Proste pytanie o wersję kodeka, dithering, obsługę koloru 4:4:4 - zero odpowiedzi. Przy tako zachwalanej wszem i wobec ogromnej liczbie sprzedawanych egzemplarzy na świecie - powinni mieć w Polsce jakiegoś "rzecznika" czy kogoś tego typu kto będzie potrafił się porozumiewać czy przekazywać sugestie od użytkowników lub odpowiadać na pytania potencjalnych klientów.
 

pawelbrz

New member
Właśnie tym się różni dobry producent od bylejakiego składacza - jakością obsługi klienta i jakością wsparcia technicznego. Nie wspominam już o wypuszczaniu na rynek produktów nie w pełni funkcjonalnych z poważnymi błędami w oprogramowaniu. To nie manufaktura oferująca produkty na zamówienie a podobno producent nr 2 na świecie.
 

robertos83

New member
Moje pytanie dotyczyło tego, które modele mają nagrywarkę na USB (PVR), to ich też przerasta? Gdyby nie mieli bałaganu na stronie i instrukcje by się pokrywały z rzeczywistością to by nie było pytań o cechy produktów.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Moje pytanie dotyczyło tego, które modele mają nagrywarkę na USB (PVR), to ich też przerasta? Gdyby nie mieli bałaganu na stronie i instrukcje by się pokrywały z rzeczywistością to by nie było pytań o cechy produktów.

Akurat te pytanie jest proste. Takie dane powinny byc zawarte w specyfikacji urzadzenia lub instrukcji.
 

robertos83

New member
Akurat te pytanie jest proste. Takie dane powinny byc zawarte w specyfikacji urzadzenia lub instrukcji.


No właśnie banalne jak się ma dostęp do instrukcji albo specyfikacji. Niestety do x815 nie ma nigdzie instrukcji, a ec780 w instrukcji ma innego pilota niż to co jest z TV (z tego co pisali inni). Jak tu ufać takiej firmie?
 

miniu270582

New member
Witam wszystkich.
Mam zamiar wziąć od kikiego ten tv w przedpłacie. Czy ktoś może korzystał z tej formy zakupu? Jak to wygląda, bo cena jest atrakcyjna i pakiet korzyści do tego.
Z góry dziękuję.
 

maciekmm

Member
Witam wszystkich.
Mam zamiar wziąć od kikiego ten tv w przedpłacie. Czy ktoś może korzystał z tej formy zakupu? Jak to wygląda, bo cena jest atrakcyjna i pakiet korzyści do tego.
Z góry dziękuję.

Zastanow sie 5 x przed zakupem tego tv. Ja dalem sie namowic i troche tego zaluje. Ma sporo niedociagniec zwlaszcza programowych. Obraz tez nie jest wcale taki rewelacyjny. Najwiekszym jego atutem jest wyglad i to chyba na tyle w mojej ocenie.
 
M

mdsfan

Guest
Nie bronię TCL'a, nie bronię żadnego producenta. Ale sami sobie odpowiedzcie, czemu macie rozterki przy zakupie czegokolwiek?
Zasada jest prosta - istotne parametry, funkcje i budżet. Od tego zaczyna się się szukać! Nie od bajerów, których nigdy nie wykorzystacie, albo zrobicie to raz, żeby pochwalić się przed rodziną... Bajery zostają na koniec, jak masz dwa do wyboru i nie wiesz, który wziąć.
 
Do góry