Seria PV70

iw1

New member
jjb napisał:
Menu serwisowe:

Przycisnac na telewizorze przycisk zciszania i nastepnie z pilota wpisac 000.
Mozna miedzy innymi stan licznika godzin pracy sprawdzic.

Dzięki, działa :)
coś tu można "polepszyć" czy lepiej nie ruszać ?
 

RoMi

New member
Czy po wejściu w menu serwisowe widać nr eprom, pdrom ? Jeżeli tak to proszę o podanie parametrów. Ciekawa by była informacja o różnicy tych wartości w stosunku do poprzednich serii plazm. pozdr
 

wydma8

New member
Witam!!

No i stalem sie szczesliwym posiadaczem 37pv70, jak na razie to jestem bardzo zadowolony, chodzi poki co pod śląską telewizja kablowa ale zastanawiam sie na platforma n, czy mial ktos z Was przyjemnosc porownywac te dwie telewizje, chodzi mi glownie o jakosc obrazu, bo na śtk jest jak najbardziej zadawalajaca, boje sie ze sygnal z n-ki bedzie gorszy...

Na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolony z tv, pod śtk gra swietnie, pod dvd wymiata:)

Teraz tylko musze rozstrzygnac dylemat czy zostawic stk czy zamowic n-ke, n-ka bardziej mi odpowieda, ale prosze o informacje jak wyglada obraz na pv70 pod nia:)

Dzieki z gory wszystkim za pomoc i pozdrawiam
 

Dru

Moderator
wydma8 napisał:
Witam!!

No i stalem sie szczesliwym posiadaczem 37pv70, jak na razie to jestem bardzo zadowolony, chodzi poki co pod śląską telewizja kablowa ale zastanawiam sie na platforma n, czy mial ktos z Was przyjemnosc porownywac te dwie telewizje, chodzi mi glownie o jakosc obrazu, bo na śtk jest jak najbardziej zadawalajaca, boje sie ze sygnal z n-ki bedzie gorszy...

Na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolony z tv, pod śtk gra swietnie, pod dvd wymiata:)

Teraz tylko musze rozstrzygnac dylemat czy zostawic stk czy zamowic n-ke, n-ka bardziej mi odpowieda, ale prosze o informacje jak wyglada obraz na pv70 pod nia:)

Dzieki z gory wszystkim za pomoc i pozdrawiam

jakie są wymiary pudła? Oczywiście jeśli jeszcze nie wyrzuciłeś :D
 

wydma8

New member
Szerokosc 127 +-1cm
głębokość ok 35cm
a wysokosc to nie wiem:)

W kazdym razie do hondy accord pudelko nie weszlo, trzeba bylo gorny karton poskladac, ale jakos sie udalo:)

Pzdr
 

aLien01

New member
Witam

No i stało sie mój 42PV70 wylądował w serwisie (Szczecin) jak pisałem wcześniej uszkodzony prawy głośnik (charczy). Zgłosiłem również duży pobór prądu w Stand by (60W) ale tu gościu miał pewne wątpliwości zaczął zganiać na miernik ale pokazałem mu na inny urządzeniu, że działa dobrze to powiedział mi , że miernik nie ma homologacji :confused:. Może ktoś mi sprawdzi ile bierze w stand by ten TV.
W serwisie w Szczecinie mój TV będzie pierwszym naprawianym z serii PV70:p.
Jak tylko TV wróci z serwisu dam znać.

pozdrawiam
aLien01
 

q123456123456

New member
Wartosci menu serwisowego 42

Menu serwisowe (o to chodzi?) :
img9404rs4.jpg


w razie czego prosze zostawic prywatna wiadomosc - nie zachodze tu czesto - ciezko siedziec i czytac 123 strony..


Wychodzi sie przyciskiem 'Exit' ;-)
 

Golgota

New member
jjb napisał:
Menu serwisowe:

Przycisnac na telewizorze przycisk zciszania i nastepnie z pilota wpisac 000.
Mozna miedzy innymi stan licznika godzin pracy sprawdzic.

pozdrawiam

Co do tych testow to przegaldnij odpowiednie tematy w dziale plazmy->panasonic. Jest tam wiecej informacji, zdjec no i wyrobisz sobie poglad na temat :)

pozdrawiam

Nie działa
 

tom111

New member
witam!
siedze od pol roku w hiszpani, ostatnio w mediamarkt pojawila sie plazma Panasonic 37 PX 70 w cenie 1299 Euro, czy ktos mial znia juz doczynienia, czym rozni sie od PV??
 

iw1

New member
Golgota napisał:

wszystkim działa a Tobie nie

Przycisnać na telewizorze przycisk zciszania (i tak naciskając) z pilota wpisac 000


PX70 jak już wcześniej pisano posiada tuner cyfrowy DVB-T co jest bardzo fajną rzeczą pod warunkiem że mieszka się w zasięgu takiego nadajnika

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ArSoN_AS

New member
aLien01 napisał:
Witam

No i stało sie mój 42PV70 wylądował w serwisie (Szczecin) jak pisałem wcześniej uszkodzony prawy głośnik (charczy). Zgłosiłem również duży pobór prądu w Stand by (60W) ale tu gościu miał pewne wątpliwości zaczął zganiać na miernik ale pokazałem mu na inny urządzeniu, że działa dobrze to powiedział mi , że miernik nie ma homologacji :confused:. Może ktoś mi sprawdzi ile bierze w stand by ten TV.
W serwisie w Szczecinie mój TV będzie pierwszym naprawianym z serii PV70:p.
Jak tylko TV wróci z serwisu dam znać.

pozdrawiam
aLien01




Może warto spytać gdzie kupiłes swój Tv?
 

aLien01

New member
Witam
TV kupiłem w sklepie internetowym Heljos (Biała Podlaska, 244 opinie na www.skapiec.pl) obsługa była bardzo profesjonalna a przesyłka szybka. TV był oryginalnie zapakowany nie nosił śladów używania. W piątek będę dzwonił do serwisu to może będę coś już wiedział.

P.S. Widze, że niekt nie może mi pomóc w tym ile bierze te tv w stand by :(

pozdrawian
aLien01
 
Do góry