Seria PV70

dread

New member
Bez reklam
alz - a mozesz napisac gdzie oddales do serwisu ? W moim przypadku Wroclaw i przyjechali po TV po 2 tygodniach (co prawda nie mieszkam we Wroclawiu, ale bez przesady...) i po nastepnych 3 tygodniach podjeli decyzje o wymianie. Jak czytam w jaki sposob u ciebie rozwiazano sprawe to lekki kosmos...
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
dread napisał:
alz - a mozesz napisac gdzie oddales do serwisu ? W moim przypadku Wroclaw i przyjechali po TV po 2 tygodniach (co prawda nie mieszkam we Wroclawiu, ale bez przesady...) i po nastepnych 3 tygodniach podjeli decyzje o wymianie. Jak czytam w jaki sposob u ciebie rozwiazano sprawe to lekki kosmos...

Bielsko-Biała
 

jjb

New member
Witam,

tak jak juz napisano cykanie nie jest regula (pewnie jakas partia w ktorej montowali uszkodzone / niewlasciwe elementy). Znajac zycie pewnie beda bez gadania wymieniac jesli komus sie przytrafi. Wiem jak to wyglada w praktyce bo moja firma naprawia notebooki dla toshiby i fujistu-siemens. Zazwyczaj jest rewizja i albo wymienia sie za darmo caly sprzet albo wadliwy element. Toshiba potrafila nowe notebooki prostu z magazynu przyslac do nas po to tylko zeby przeprowadzic na danej partii jakas rewizje. Lookalem na niemieckich forach i nie ma doniesien o cykaniu w PV71F. Wiec moze rzeczywiscie wystepuje jakas roznica w elektronice skoro ten model nie ma bolaczek PV70 ?

pozdrawiam

p.s.
Jak to jest z tym panasonicem KIKI 37" wersje PV70 spokojnie polecasz a wersji 42" juz nie ? W koncu maja matryce w tej samej technologii i elektronika tez nie powinna sie roznic na tyle zeby wnosilo to istotne roznice jakosciowe.
 
Ostatnia edycja:

Golgota

New member
Witam,
Jak znowu widzę ludzi, którzy dają upływ swoich wyimaginowanych skojarzeń na temat teraz PV70 niedawno było PV60, nie wiem jakieś zoofilie są na tym forum najpierw węże a teraz jakieś bąki?
PV70 mam już jakieś trzy miesiące i codziennie jakieś 8h, nic takiego i innej usterki nie zauważyłem?0,
Pozdrawiam
 

Jasiek_31

New member
Ja mam swojego 37PV70 od ponad dwóch tygodni, jak narazie nić nie cyka i węży też brak, w chwili obecnej wisi już na ścianie ale przez jakiś czas stał na szafce i wszystko było OK.
A co do wypowiedzi KIKIEGO że poleca 37PV70 to wydaje mi się że chodziło mu o to że nikt inny nie robi plazm w tym rozmiarze.

pozdrowionka.
 

Dru

Moderator
ok, trochę mnie uspokoiliście. Myślałem, że w każdym modelu PV70 są cykania, a jeśli nie ma to się pojawią. Ale jeśli jest inaczej i jest możliwość, że serwis takie cykanie zlikwiduje / da nowy model to spoko. We wtorek zamawiam, chyba, że w Mediamarkcie będą mieli w weekend w ramach promocji "Kupujemy bez VAT".
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Dru, model PV70 jest jeden, egzemplarzy jest wiele... ;)

Nie martw się takimi rzeczami, jak wspomniane cykanie, na wyrost. Poczekaj do wtorku i ciesz się nabytkiem. Już kiedyś wspominałem, że na forum wypowiadają się przede wszystkim osoby, którym coś w ich nabytkach nie pasuje. Nie jest to z pewnością grupa reprezentatywna. Pozostali w większości przypadków oglądają filmy, a nie tracą wzrok przy monitorze komputera.

Trochę więcej optymizmu. :)

ArtS :)
 

KRISTOFFER_2006

New member
J@rekM napisał:
Może alternatywą bedzie 42PV7 (uboższy braciszek PV70).
W reklamach telewizyjnych sklepu "nie dla idiotów" oraz http://www.mediamarkt.pl/spot.html jest za 3687,70 zł brutto od 29.06. do 01.07
Wszystkich gorąco pozdrawiam

Witam

Niewiem,dlamnie 42PV7 jest tragiczne,ogladałem go ostatnio w sklepie i wizualnie jest poprostu na nic.

W domu bym go sobie nie postawił,nadaje się jedynie gdzieś do firmy aby robić na nim prezentacje

Choć to wszystko rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje.

Odnośnie PV70 jestem posiadaczrm od mjesiąca i nie narzekam nic nie cyka i nie puka obraz jest rewelacja sprzęt podpięty pod N-BOX

Testowałem pod laptopem też jest fajnie,tak że cieszę się dużym ekranem oglądam filmiki i mam nadzieję że mnie żadne nieprzyjemności nie spotkają.

Pozdrawiam
 

iw1

New member
ArtS007 napisał:
Już kiedyś wspominałem, że na forum wypowiadają się przede wszystkim osoby, którym coś w ich nabytkach nie pasuje. Nie jest to z pewnością grupa reprezentatywna. Pozostali w większości przypadków oglądają filmy, a nie tracą wzrok przy monitorze komputera.
potwierdzam teorię ArtS007, sam również rzadziej zaglądam na forum odkąd dokonałem zakupu
u mnie 42PV70E gra (póki co) rewelacyjnie, chociaż bardzo zaniepokoiły mnie posty osób które mają problem bądź to z cykaniem bądź z czym innym
czasami podświadomie nasłuchuję czy coś mi nie cyka albo wyszukuję zielonych krawędzi

42PV70 podpięty do dbox2 przez component (Cyfra) :)
 

Golgota

New member
Dru napisał:
ok, trochę mnie uspokoiliście. Myślałem, że w każdym modelu PV70 są cykania, a jeśli nie ma to się pojawią. Ale jeśli jest inaczej i jest możliwość, że serwis takie cykanie zlikwiduje / da nowy model to spoko. We wtorek zamawiam, chyba, że w Mediamarkcie będą mieli w weekend w ramach promocji "Kupujemy bez VAT".


Duru,
Napisz tak szczerze, kim ty jesteś, bo jak wiedze to od dawna kupujesz to PV 37, 42 teraz PV70.i nic z tego nie winika
Z twojej strony tylko płyną słowa krytyki i nic więcej
Ja rozumie jak byś miał jakiś z tych modeli TV, ale nie masz i się strasznie nie raz mądrzysz
Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Dru należy raczej do niezdecydowanych, nie do krytykantów. Taki charakter. A że nie ma jeszcze plazmy, nie oznacza to, że nie ma prawa głosu. Jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie przedstawić dowód zakupu plazmy, aby móc się wypowiedzieć. Trochę tolerancji nie zaszkodzi.

ArtS :)
 

Adi

New member
zbychu33pl napisał:
Witam wszystkich mam pytanie do tych którrzy posiadają "cykające" telewizory dowiedzieliście sie może jaka jest tego przyczyna za odpowiedź będe bardzo wdzięczny bo już mój telewizor doprowadza mnie do nerwicy.

doc38 napisał:
Zbychu33pl, ja też czekam na sygnały od "cykaczy" i również łykam tonami Relanium. :D

Pozdrawiam :)

Witam!!!
Odnośnie cykania to juz opisałem moją historię. 3 tygodnie temu w serwisie wymienili mi moduł i do dziś gra rewelacyjnie i co najważniejsze bez cykania!!!!
To cykanie było wkurzające, wiec nie czekajcie, aż skonczy sie Wam Relanium, tylko zgłaszajcie do serwisu. A potem cieszcie sie "cichym" oglądaniem.
Pozdrawiam Adi
 

Dru

Moderator
Golgota musisz coś wziąc na skołatane nerwy ;)

a ja może i trochę niezdecydowany jestem, ale bardziej wytłumaczeniem tego, że jeszcze nie kupiłem plazmy jest to, że nie miałem od marca podłączonej telewizji. Powód - nowe mieszkanie na nowym osiedlu. Ale właśnie nadszedł ten moment, że w środę przychodzą i podłączają. Dlatego też jutro zamawiam telewizor żeby był na środę :). Czyli wytłumaczenie moich ciągłych zaniechań było bardzo proste. Ale niektórzy wolą wcześniej wydać niesłuszną opinię niźli spytać wprost. Taki kraj :rolleyes:
 
Do góry