Seria PV70

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie, te cholerne reklamy do szału mnie doprowadzają. Rozumiem że trzeba zarobić na utrzymanie serwera ale bez przesady. Jak potem w takim bajzlu cokolwiek znaleźć, i jeszcze potem przy głupawych pytaniach admin pyskuje o zaśmiecaniu forum.
 

Golgota

New member
Witam,
Właśnie te qweskie reklamy i mnie już od dawna wqwiają
Nie wiem, ale chyba nie wiedzą ze coraz więcej ludzi ma ich dosyć, i jeszcze cos tam kupić??!!, Jak zwykle Polska śmiech na Sali…i cygańska muzyka
Pozdrawiam:twisted:
 

jjb

New member
Witam,

moim zdaniem najpierw nalezy sprawdzic procentowy udzial w rynku kazdej z firm (chodzi mi o plazmy). Dopiero potem mozna bedzei wyciagnac wnioski czy panasonic jest bardziej czy mniej awaryjny. Z tego co wiem panasonic ma najwiekszy udzial w rynku plazm, stad tez wieksza ilosc uszkodzonych egzemplarzy.
Co do drozszych marek nie jestem az tak przekonany o tej ich bezawaryjnosci... drozsze nie zawsze znaczy lepsze i wiele razy kazdy z nas sie o tym pewnie mial okazje przekonac.


pozdrawiam

p.s.

Wystarczy przegladnac fora innych marek zeby sie prezkonac co jaka marke najczesciej meczy.
 

veteran

New member
TH-42PV70P za 3842 zł

Niezły spadek ceny. W positivo.pl TH42PV70P już za 3842 zł. Reszta sklepów dalej sprzedaje powyżej 4200 zł.

Cena tego telewizora spada z taka szybkościa w zasadzie z dnia na dzień, że należy sądzić, że popyt jest znikomy i sklepy ratują się obniżaniem ceny do minimalnej marży. Czy ten popyt świadczy o jakości tych telewizorów?

Sądząc po coraz większej liczbie postów tutaj o oddaniu sprzętu do serwisu...

http://www.positivo.pl/sklep/24662.xml

Co sądzicie?

PS. W e-panasonic.pl TH-42PV70P po 4979 zł. LOL
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
drosophilia - narazie moje opinie się potwierdzają . Sprzęt u producentów ma to do siebie że produkowane są kolejne modele. Zanim cokolwiek napiszesz sprawdź , nie będę Cię obrażał bo i po co.
Sprawdź wątki i zdjęcia wszystkich nowych serii. Byłem juz nawet na dywaniku w Panasonic Polska za niecodzienną jakość która wyszła na porównaniach na jaw.

Te reklamy wcale mi nie przeszkadzają. Same się rozsuwają . Jak korzystam z portali Gazeta.pl , Audiostereo.pl - to przeszkadza mi bo pojawiają sia jako główny wątek. Ale tak czy tak o ile wiem Admin pracuje nad nowym - bezreklamowym systemem - ale jak zawsze coś za coś.

Alz - oczywiscie że kupując model Pioneera unikasz wielu problemów.
A różnica ceny 5650 zł - nawet biorąc pod uwagę Panasonica jest zdecydowanie warta dopłaty.
Oczywiście że w klasie 37" - Panasonic jest the best .
 

darcun

New member
Bez reklam
Kiki

cyt.kiki: Oczywiście że w klasie 37" - Panasonic jest the best - Witam!Kiki, jeśli możesz to wskasz,który; czy może 37 PV70P czy inny?Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:

KRISTOFFER_2006

New member
veteran napisał:
Niezły spadek ceny. W positivo.pl TH42PV70P już za 3842 zł. Reszta sklepów dalej sprzedaje powyżej 4200 zł.

Cena tego telewizora spada z taka szybkościa w zasadzie z dnia na dzień, że należy sądzić, że popyt jest znikomy i sklepy ratują się obniżaniem ceny do minimalnej marży. Czy ten popyt świadczy o jakości tych telewizorów?

Sądząc po coraz większej liczbie postów tutaj o oddaniu sprzętu do serwisu...

http://www.positivo.pl/sklep/24662.xml

Co sądzicie?

PS. W e-panasonic.pl TH-42PV70P po 4979 zł. LOL


Witam

Chyba źle spojrzałeś bo w tej chwili Cena za TH42PV70P jest 4410pln i nie sądze żeby gdzieś była cena poniżej 4000pln

link do strony

http://www.positivo.pl/sklep/1344.xml?id=1057&_offset=10

Pozdrawiam
 

aLien01

New member
Witam

Ja swego 42PV70P kupilem w sklepie internetowym za 4075zł brutto ale zaznacze , że cena ta była tylko jeden dzień.

pozdrawiam
aLien01
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale serwis panasonic ma szybki, od zgłoszenia usterki do decyzji o wymianie telewizora upłynęło tylko 3 dni. Zobaczymy czy będą równie szybcy z dostawą nowego.
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dru napisał:
obyś nie dostał znowu z jakimiś usterkami

Pomijając stres z ogladaniem 29 calowego telewizora to nie jest źle a przy dobrych układach gwiazd to może to nawet być ciekawe bo np. żona przez wymiany gwarancyjne miała przez pięć lat nowy zegarek i za każdym razem nowy model.:)
Bynajmniej w serwisie twierdzą że to pierwszy taki przypadek a usterkowość PV70 nie jest wyższa niż innych modeli
 
Ostatnia edycja:

Dru

Moderator
ja mam zaplanowany zakup na przyszły wtorek (plazma 37 cali) i teraz nie wiem czy się pakować w PV70. Może Panasonic dojdzie do rozwiązania problemu cykania :confused:. Chociaż patrząc na serię PV60 i ogłoszenie Panasonica, że węży nie da się wyeliminować raczej nie napawa optymizmem
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dru napisał:
ja mam zaplanowany zakup na przyszły wtorek (plazma 37 cali) i teraz nie wiem czy się pakować w PV70. Może Panasonic dojdzie do rozwiązania problemu cykania :confused:. Chociaż patrząc na serię PV60 i ogłoszenie Panasonica, że węży nie da się wyeliminować raczej nie napawa optymizmem
PV70 jest młodym modelem ale dość fajnym i wart jest tej ceny i kupując inny nie masz gwarancji że nie spotka Cię rozczarowanie-popatrz na innych forach tam też są jaja.
 

Dru

Moderator
jedyny model jaki jeszcze biorę pod uwagę to PV45. Sam już nie wiem, lepsze węże i wiatraki z tyłu, brzydsza obudowa w PV45, czy głośne cykanie w PV70 :hmm:
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dru napisał:
jedyny model jaki jeszcze biorę pod uwagę to PV45. Sam już nie wiem, lepsze węże i wiatraki z tyłu, brzydsza obudowa w PV45, czy głośne cykanie w PV70 :hmm:
ale to "cykanie" to także nie jest reguła mój nie cykał i u sąsaiada także nie cyka może to choroba wieku dziecięcego i dopracują wszystkie usterki, a wg. mnie nie pakuj się w 45 bo to cieniżna ,porównywałem go przed kupnem mojego może jeszcze 60 ale ten design.
 
Do góry