Seria PV70

wydma8

New member
Witam serdecznie, jestem sczesliwym posiadaczem 37pv70. Jestem w trakcie poszukiwac uchwytu na owy tv, jakie uchwyty na sciane polecacie, w skalpach sa ceny od 200, na allegro od 100, czy to sa te same uchwyty??

Ma ktos z Was taki uchwyt??

http://www.allegro.pl/item198610200_uchwyt_wieszak_lcd_plazma_30_63_atest.html

Czy ma sens doplacac pare setek do oryginalnego uchytu, czy moze taki z allegro bedzie ok??

Pochwalcie sie gdzie zakupiliscie Wasze uchywty i czy jestescie z nich zadowoleni??

Pozdrawiam
 

Golgota

New member
iw1 napisał:
wszystkim działa a Tobie nie

Przycisnać na telewizorze przycisk zciszania (i tak naciskając) z pilota wpisac 000


PX70 jak już wcześniej pisano posiada tuner cyfrowy DVB-T co jest bardzo fajną rzeczą pod warunkiem że mieszka się w zasięgu takiego nadajnika

pozdrawiam

A tak, u mnie nie działa
Naciskam i mute, i przycisk wyciszenia a potem chce wpisać 000, tylko mam 0n a potem 0 i 0
Śnieg

Pozdrawiam
 

allabahal

New member
Aby wejść do menu serwisowego należy przytrzymać klawisz -/ ۷
w TV (wcześniej wybrać np. zmianę głośności) i trzymając ten przycisk nacisnąć na pilocie trzy razy 0. Po chwili wskoczy menu serwisowe.

Czy ktoś może podać wszystkie ustawienia?
Ciekaw jestem czy się różnią i czy czegoś nie zmieniłem.
Serdeczne dzięki :)

Krzysiek
 
Ostatnia edycja:

adam-ck

New member
iw1 napisał:
wszystkim działa a Tobie nie

Przycisnać na telewizorze przycisk zciszania (i tak naciskając) z pilota wpisac 000


PX70 jak już wcześniej pisano posiada tuner cyfrowy DVB-T co jest bardzo fajną rzeczą pod warunkiem że mieszka się w zasięgu takiego nadajnika

pozdrawiam

Menu serwisowe TH-42PV70P.
w/w sposób nie działa równiez u mnie.

Czyżby inny soft?
 

iw1

New member
hmm... ciekawe, mi działa, no może faktycznie inny soft ?
może kol. @jjb napisze skąd ma info o takim wejściu do menu serwisowego?
Może się okaże że jak są 2 różne softy to jeden ma wady i dlatego te głosy niezadowolenia od niektórych osób?
@kiki a jak u Ciebie ? Ty jesteś od początku niezadowolony
 

adam-ck

New member
iw1 napisał:
hmm... ciekawe, mi działa, no może faktycznie inny soft ?
może kol. @jjb napisze skąd ma info o takim wejściu do menu serwisowego?
Może się okaże że jak są 2 różne softy to jeden ma wady i dlatego te głosy niezadowolenia od niektórych osób?
@kiki a jak u Ciebie ? Ty jesteś od początku niezadowolony

-----
zastanawiam się czy nr seryjne idą w kolejności ?
ja mam serial no :

FS-7230301 R - kupiony kilka dni temu
 

jjb

New member
Witam,

info na temat menu serwisowego mam z niemieckiego forum.
Co prawda w info chodzi o model TH-42PV71F ale skoro PV70 i PV71 to to samo (takie glosy sie podnosily) to nieo powinno byc problemu z wejsciem do menu. Na moim PX71 wchodzi bez problemu.

pozdrawiam
 

adam-ck

New member
iw1 napisał:
hmm... ciekawe, mi działa, no może faktycznie inny soft ?
może kol. @jjb napisze skąd ma info o takim wejściu do menu serwisowego?
Może się okaże że jak są 2 różne softy to jeden ma wady i dlatego te głosy niezadowolenia od niektórych osób?
@kiki a jak u Ciebie ? Ty jesteś od początku niezadowolony

Mam soft ver. 2510-1000

a, Wy jakie macie?
 

Golgota

New member
allabahal napisał:
Aby wejść do menu serwisowego należy przytrzymać klawisz -/ ۷
w TV (wcześniej wybrać np. zmianę głośności) i trzymając ten przycisk nacisnąć na pilocie trzy razy 0. Po chwili wskoczy menu serwisowe.

Czy ktoś może podać wszystkie ustawienia?
Ciekaw jestem czy się różnią i czy czegoś nie zmieniłem.
Serdeczne dzięki :)

Krzysiek
nie wiem jak to robisz ale u mnie nie działa
Pozdrawiam
ten - to +- głos a V to programy
i esso
 

maxim_ms

New member
Witam Wszystkich

Mój pierwszy post na tym forum :cool:

Od wczoraj jestem szczesliwym nabywca Panasia 42PV70P

Duzy wpływ na wybór TV miala lektura tego forum... oczywiscie przesadzila bezposrednia konfrontacja z innymi tv w sklepach 8)

Jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Kosztowal 4400 zł ...takze i cena chyba dobra :eek:k:

Pozdrawiam i ... dzięki za pomoc w wyborze (pewnie nieswiadoma :-D pomoc)
 

Jasiek_31

New member
Witam wszystkich.

Od kilku dni jestem posiadaczem Panasonic 37PV70P.
Po lekturze forum miałem pewne wątpliwości przy zakupie, ale ponieważ chciałem kupić plazmę a na miejsce w którym miała wisieć było dość wąskie i nic poza 37" się tam nie zmieściło to nie miałem większego wyboru.
Muszę stwierdzić ze jak na razie nie zauważyłem żadnych z objawów opisywanych na forum (zero węży, zielonych krawędzi czy kiepskiego obrazu), sygnał podaje z tunera cyfrowego po RGB, z DVD przez Component (to sie akurat niedługo zmieni bo czekam na DVD Panasonic S53) no i ewentualnie z komputera po HDMI.
Jakość obrazu z satki zależy oczywiście od tego jak podaje to nadawca ale muszę stwierdzić że szczególnie dużej pikselozy nie zauważam (no może poza HBO ale z niego to nawet na CRT obraz był kiepski).
Z DVD i komputerka obraz jest rewelacyjny.
Tak więc jak na razie dołączam do grona zadowolonych użytkowników.

Pozdrawiam wszystkich.
 

marko156

New member
Stronnicze testy.

lehoo napisał:
U-hu-hu...

No to teraz rece do gory, kto czekal na 70-tki? Ja nie czekalem, kupilem 60 i.. odetchnalem z ulga, bo juz sie balem, ze bede sobie plul w brode jak zobacze zachwyty na 70-tka.

Ale moze lepiej sobie poradzi z DVD/HD?

ADMIN EDIT:

LINKI DO TESTÓW PORÓWNAWCZYCH:

KLIK!

KLIK!

Ekrany na tych zdjęciach są w różnych proporcjach obrazu. Widać to po logo TV. Dlatego na Panasonicu PV70 obraz jest gorszy.
 

jjb

New member
Witam,

wyniki tych testow zostaly juz obszernie omowione w osobnych watkach i delikatnie mowiac nie przejmowalbym sie wynikami testow "fotograficznych" :)

Zapraszam na strone panasonic deutschland tam jest lista wyroznien oraz linki do testow modelu PV71 (a podobno jest on jednakowy z PV70).

pozdrawiam
 

KotD

New member
Witam,
mój faworyt czyli PV70 rozczarował mnie! Byłem kilka razy oglądać ten telewizor w różnych sklepach i byłem prawie zdecydowany. Niestety (dla PV70) poszedłem w sobotę jeszcze raz obejrzeć mojego faworyta do sklepu Euro. To co zobaczyłem zaniepokoiło mnie. Były zielone krawedzie:(. Obraz był czarno-biały słabej jakości, ale zielone krawędzie były bardzo widoczne. Obok stał Samsung i tego efektu nie było. Chyba zrezygnuję z zakupu Panasonica.
 

jjb

New member
Witam,

z tego co wyczytaqlem na forum zielone krawedzie o ile istnieja to sa bolaczka poszczegolnych egzemplarzy i cierpia na nie plazmy wlasciwie wszytskich producentow. Pojawialy sie glosy ze tylko samsung nie ma tych problemow.. no ale znalazlem je na forum uzytkownikow samsunga...

Ja osobiscie sprawdzalem w moim egzemplarzu i nie zauwazylem tego "fenomenu" ani na materialach SD ani HD. Nie wykluczam ze w okreslonych okolicznosciach moze sie pojawic... ciezko tylko mi stwierdzic w jakich.

p.s.

Mam n-ke z MGM HD... a tam duzo czarno-bialych filmow leci wiec na pewno wpadlo by mi to w oko.
BTW... widzialem gdzies prezentacje z roznymi sztuczkami wykorzystujacymi bezwladnosc naszych organow wzroku. W jednym z testow wlasnie czerwona kropka okrazala czarny krzyz... po dluzszym wpatrywaniu sie w krzyz okazywalo sie ze kropka zmieniala kolor z czerwonego na zielony... ciekawe czy to ma sie jakos do problemow z zielonymi krawedziami ?
 

robboj

New member
dodam tylko ze to nie tylko zielone krawedzie
problem polega na tym ze podczas szybkich scen dwa skrajane pixele zostawiaja po sobie smuge czyli zielony i niebieski - w tym przypadku zielony jest bardziej widoczny i nasze oko je wylapuje
 

adam-ck

New member
mustang napisał:
A Ci, ktorym nie uruchamia sie menu serwisowe, moze naciskacie - na pilocie zamist na tv??? tez tak probowalem na poczatku ;)

Ja też tak robiłem - dopiero pozniej pomyslalem, ze na moim starym TH42-PA60 tez trzeba bylo naciskac na TV.

Człowiek uczy się całe życie.
Dzięki
 
Do góry