Seria PV70

dario79

New member
th 37pv7

Witam. Czytałem nieco na temat tego tv i nie moge odpalic menu serwis do tej pory. Próbowałem rózne opcje:

wciskam f na telewizorze
trzymam "-" na pilocie i wciskam 3x"0"

wciskam f na telewizorze
wciskam "-" na pilocie i wciskam 3x"0"

trzymam f na tv
trzymam "-" na pilocie i wciskam 3x"0"

trzymam f na tv
wciskam na pilocie 3x"0"

trzymam "-" na pilocie
wciskam 3x"0" na pilocie

Żadna z tych opcji nie działa. tryb obrazu mam normalny. Ustawienie na 50%.
Jak uruchomic menu seris w tym tv?
 

rees

Member
tyle razy bylo pisane zeby uzywac opcji szukaj i czytac ze zrozumieniem.
Wciskasz "F" na TV i rowniez na TV trzymasz wcisniety guzik sciszania a na pilocie naciskasz 3 x 0 i tyle.
 

Paweł_EPWR

New member
A mi wczoraj przywieźli z serwisu tv z nową matrycą. Serwisant powiedział, że już nie dają nowych tv tylko wymieniają matrycę. Mam nadzieję, że na tej juz nie będzie pasków.
 

Etrusc

New member
Opinia

Dziś byłem w MM i Electro. Oglądałem sobie nareszcie obok siebie PV70 i PV7. Początkowo raczej sądziłęm, że kupię LCD 0 nawet nie wiem czemu :) Ale ! Jakość obrasu z LCD na sygnale z kabla jest tragiczny - przynajmniej jest to moja opinia. Oczywiście są lepsze i gorsze LCD ale wszystkie mi znane i do kwoty 5-6 tys grają mniej lub bardzie tragicznie. Mówię o sygnale z sat czy kablówki. Plazma moim zdaniem do takiego sygnału ma obraz o klasę lepszy. I to nawet w cenie poniżej 4 tys -mowa o Panasonicu. A że mnie interesuje tv do tych zastosowań zdecydowałem się na Plazmę. Dziś widziałem dwie powyższe i myślę, że nie warto dopłacać w moim wypadku ok 1000-1200 do PV70. Dodatkowe HDMI w moim wypadku jest do niczego nie potrzebne. Wygląd ? Jednemu się podoba Zosia innemu Marysia :) Mi powiem szczerze PV7 podoba się wystarczająo. Jedyne co mógłbym zamienić z PV70 to podstawka, choć w PV7 wydaje się stabilna a mając małe dziecko może okazać się to zaletą :) Jak chodzi o obraz to w MM sygnał był straszny jak to w MM. Ale i tak grał o klasę lepiej niż 95% LCD. Oczywiście w MM sprzedawca trafił się deko kumaty i mogliśmy porozmawiać. Natomiast w Electro niekoniecznie. I zaczęło się jak dostał ze dwa cięższe pytania. Amoże LG a może...... :) Ja już zdecydowałem się na PV.. a czy 7 czy 70 jeszcze się z tym prześpię. Ale raczej skłaniam się w kierunku PV7. Można kupić poniżej 3000 a więc przyzwoita plazma - bo nie będę się upierał, że najlepsza za taką kasę to dla mnie gra warta świeczki. Jeszcze niedawno Sharp32 CRT Slim kosztował ok 2000 a tam wiadomo - geometria tragedia a tutaj jest 42 cale za śmieszną kasę. Mam tylko nadzieję, że trafi się sprawny i będę w 100% zadowolony.

PS1
Jak ktoś zna pewne sklepy gdzie można kupić poniżej 3000 PV7 proszę o informację albo na gg 2982706 albo na PW
PS2
Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy odpowiedzieli mi na PW w sprawie opinii o tym modelu oraz o PV 70. Wielkie dzięki Panowie !!

Pozdrawiam All
 

AML48

New member
Witam
wiecie co? totalna załamka! Byłem na 100% pewien że kupię pv70, a po lekturze tego tematu ręce mi opadły. Nie ma nikogo, kto ma tą plazme i pozbył się powidoków, zielonego albo i nie wymieniał matrycy. MASAKRA. Jakieś nagrody i inne bzdety które chwalicie, a po zakupie i tak serwis. I nie zapytam co mi polecicie, bo nowe to sobie sam obejrze w sklepie i pogadam z mało zorientowanym sprzedawcą. Brakuje tu wypowiedzi ludzi którzy użytkują PV70 trochę dłużej niż 1000 godzin. I na litość boską ten co chce kupić doradza kupującemu na podstawie specyfikacji sprzętu i mylnej ocenie w markecie:roll: . To co kupować czy nie?!!!! Solidnie i bez ściemy radzić. :-D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
poczekaj na nowe modele - zarówno Panasonic jak Hitachi zapowiadają sensacyjną jakość. Ja bym poczekał . Czas działa na Twoją korzyść
 

jjb

New member
Witam,

przychyle sie do rady kikiego, jesli cie nie cisnie z zakupem to poczekaj na nowsze modele. Moj TV ma juz nabite 4 tys godzin i nie mam problemow z obrazem.. nie ma powidokow, zielonych krawedzi.... po prostu siakis wybryk natury PX71F :)

pozdrawiam
 

ricco1

New member
czesc, powiedzcie mi bo mam problem. Kupilem kabel DVI-HDMI zeby polaczyc kompa z plazmą pv70PA i dupa. Po podlaczeniu wogole nie widac na plazmie zadnego obrazu. Karte graficzną w kompie mam Redeona X700. Nowe sterowniki do karty ściągnąłem i nic. Czy cos mozecie doradzic zeby to uruchomić. dzieki:D:D:D
 

Balon14

New member
Mam TH-42PV70PA i pytanie o proporcje obrazu AUTO, mianowicie czy ta funkcja dziala jak do TV jest podpięty tuner tv sat Kathrein UFS 910 HDTV poprzez gniazdo HDMI? Tuner wysyła sygnał 1080i do Panosonica ale funkcja AUTO proporcji obrazu nie działa? Da się coś z tym zrobić?
 

rafian

New member
Mowy model

kiki napisał:
poczekaj na nowe modele - zarówno Panasonic jak Hitachi zapowiadają sensacyjną jakość. Ja bym poczekał . Czas działa na Twoją korzyść

Witam.
Kiedy ma wyjść nowy model (mniej więcej)?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wszyscy w nowych seriach zapowiadają rewolucyjne zmiany, a później bywa różnie. Ale z pewnością nie zaszkodzi trochę poczekać. Niewykluczone, że nowe Panasoniki pojawią się jeszcze w marcu (tego roku ;)).

ArtS :)
 

slavOK

New member
Tak można czekać bez końca, imho teraz jest dobra okazja by zamówić pv70 bo ceny są dość atrakcyjne, ja osobiście zamówiłem sobie 42pv70 za 3600zł uważam, że to dobra cena jak na 42calową plazmę.
Poza tym kto to jest Ci wszyscy co zapowiadają rewlucje, jaka może być relolucja matryca pewno będzie w tej samej rozdzielczości, poprawią trochę dźwięk... i co mogą jeszcze poprawić :hmm:
w sumie to widzę, że nowa generacja matryc, ja już nie wiem :confused: załamać się można przy wyborze tych tv, teraz będę śnił po nocach i rozmyślał nad tym czy nie zrobiłem błędu zamawiając serie 70.
 
Ostatnia edycja:

Etrusc

New member
:)

Też mam podobny dylemat ale zaręczam Ci, że nowa seria na bank będzie nim 1000 droższa i to optymistycznie patrząc, a nawet jak będzie tylko tyle i ją sobie nabędziesz to pewnie zmiany będą tylko kosmetyczna, a nawet jak nie to nawet jak zakupisz już tę nowszą serię a wyjdzie jeszcze nowsza problem rozmyslania czy dobrze zrobiłeś nie zniknie. Będą jeszcze nowsze i jeszcze nowsze serie i zapewniam, że nie zdążysz za nowościami chyba, że Twój portfel ma jakieś trzecie dno :)
Ja osobiście zamawiam właśnie PV70 i mam nadzieję, że nie będę zawiedziony.

Pozdrawiam
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Najlepiej wyznaczyć sobie jakiś konkretny termin do wykonania zakupu i tego się trzymać ;) i zakupić coś najlepszego na daną chwilę i możliwości i już, bo tak to można czekać w nieskończoność :D Zawsze przecież za jakiś czas jak już się wystarczająco zestarzeje sprzęciek, a odłoży się nieco.....;)
 

b4rti

New member
Tylko czy fakt, że pojawi się nowa seria (PV80??) sprawi, że PV70 potanieje?
No bo że będzie dużo droższa to chyba jasne...
 

slavOK

New member
seria pv70 już potaniała, ze względu na to, że jeżeli panas wprowadzi pv80 zainteresowanie ludzi serią pv70 znacznie spadnie, wiec już teraz ceny są atrakcyjne aby wysprzedawać serie która aktualnie przemija :mrgreen:
 
Do góry