Seria PV60

kamcyk26

New member
Hejka. Wszyscy maja plazme (pv60) mam i ja :) Dostalem ja (37') juz za 4100 z podstawa ! (cena hurtowa :)) Obraz DVD super, dobre DIVX super (DVD panasonic s-52 HDMI) Kablowka lepiej niz myslalem. Najlepiej sie oglada z odleglosci 2,5 do 3m. Pod koniec tygodnia kupuje N...
 

kredek

New member
Pytanie do posiadaczy 42PV60E

Te wiatraki (przed chwilą wyczytałem, że coś takiego jest!) - przeszkadzają, słychać je, cicho oglądając TV?
Działają non-stop czy tylko czasami?

P.S. Przepraszam za może lamerskie pytanie, ale kompa wyciszyłem prawie do zera i nie chciałbym, żeby coś mi szumiało.
A słuch mam nieskromnie mówiąc wyższy niż przeciętnie, z racji faktu iż moje hobby to własnoręcznie odgrywana muzyka...:D
 

Mabri

New member
42PV60E a n-ka

Witam. jest to mój pierwszy post na tym forum.
Przeczytałem prawie wszystko na temat tego panasonica i chyba już jestem pewiwn, że go nabędę.
Proszę jednak o opinie na temat współpracy tego tv z dekoderem n-ki. Interesują mnie i techniczne sprawy (jak kwestia połączeń - które działają i jaka jest ich jakość) jak i kwestia jakości wyświetlanego obrazu na kanałach hd oraz sd.
Pozdrawiam
 

dnc

Moderator
VIP
hawranek napisał:
Kiedy wreszcie wystartuje objecywany FAQ na temat tej plazmy?
Pozdrawiam!

Powoli kończę z FAQ. Niestety przez kilka dni nie miałem kompa. Niestety po 4 latach pracy odmówił posłuszeństwa. Spaliła się płyta główna. Od zeszłej soboty (27.10) do 3 listopada dopiero byłem offline. Gdyby nie laptop i PC w firmie nie miałbym w ogóle dojścia do netu. Niestety cała zawartość FAQ była na moim dysku i nie miałem jak do niego się dostać. Nie chciałem w nim grzebać póki nie zainstalowałem nowej płyty (plus reszta rzeczy) no i nowy OS. Liczyłem na ten tydzień, ale przesunie się to o kilkanaście dni. Problem jest też taki, że nie mam też czasu. Ostatnio mnóstwo roboty i jakoś się nie wyrabiam. (Co widać po ilości postów w ostatnim czasie). Proszę o jeszcze troszkę cierpliwości.
 

Flapu

New member
I kolejne dwie 42PV60 do rosdziny

Witam
Dzisiaj zamówiłem 2 szt - dla mnie i znajomego.
Cena przy gotówce 4950 zł. Ja wziąłem na raty 10x544 zł.

Jutro maja dotrzeć - podzielę się wrażeniami. Już się nie moge doczekać.

Pozdrawiam wszystkich - jak widać rodzina PV-owców sie rozrasta w zastraszającym tempie, a co dopiero będzie bliżej świąt.

Pozdrawiam

PS: Podstawka w komplecie ma byc taka co w linku powyżej, tylko nie wchodzi do pudła z 42 (w 37 jest w pudełku)
 
Ostatnia edycja:

Luzak PL

New member
Witam, otóż od wczoraj jestem posiadaczem plazmy Panasonic TH-42PV60E. Mam konsolę XBOX 360 PREMIUM, która jets podłączona do tejże plazmy przez kabel Component (w zestawie z iksem ). Niestety w X360 nie mam dźwięku !!! Czy do X360 trzeba dokupić dodatkowe głośniczki, czy kmożna jakoś włączyć do iksa te z plazmy?? Prosze o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.
 

dnc

Moderator
VIP
Jeśli XBox ma wyjście audio cinch, to przecież mozesz podpiąc konsole do TV przez to połączenie!!! Inaczej tylko jeśli ma wyjście audio SPDiF to musiałbys mieć amplituner i połaczyć to przez cyfrowe połączenie.
 

dany

New member
Kto_To_Jest napisał:
Mysle nad zakupem plazmy i myslalem przez chwile o kupnie 42pv60ale.....pracuje w MM w Poznaniu(dział foto).Ostatio pojawila sie unas oferta na Samsunga PS42E71H.​
ps moge miec samsunga za 4199zl a panasia za 5599
CZekm na opinie tutaj jako ze na mój watek o Samsungu nikt ne odpowiedział:razz:




Czy mowa o tym samsungu: http://eshop-uk.net/product_info.php?products_id=128&osCsid=f92de2e360e2f53f3f4295f3967ebc2d
w tej cenie to jest to rzeczywiście alternatywa, i jak komuś pasuje to czemu nie, plazma za 2800zł, fiu fiu
 

Smartek

New member
Nie sledze juz tego tematu tak dokladnie jak wczesniej, wiec mam pytanie.

Czy ktos z uzytkownikow 42PV60 posiada Nboksa?

Jesli tak - jak prezentuje sie Discovery HD?
I pozostale kanaly?

Z gory wielkie dzieki za odpowiedz.

Pzdr.
 

tkirmuc

New member
Duchy

Tak sobie ostatnio spacerowalem po Media Markt na warszawskim Okeciu i spostrzeglem jakas gigantyczna plazme marki Panasonic. Do niej podlaczone bylo DVD, z ktorego mial byc puszczany jakis fim ku uciesze i dla zachety klientow.
Poniewaz DVD sie skonczylo, material zatrzymal sie na menu glownym. Poniewaz bylem ciekaw jaka jest jakosc "Rybek z ferajny" na takiej fajnej plazmie, wcisnalem przycisk play na odtwarzaczu. I ku mojemu zdumieniu - film owszem ruszyl ale MENU ZOSTALO w postaci slawnych, wypalonych duszkow. A podobno ten problem plazm to mit!
No i rece opadly, bo to bardzo odstrasza od zakupu plazmy. Wydam tyle pieniedzy i bede ze stoperem w reku ogladal TVN24, modlac sie, zeby juz sie logo stacji nie wypalilo?! Ktos tu kogo nabija w butelke czy co?
 

Zonk

New member
ech .. kolejny człowieczek, który zobaczył plazmę w sklepie "Dla idiotów" gdzie nie wiadomo w jakich warunkach grała i sieje panikę ..

poczytałbyś ten wątek ( wystarczy pierwszych parę stron ) i byś wiedział coś więcej na temat duszków ..

przy rozsądnych ustawieniach i normalnym oglądaniu nie trzeba z żadnym stoperem siedzieć .. nie przesadzajmy
 

kredek

New member
Czy ktoś może mi uprzejmie podać wymiary podstawki Panasonica (szerokość ogólna oraz głębokość "nóg") pod 42pv60eh - bo nie wiem czy robić przemeblowanie póki go nie powieszę, czy może jednak wejdzie mi na istniejącą półkę?
Dodam, że na półce stał CRT 32" i mieścił się "tak prawie". Ktoś byłby uprzejmy zmierzyć dla mnie podstawkę?:)
 

stereoman

New member
no problem:D

80x70x30

pzdr

smartek

aż mi głupio to pisać

wklej do google'a 42pv60 nbox
i masz od razu 3 tematy/w tym 2 z tego wątku/
pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry