Seria PV45

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
jawer1 napisał:
Th-42PV45 za 3150

Kurcze, wykonczycie moje słabe serce takimi postami, aż tyle mniej, żartuje :). Przy tej cenie naprawde nie ma co się w ogóle zastanawiać, brać, najlepiej dwa, jeden do salonu drugi do sypialni wyjdzie prawie tyle co za jedna 600-stka :).

Powazniej, jawer1, masz możliwość bierz, nie stracisz na tym. PV70 bedzie 5k z hakiem i to dużym, 2-3 stówki spokojnie jak nie więcej. Do wakacji mysle ze moze i spadnie do 5k. Design ok, parametry ok (wiele cytuje bez zrozumienia ze wiekszosc z nich juz jest w starszych modelach), ale nie ma w nim nic rzucajacego na kolana, to nie Full-HD. Na wejsciu 1080p i tak do 720p, może dopiero przy wykorzystaniu płyt Bluray lub/i HD-DVD można by ten downscaling docenić, gdzie materiał jest 1080p.

;-) Jeny, czemu ja tak zachęcam do PV45, aha, zapomniałem prowadzę hurtownie i troche mi ich leży ;-).

Pzdr. ALL (C)G
 
Ostatnia edycja:
J

Judash

Guest
jawer1 napisał:
No cóż ciężko stwierdzić. TV kupuję na ok. 8lat. (tak mi się wydaje) Tak więc 2000 rozkłada się na 96 miesięcy co daje ok. 21 PLN na miesiąc. Jeśli za 21 PLN miesięcznie będę miał lepszy obraz (nie mówiąc o designe) to chyba zaczekam na PV70. Zwłaszcza że w ciągu tych ośmiu lat zapewne będzie więcej kanałów HD i lepiej (tak myślę) wykorzystam potencjał nowego Panasa.
A inną sprawą jest to że od kwietnia zaczynam remont domu, a w czerwcu jadę na wakacje. Dopiero po wakacjach planuję zakup TV. Może PV70 będzie jeszcze tańszy? (chyba za bardzo się łudzę :p )

Pewnie we wrzesniu warto bedzie kupic ;), ale czy ma on cos rewelacyjnego to watpie ;).Powodzenia ;)
 

tommm

New member
jawer1 napisał:
Witam

Dziś w Łodzi otwarto Electro World (swoją drogą to straszna kicha na otwarcie - nic ciekawego). Ale z tej okazji firma ...EuroRtvAgd zrobiła super promocję. Między innymi Th-42PV45 za 3150 lub jak kto woli raty 10X315.:D

I teraz bądź człowieku mądry: czekać na pv70 za ok 5k czy kupić pv45 za 3,15k ?

Podaj adres tego sklepu bo w necie jest ich w łodzi parę, a chetnie tam zadzwonię i zapytam o ta cenę
 

baap

New member
Cena

Wejdźcie na strone panasonic.pl i w dziale sklep 37" jest za 4499 zł ( gdy sie kliknie upust ) wiec tak naprawde to cena wyjsciowa ( dzwonilem i maja sie pojawic w przyszłym tyg. ) jest taka , a w sklepach internetowych powinno byc taniej. Jest wiec na co czekac.
 

jawer1

New member
tommm napisał:
Podaj adres tego sklepu bo w necie jest ich w łodzi parę, a chetnie tam zadzwonię i zapytam o ta cenę

EuroAGDRTV w CH Manufaktura. Ale wątpię żeby jeszcze PV45 były. Wczoraj było tam oblężenie - więcej ludzi niż na otwarciu ElectroWorld w tym samym CH.

Adres:
EuroAgdRtv Centrum Handlowe Manufaktura ; Łódź ul. Karskiego 5
Telefon: - niestety tylko infolinia 0 801 400 410
 
Ostatnia edycja:

Viklew

New member
Witam
Po przeczytaniu postów dot. nowego modelu TH-42PV70 mam dylemat. Zamówiłem już TH-42PV45EH. Jutro będzie w sklepie. Cena 3999 zł. Teraz nie wiem, czy brać go, czy też czekać na PV70... Z pewnością będzie to kilkast zł różnicy a PV45, jak wynika z Waszych postów, nie jest zły.
I jeszcze mam pytanie, czy TH-42PV70P sprzedawany będzie bez podstawki? (nie ma w oznaczeniu H).
Pozdrawiam
 
Niestety w cenie 5399 zł sprzedawany jest bez podstawki. Także oznaczenie ze zdjęcia, a model będący w sprzedaży (ostatnia litera) podobno nie mają żadnego znaczenia, nie ma żadnej różnicy w parametrach i wyposażeniu
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Viklew napisał:
Witam
jak wynika z Waszych postów, nie jest zły.
Pozdrawiam

Bo nie jest. Różnica w cenie już potwierdzona to 720 złociszy, chociaż w topmarket PV70 na razie wisi jako reklama i jest niedostepny, przynajmniej jak dzwonilem to jeszcze nie byl. Do podstawki, coś mi mowi ze jest w standarcie, przymocowana do TV, byleby można było ją łatwo zdemontować, kiedy jest potrzebna i cheć powiesić TV na ścianie.

Pzdr. (C)G
 

Viklew

New member
(Cy)Gorg napisał:
Bo nie jest. Różnica w cenie już potwierdzona to 720 złociszy...
Pzdr. (C)G

W takim razie zdecydowałem się na TH-42PV45EH. Jadę wieczorem kupić. Myślę (mam nadzieję :) ), że różnica w jakości obrazu pomiędzy PV45 a PV70 nie będzie powalająca. Cena też, jak sądzę, w ciągu kilku najbliższych tygodni drastycznie nie spadnie.
Pozdrawiam
 

Dru

Moderator
Viklew napisał:
W takim razie zdecydowałem się na TH-42PV45EH. Jadę wieczorem kupić. Myślę (mam nadzieję :) ), że różnica w jakości obrazu pomiędzy PV45 a PV70 nie będzie powalająca. Cena też, jak sądzę, w ciągu kilku najbliższych tygodni drastycznie nie spadnie.
Pozdrawiam

myślę, że jak już na serio wyjdzie PV70, to cena PV45 ładnie spadnie :D
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Viklew: Cóż w wróża się nie bede bawił, bo mi do modelu PV70 kompletnie nie wyszło:( . Czy cena spadnie, z pewnością jest to możliwe, jednak poza pewnym progiem, będzie im ekonomiczniej go uśmiercić i pozostawić tylko linie PV70.
 
Ostatnia edycja:

tommm

New member
Viklew napisał:
Witam
Po przeczytaniu postów dot. nowego modelu TH-42PV70 mam dylemat. Zamówiłem już TH-42PV45EH. Jutro będzie w sklepie. Cena 3999 zł. Teraz nie wiem, czy brać go, czy też czekać na PV70... Z pewnością będzie to kilkast zł różnicy a PV45, jak wynika z Waszych postów, nie jest zły.
I jeszcze mam pytanie, czy TH-42PV70P sprzedawany będzie bez podstawki? (nie ma w oznaczeniu H).
Pozdrawiam

w jakim sklepie zamawiałeś, ze taka cena?
 

Viklew

New member
tommm napisał:
w jakim sklepie zamawiałeś, ze taka cena?

W mix electronics. Jest w ich gazetce. Promocja do 15.03.2007. Tylko w poniedziałek mieli jeden w sklepie, który był wystawiony i grał od jakiegoś czasu. Daltego zamówiłem nowy.
Pozdrawiam
 
Do góry