Seria PDP-427 i 507

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
plazma jest super bez dwóch zdań .
Jesli masz nawet normalny sygnał - to radość z zakupu 100 %
Ciekawe jaka będzie nowa seria? Może również oszczędnościowa jak w Panasonic.
Cena nie jest szokująca - bo transport i ryzyko serwisowe to mniej więcej ten sam koszt. Chyba że mieszkasz w Niemczech lub na granicy.
pozdrawiam
 

Picioo

Member
Kiki - sprawdzałem poznański serwis Pioneera i po krótkiej rozmowie wolę sam pojechać do Berlina niż dać im. Ale o czym mowa, nie poto kupiłem najlepszą plazmę na rynku żeby martwić się że się zepsuje. Jakość ponad wszystko, 60000 godzin bez awarii :D. A cena około 1000 taniej od ofert dealerów DSV, chyba warto.
 

jarzak

New member
No tak, trochę rozkołysałem wątek pionka.
Czy możesz zdradzić ile trzeba "dać" u sąsiadów zza Odry za ten model?
I drugie pytanie, czy nie boisz się, że jeżeli coś nawali trzeba będzie ewentualnie wyłożyć z własnej kieszeni na naprawę lub w najlepszym przypadku fatygować się do Niemiec 2 razy (zawóz i odbiór)?

Pozdro,
J.Z.
 

jarzak

New member
No i w HD porównywalna do pionka PV-70!!!
Czy warto przepłacać 3 tyś. zł. To przecież drugi tv (np. dla żony do kuchni lub sypialni).:)

pozdro,
J.Z.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jak sprawdzisz użytkowanie programów - w 99 % w Sd - to zmienisz zdanie i to zdecydowanie na korzyść Pioneera.
pozdrawiam
 

portyk

New member
juz mam

narazie jestem pod wrażeniem, mam problem z podłaczeniem n-ki przez hdmi bezpośrednio do telewizora.

Czy ma ktoś kody, bo che w pilocie od amplitunera przypisac tv.
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
I jak twoj TV radzi sobie z kanalami SD, napewno bardzo dobrze :)
I powiedz mi czy buczy podczas pracy, czy tez nic nie slychac ?
 

portyk

New member
z kanałami SD radzi sobie bardzo dobrze, to co widać we wszystkich tych sklepach gdzie sa one podłączone to jest tragedia. Jak znajde chwile to zrobie troche fotek.

Co do buczenia to nic nie słysze, chodzi cicho, a pozatym ogladam z odleglosci 5 metrów.
 

portyk

New member
mam ja od 2 dni wiec nie grała zbyt długo jeszcze, bo nie miałem czasu. Parametry narazie standardowe, kontarst 40 reszta 0

U mnie tv nie gra od rana do wieczora, dziennie moze 2 godziny, jedynie weekendami dluzej.
 

lukaszpin

New member
jtd


Mam 4270XD i buczy a raczej syczy. I bedzie buczal,i nie wierze w to jak ktos mowi ,ze nie buczy - bo buczy i bedzie buczalo - taka technologia. Plazma musi buczec tak samo jak silniki samolotowe halasuja.
 

Jazzweek

New member
Witam.
Właśnie przed dwiema godzinami zamówiłem Pionka 4270XA. Porównywałem z Panasem PV70, porównywałem … i zdecydowałem się dopłacić kosztem odłożenia na później kupna zestawu kolumn.
Jak dobrze pójdzie plazmę pownienem mieć w sobotę, najpóźniej w poniedziałek.
Zamówiłem w MM w Szczecinie za 6999 zł :)
 

jtd

New member
Bez reklam
Ja tez tak stalem i stalem w MM Szczecin obok tych dwoch tv i rzeczywiscie procz bieli, same zalety ma Pioneer.
 

portyk

New member
lukaszpin napisał:
jtd


Mam 4270XD i buczy a raczej syczy. I bedzie buczal,i nie wierze w to jak ktos mowi ,ze nie buczy - bo buczy i bedzie buczalo - taka technologia. Plazma musi buczec tak samo jak silniki samolotowe halasuja.

No jak sie stanie przy nim i nastawi ucho z tyłu to słychac ze pracuje,
 

botr

New member
Mam 427XD od kilku godzin .. Sygnał narazie z C+ po rozwalającym sie kabelku , a szczeka nie chce mi sie zamknąć .. Obraz i dzwiek idealny , naprawde polecam Pioneerki
 

fokus

New member
Zauważylem ze 7500 zł to dobra cena ale z wątpliwa gwarancji. Niestety dorzucają gratis "nieoryginalny" masywny stojak - tak powiedzieli i transport gratis to przemawia in plus. Normalnie 427xa trzeba doplacić za stojak a bez tego nie ma jak tv odpalić.
 

jarzak

New member
Te pionki ściągają z Belgii bez polskiej gwarancji (europejska na 2 lata - polski dystrybutor firma DSV Trading S.A. nie spisała się, tylko 1 rok gwarancji i cenyyyyy!!!!).
Bez stojaka 2 tygodnie temu mieli po 6666 zeta. Kup wcześniej wieszak na ścianę, np.:

http://www.allegro.pl/item191406560_uchwyt_wieszak_plazma_lcd_32_63cal_supercena_.html

to będziesz mógł odpalić plazmę. Ja też chcę kupić ten tv, ale jeszcze czekam. Może nowe modele (mają się pojawić na przełomie czerwca i lipca) będą lepsze, ładniejsze, tańsze???.

Pozdrowienia,
:)
J.Z.
 
Do góry