Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Azura88

New member
Potwierdzam, właśnie pobrałem na moim 37LS570s. Ale jak na razie większych różnic nie zauważyłem...
 

bartex12

New member
po aktualizacji zauważyłem płynniejsze działanie funkcji smart takich jak: menu home, aplikacje, dyski usb i pliki również wczytuje szybciej.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
info odnosnie softu 04.40.23:
HD Satelit: Firmware 04.40.23 LG Smart Tv Update

kto chce niech sobie przetlumaczy w google translate...
Po tłumaczeniu:
- szybsze działanie menu
- szybsze czytanie i nawigacja po folderach z USB
- szybsze działanie LG Inteligentnego Świata
- szybsze działanie LG 3D World
- naprawiono niektóre błędy Flash Player (pełny ekran, vk.com, etc)
- ustawienia menu w obrazie testowym (?)
- naprawiono błędy dot. możliwości zmiany w sortowaniu kanałów (?)
 

ZbyszekP

New member
Po ostatnich aktualizacjach nie mogę zmienić ścieżki audio w filmach
Mogę wł/wył napisy ale ta opcja od zmiany audio nie działa
Filmy odpalam przez dlna
Wcześniej działały a teraz w filmach mam dźwięk po ang.
Ktoś ma taki problem?
 

vnet2

New member
To nie jest nowy problem. Możesz poczytać o nic we wcześniejszych postach. Niestety LG zlikwidowało wypór ścieżki audio po jakiejś wcześniejszej aktualizacji już jakiś czas temu. Trzeba mieć nadzieję że może kiedyś to przywrócą. Choć nadzieja matką głupców.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Niestety LG zlikwidowało wypór ścieżki audio po jakiejś wcześniejszej aktualizacji już jakiś czas temu. Trzeba mieć nadzieję że może kiedyś to przywrócą.
Na pocieszenie dodam, że można wybierać ściezki audio przy odtwarzaniu z zewnętrznego nośnika przez USB.
Jeszcze...
 

jutu

Member
no własnie się dziwię ze najglupszy chinski tv czy odtwarzacz ma full wybór ustawień ogladania filmow z usb a LG na siłę nam wybiera "jedynie najsłuszniejszą" - oryginalna proporcję obrazu, bez żadnej opcji...
 

marco024

New member
Czy na 620S ma ktoś jeszcze problem z wyjściem słuchawkowym jak munio163 ?
U mnie od dawna nie pokazuje napisów txt (muszę ściągać srt) i nie działa dobrze wyświetlanie plików vob (tych z dvd) - nie można przewijać bo przeskakuje na następny plik a pasek postępu jest cały czas na końcu. A jeszcze w grudniu było z tym i z tym OK.
 

roratoga

Member
Mi po ostatniej aktualizacji zwiekszyly sie jasniejsze plamy w rogach tv wczesniej ich nie bylo mozna to jakos zniwelowac ??
 

Grinch

New member
Czy mi się wydaje, ale teraz nie można przewijać filmów np .mkv przez DLNA za pomocą przycisków przewijania na pilocie. Było tak czy wprowadzili tą
"innowację"?
 

tomario

New member
Mi po ostatniej aktualizacji zwiekszyly sie jasniejsze plamy w rogach tv wczesniej ich nie bylo mozna to jakos zniwelowac ??

Wtam.Mam to samo w lm620s.Dodatkowo jasne plamy pojawiły się tam gdzie ich nie było.Jak tak dalej będzie ,to tv po kolejnych aktualizacjach wogóle padnie:?
 

jutu

Member
moze ktoś ma pomysl czemu nie idzie fonia w jednym ze ściągniętych filmów mp4 AAC H.264 na moim LM660s?
 
Do góry