Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

PLANETA

New member
Proste to stronę otworzysz ale nie za instalujesz brakującej wtyczki i koniec.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

janusz58

New member
Mój komentarz dotyczył informacji poprzednika, że wyszła nowa aplikacja VOD Onet, której przecież tv LM670 nie jest w stanie otworzyć ze strony www bo nie ma silverlighta,a może czegoś nie wiem i jest jakiś inny sposób
 

losiek20

New member
Może kolega lubi sobie uprzykrzać życie i chce odpalać VOD Onet za pomocą przeglądarki, a nie za pomocą aplikacji, która jest dostępna ;)
 

Daniello18

New member
Nie chcę mi się już szukać ale trwała dyskusja że powodem nie wprowadzenia tvn playera miały być problemy Tv z obsługą wtyczki silveright a tutaj proszę niespodzianka, przecież vod onet działa? Ciekawe jaki jest naprawdę powód braku tvn playera
 

mlodzian

New member
Co za bzdura z wtyczka, telewizory korzystają z innego API, jakoś xbmc na linuxa i androida nie mają z tym problemu. BTW webowa wersja vod onetu chyba także korzysta z Silverlight.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

PLANETA

New member
I tak tvn Player nie ruszy i trzeba czekać aż ewentualnie go zrobią tyle w temacie.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

elo520

New member
Sądzę, że nie należy się doszukiwać żadnych teorii spiskowych, prędzej czy później prawdopodobnie wydadzą i TVN Player (będzie po prostu dostępna do zainstalowania dodatkowo, a nie w stockowym oprogramowaniu, którego prawdopodobnie ostatecznej wersji już się doczekaliśmy) - LG w końcu się zreflektuje, że aby móc nazywać sprzęt smart, trzeba wspierać go udostępnianym contentem i troszkę pieniędzy na to wyłożyć.

Choć mnie jakoś bardzo nie mierzi fakt braku tych aplikacji, bo mam za mało czasu nawet na oglądanie na bieżąco interesujących mnie filmów...

Niemniej, wczoraj bawiłem się tymi aplikacjami ze strefy premium w 42LM640S i muszę przyznać, że płynność działania jest zachwycająca (w porównaniu z Samsungami E7000 i ES8000). Nie wiem jak wy, ale ja jeszcze nie doświadczyłem żadnej reklamy korzystając z Onet VOD!
 
Do góry