Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Lukas79

New member
tak z telewizorni dostepna od dzisiaj z koncowka 63

aktualizacja przez net przeszla pomyslnie :D

nie przyuwazylem zmian, ale wielce nie grzebalem
 

tlx

Member
Podaje tabele z aktualnymi softami do serii LM, można wywnioskaować tyle że z oznaczenia mała różnica a soft/elektronika inna i lepiej dołożyć do 620...sam żałuję;(


47LM615S Version 03.03.39 59,282K
47LM620S Version 04.01.46 328,841K
47LM760S Version 04.01.46 328,841K
47LM670S Version 04.01.46 328,841K
47LM660S Version 04.01.46 328,841K
47LM860V Version 03.04.06 304,378K
47LM960V Version 03.04.06 304,378K
 

leszekol

New member
Mój TV to 47LM660s. Może po prostu soft nie dotyczy Twojego modelu?
Wszystko jasne :)
Miałem wersję 03.03.51. Proponowana aktualizacja to 04.01.36. Zaktualizowałem, kliknąłem jeszcze raz "Sprawdź aktualizację" i pokazała się nowa wersja 04.01.63. Właśnie się pobiera.
Widać, nie chciało zaktualizować tak starej wersji na najnowszą, potrzebowało "pośredniej" ;)

Pozdrawiam
 

leszekol

New member
Zaktualizowałem do .63 ale nie widzę nic nowego
A ja trzy in minus (w porównaniu z poprzednią moją wersją 03.03.51) :
1. Standardowy pilot zaczął się dziwnie zachowywać. Pierwsze użycie już po kilkuminutowej przerwie wymaga dwukrotnego użycia przycisku. Tak jakby pierwsze naciśnięcie "włączało" komunikację pilot-telewizor, a powtórne dopiero oczekiwaną reakcję. Kolejne naciskania przycisków są OK. Do następnego użycia po odłożeniu pilota. Magic działa bez zmian
2. Miałem do portu USB podłączony hub. Można było do niego podłączyć 4 pendriv'y i wszystkie były widoczne w "Lista wejść" i "Smart Share". Teraz kiedy podłączam drugi, pierwszy przestaje być widoczny (pojawia się komunikat "Odłączono urządzenie USB"), drugi oczywiście też.
3. Na poprzednim sofcie plik .mkv i napisy .srt przez DLNA odtwarzały się OK. Teraz ten sam film idzie bez napisów (a ta sama para plików z pendriv'a odtwarza się bez problemów). Nazwy obu plików oczywiście takie same.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

krishd

New member
Aktualizując oprogramowanie do wyższej wersji szukam wizualnych zmian dodania aplikacji poprawy jakości. A tu w tej wersji zamiast poprawić popsuli :(
 

szy_a

New member
A jak u Was z odtwarzaniem przez sieć (dlna) filmów i napisów do nich?
Ja sprawdzam obecnie servioo ale niestety nie mogę uruchomić napisów ani w formacie txt ani srt. Może to wina softu, może wina serviio.:niewiem:
 

melis

New member
Witam
Koledzy i Koleżanki poradźcie czy to normalne że na odbiorniku LM 760 brak możliwości odbioru transmisji w 3D nadawanym przez tv N-kę??Zna ktoś może sposób jak to oglądnąć bo już szlag mnie trafia obraz nadawany w SbS.wielkie dzięki za poratowanie i chociażby info że się nie da :)
 

dawram

New member
Witam
Koledzy i Koleżanki poradźcie czy to normalne że na odbiorniku LM 760 brak możliwości odbioru transmisji w 3D nadawanym przez tv N-kę??Zna ktoś może sposób jak to oglądnąć bo już szlag mnie trafia obraz nadawany w SbS.wielkie dzięki za poratowanie i chociażby info że się nie da :)
Kolego nie sądzisz, że wpiąłeś się w niewłaściwy temat!?Zadaj w innym (właściwym)wątku:eek:k:
 
Do góry