Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Z całym szacunkiem napisz skąd Ty ściągasz te aktualizacje, a może jesteś beta testerem.

... olać to skąd je ściąga.
Nie ma się co podniecać tym, że jakiś kolo kilka dni wcześniej aktualizuje sobie soft, szpanuje screenami w Internecie i jest He-Manem.
Może by tak napisał jakie konkretnie zmiany wprowadzają kolejne aktualizacje, bo koncern LG nigdzie nie podaje oficjalnie i pisemnie co usprawnił, co naprawił i co poprawił w kolejnych aktualizacjach, he he. Ale taki mocny to ten tester chyba nie jest. ;-)
Tylko trzeba samemu się domyślać i dedukować co Koreaniec wykombinował i co wcześniej spartolił wypuszczając na rynek nowy telewizor.
Linia LED-ów LM "Cinema Screen" jest tak niedopracowana, że to już chyba dziesiąta poprawka softu od premiery w Polsce (kwiecień 2012).
 
Ostatnia edycja:

michal4

New member
Czy te poprawki spowodowaly, ze telewizor jest juz na dobrym poziomie?

Planuje zakup 55lm660s i w sumie malo interesuje mnie jak bylo w kwietniu:)
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Skopanego podświetlenia, żadna aktualizacja softu mi nie poprawiła. Nadal jak patrzę na mój egzemplarz podczas oglądania po ciemku, to zbiera mi się na mdłości.
 

medioner

Member
Ja z powodu tragedii podświetlenia( także nie mogłem w nocy oglądać filmu, tylko patrzyłem na te chmurki) miałem szanse na wymianę, zmiesciłem się w czasie w MM, wymieniony ma w miarę równomierne podświetlenie tylko jakby śnieżył , poprzednik miał przepiękny obraz . Wydaje mi się że mam zupełnie inną matrycę , wszystkie poprzednie nastawy nie pasują w tym egzemplarzu, czekam na kolejne aktualizacje softu może coś poprawią.
 

mielnia

New member
Sposób na pobranie nowego niepublikowanego firmware w menu serwisowym w NSU Mode zmienić z User Mode na Engineer Mode telewizor się wyłączy i włączy i wtedy w ustawieniach sprawdź aktualizacje
 
Ostatnia edycja:

amall

New member
Mielnia zdradź proszę jak dostałeś się do menu serwisowego. W moim przypadku jedna aktualizacja "zrobiła" się sama, ostatnia parę dni temu wymagała jedynie mojego potwierdzenia. Obecnie siedzi 04.01.36.
 

Znakowy

New member
@ mielnia
Jak byś mógł sprawdzić jakie parametry są wpisane w menu serwisowym dla obsługi HBB w profilu Polskim w Twoim telewizorze serii LM. Chodzi mi o te parametry:
Country Group
Code ?
Group ?

Area option
Area code ?
Nordic UI ?
HBBTV ?
Jeśli te dane są dostępne w Twoim menu serwisowym, to może dałoby się te dane przepisać z modelu LM do modelu LW i mieć HBB w profilu Polskim.
 

mielnia

New member
@ mielnia
Jak byś mógł sprawdzić jakie parametry są wpisane w menu serwisowym dla obsługi HBB w profilu Polskim w Twoim telewizorze serii LM. Chodzi mi o te parametry:
Country Group
Code ?
Group ?

Area option
Area code ?
Nordic UI ?
HBBTV ?
Jeśli te dane są dostępne w Twoim menu serwisowym, to może dałoby się te dane przepisać z modelu LM do modelu LW i mieć HBB w profilu Polskim.
tak jak na zdjęciach
 
Ostatnia edycja:

Adamson_PL_

New member
Pewnie grzebali też z płynnością poziomą ;-)

A tak całkiem na serio - ponoć faktycznie coś poprawiają w tym temacie (i to od kilku wersji), ale póki nie będzie changeloga to może to być równie dobrze efekt placebo...
 

duzy213

Member
witam , właśnie przeglądałem takową kamerkę i się przeraziłem 425 zeta..., ktoś z kolegów testował może jakiś ,,zamiennik,,???, druga sprawa jak się mają nowe softy do ustawień obrazu???, 3D???
 
Do góry