Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

merlyn1

New member
też tak miałem. ale chyba się uspokoiło.
hehe. w menu telewizora w zakładce CZAS miałem ustawione automatyczne wyłączanie - 4 godz. no i po problemie. pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

marcin2720

New member
Po ostatniej aktualizacji trlewizor potrafi kilka razy dziennie się zrestartowac. Objaw jest taki jak by ktos go pilotem na chwile wylaczyl i wlaczyl i dzieje sie tak raz na 4-5 godzin. Spotkal sie ktos z takim problemem?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miałem kiedyś taki problem z tv serii LM765. Tv sam się wył. i po chwili sam wł. ale tylko wtedy gdy był połączony przez wifi do rutera. Po wymianie rutera problem ustąpił.
 

jacony

New member
Witam.
Czy "Player" (tvnplayer) chodzi Wam normalnie? Dawno nie patrzalem i nie wiem czy po poprzedniej aktualizacji cos sie zrobilo czy cos z nim teraz jest nie tak (nie moge nic ogladnac).
 

mlodzian

New member
Ostatnio działał OK, pod warunkiem, że nie logowaliśmy się.... bo "zalogowani mogą więcej" czytaj: mają więcej czasu na inne zajęcia.

Wysłane z mojego ME302KL przy użyciu Tapatalka
 

marco024

New member
niemozliwe - dodali playera tvnu, vtunera i inne do aplikacji premium, ale za drugim razem vtuner juz sie nie wlaczyl, stoi na logo z napisem loading
 

krumar35

New member
Witam.
Na stronie LG jest oprogramowanie, ale składające się z 4 plików. Jak zrobić z nich jeden właściwy plik do aktualizacji TV?
Dziękuję za radę
 

redMool

New member
Jeżeli ktoś jest bardzo nie zadowolony z aktualizacji, to pojawiła się możliwość zejścia na niższą wersję. Więcej informacji jest tutaj Firmware downgrade for LG Smart TVs | Tech Flaws i jeszcze chyba inny sposób Пошаговая инструкция

Firmware dla: LM620S LM620T LM625S LM640S LM640T LM660S LM660T LM669S LM669T LM670S LM670T LM671S LM760S LM760T LM761S LM761T LM765S

V03.03.50

V04.01.36

V04.20.53

V04.40.19

V04.51.07

V04.52.07

V04.53.02

V04.54.03
 
Ostatnia edycja:

krumar35

New member
Witam.
Czy ktoś już próbował w serii LM wgrać starsze oprogramowanie?

Przy której wersji firmware YouTube działał szybko i bez zacięć, pytam bo już nie pamiętam?
Dzięki za odpowiedź.
 

Wujgregor

Member
Czy w którejś wersji była możliwość rozciągnięcia obrazu na cały ekran,bo oglądanie z pasami u dołu i góry doprowadza mnie do szału 😠

Skrobnięte moją Z1c
 

redMool

New member
Witam.
Czy ktoś już próbował w serii LM wgrać starsze oprogramowanie?

Przy której wersji firmware YouTube działał szybko i bez zacięć, pytam bo już nie pamiętam?
Dzięki za odpowiedź.

Zainstalowałem wersję 04.01.36. Youtoube działa aż miło, bez żadnych kombinacji z DNS. Trochę gorzej z filmami 3D z youtube (doczytuje co jakiś czas), ale one od zawsze tak działały. Dodatkowo w tej wersji jest możliwość wyboru języka w filmach poprzez DLNA, co bardzo mi zawsze brakowało.

Po instalacji najlepiej przywrócić tv do ustawień fabrycznych i inicjację opcji Premium.
 

Wujgregor

Member
Jak z formatem ekranu da się rozciągnąć na cały przy odtwarzaniu z HDD zewn.
Może jakaś instrukcja po polsku jak zrobiłeś download.

Skrobnięte moją Z1c
 
Do góry