Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

jutu

Member
Człowieku dzięki!!!!!!!!!!!!!
Nigdy bym nie wpadł na to że tv ma problem z DNS...
Teraz wszystko śmiga aż miło, nawet youtube! :) Na wczytanie filmu czekam 5 sekund i zacina się kolejne 5 ale to niebo a ziemia...
ale numer.............dziala!!!!!!!!!!!!!!!!..przycina ciut w HD ale idzie 100 x szybciej.....dzieki
 
Ostatnia edycja:

jaculekk1

New member
ale numer.............dziala!!!!!!!!!!!!!!!!..przycina ciut w HD ale idzie 100 x szybciej.....dzieki

Też nie mogłem w to uwierzyć :shock:
Jakiś czas temu kiedy zgłaszałem problem z YouTube, konsultant z chatu LG nawet nie zapytał o konfigurację połączenia sieciowego tylko kazał czekać na aktualizację softu bo takich zgłoszeń jak moje było więcej.
 

dajaha

New member
Jak zmienić serwer DNS z automatycznego na 208.122.23.22 ? mój tv: 37LM620S

1. W menu wybierasz "połączenie z siecią"
2. Następnie "rozpocznij połączenie"
3. Pojawi się "trwa nawiązywanie połączenia z siecią"
4. Wyświetlą się wszystkie dostępne sieci ( w moim przypadku sieć przewodowa )
5. Na dole masz do wyboru opcję "ustaw funkcje zaawansowane"
6. W następnym etapie będziesz miał dostęp do do wporowadzania adresu IP, maski podsieci, bramy sieciowej no i na koniec Serwera DNS.

POWODZENIA
 

janusz58

New member
Faktycznie na DNS 208.122.23.22 wszystko chodzi dużo płynniej, szczególnie Youtube. Natomiast stwierdziłem ze przestała działac Ipla (nizależnie od DNS) : menu działa uruchamia np seriale ,ida reklamy a gdy przychodz do filmu następuje ciemnośc wieczna, czasem tez nie ma reklam tylko kręcące kółko nigdy nie znikające. Player (tvn ) oraz onetvod działaja ok
 

E&D1

New member
Może trzeba znowu słać listy do firmy LG w kwestii firmware tak jak to miało miejsce z TVN Player, zadziałali wtedy bardzo szybko, może teraz też to zadziała, bo to FW. LG to totalna porażka.
 

mateusiak22

New member
Chyba to jest najlepsza metoda, bo co da jak wysyła grupka ludzi. Piszmy masowo, każdy kto ma tv lg. Zorganizujmy kolejną petycję niech się wstydzą.
 

mlodzian

New member
Seria LM już dla nich nie istnieje, nie długo skończą się zobowiązania gwarancyjne i nic nie będą musieli robić (zresztą lepiej by nie ruszyli bo aktualizacje więcej psują niż poprawiają)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

jutu

Member
tak...widac nie może w LG działać wszytko naraz... jednak przestała działać Ipla, menu działa, uruchamia sie a potem kicha..kółko i ciemosc. Player tvn oraz onet vod działaja...
 

Wujgregor

Member
Ogladam sobie w tej chwili Top Chefa na Ipli i wszystko w normie.Chodzi w 576 i 720 p.Takze nie wiem co u Was ze sprzętem ze ciagle coś nie halo.
Pozdro


Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4
 
Ostatnia edycja:

merlyn1

New member
u mnie nowe ustawienie DNS śmigało jeden dzień. musiałem wrócić do ustawienia automatycznego, bo nie miałem połączenia z internetem.
 

PLANETA

New member
Widać lg już olało nasze modele tv ,bo to już 2 lata mijają prawie,o nowym sofcie chyba pora już zapominać ,1 słowem świnie z nich i nic więcej. 1 Wiem bankowo nigdy już lg bo to złom mały.
 

sh4rkyq

New member
Marcin333 - właśnie sprawdziłem IPLA tvn player i youtube. Od czasu zmiany adresu DNS na adres podany przez forumowego kolegę wszystko działa idealnie. Internet upc 60/6. Może routing dostawcy internetu też ma znaczenie.

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
 

xicil

New member
Ja próbowałem z open DNS i szczerze mówiąc nie widziałem żadnej różnicy. Net mam 100Mb/s z lokalnej osiedlówki (Logitus). W obydwu przypadkach testowałem na youtube - po odpaleniu aplikacji gdzieś z pół minuty przycina, jak się wszystko załaduje to filmy chodzą płynnie. Poza nawigacją w samej apce, jak wiadomo na to trzebaby pewnie 10 rdzeni w CPU :|
 

roratoga

Member
takie pytanko
ma ktos samsunga note2 na andku 4.3 i moze udostepniac jakies filmy, zdjecia, cokolwiek na tv 670s albo czy dziala funkcja screen mirroring ?
u mnie nastepuje polaczenie ale juz filmu jaki mam na telefonie ogladnac nie moge bo mam info ze nie moge wyslac pliku i wogole nic co mam na telefonie nie moge ogladnac na tv
kiedys tylko nie wiem czy to wina androida czy aktualizaci od lg moglem udostepnic np film jaki mam na telefonie bezposrednio na tv a teraz lipa bez zainstalowania na telefonie jakiegos serwera medialnego
 
Do góry