Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

Jawor86

New member
Odpowiedź ze strony Samsunga.
Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Pragnę poinformować i zapewnić Pana, iż sytuacja związana z błędem usługi SmartHUB jest nam znana i w chwili obecnej weryfikowana przez odpowiedni dział naszej firmy. Aktualnie trwają prace nad usunięciem wymienionego przez Pana problemu. Bardzo proszę o uzbrojenie się w cierpliwość, wkrótce problem powinien zostać wyeliminowany. Przepraszam za powstałe z tym niedogodności.
 

mynio

New member
Kryzys

Witam może znajdzie się ktoś kto miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać. Zakupiłem Samsunga ue46es6800s i staram się odtworzyć pliki z mojego zewnętrznego dysku (Freeagent 1 TB z zewnętrznym zasilaniem). Dysk jest widziany przez Telewizor jednak gdy wybierze się w aplikacji Allshare play wideo lub zdjęcia zaczyna się proces ładowania dysk pracuje ale ładowanie trwa i trwa i w ogóle się nie kończy. Fajnie jak ktoś by miał chociaż jakieś sugestie. (Wszystko jest zaktualizowane )

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc
 

mariuszpk

New member
A działa ci normalnie
np z pendrivea? Czasem jak za szybko odłączy się dysk usb od komputera pojawiają się błędy. Komputer radzi sobie z tym dobrze a telewizory już niekoniecznie. Naprawia to komenda chkdsk w windows. Poszukaj w google. Dysk jest sformatowany w ntfs?
Wysyłane z mojego GT-I9003 za pomocą Tapatalk 2
 

dareka

New member
Niby widgety powróciły (choć ikony nie zgadzają się z podpisem w kilku przypadkach) to o poprawnym połączeniu można pomarzyć.Coś ostatnio ten Smart często się sypie. Na 5 marca przewidziano konserwację, więc przyjdzie nam chyba trochę poczekać na bezbłędne działanie aplikacji.
 

siloos

New member
mamy kogos kto posiada juz UPC MediaModuł CI+ gdyz na liscie certyfikowanych odbiornikow brak firmy samsung.

Z tego co wyczytalem na forum upc jeden z uzytkownikow testowal modul na SAMSUNG 37D6500.
I o to co napisal :
Ogólnie modul zachowuje się bardzo dobrze w tv Samsung. Po włączeniu trzeba poczekać 3 sekundy zanim obraz zostanie zdekodowany. W trakcie przełączania kanałów czasami pojawia się komunikat o braku uprawnień ale to trwa mniej niż sekundę.

Na chwilę obecną minusy ( związane z tv samsung) :
- brak polskich znaków w EPG
- brak informacji o kanale w trakcie zmiany na inny
 

robson538

New member
i codalej z barakiem internetu

Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Informuję, że na chwile obecną trwają prace modernizacyjne dotyczące obsługi usługi Smart Hub. W związku z tym mogą występować okresowe problemy z uzyskaniem połączenia z usługami znajdującymi się w Smart Hub. Nie jest to związane z usterką odbiornika. Prace te potrwają do 05.03.2013
 

Jawor86

New member
Cos chyba ruszylo. Wlasnie aktualizuje sie smart hub, z tego co widze instalowane sa aplikacje, ktore mialem wczesniej zainstalowane.

Wiecie, w jaki sposob wybrac aplikacje, ktore maja pojawic sie w centrum pod paskiem search? Chcialbym sobie ten panel troche zmodyfikowac.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

jeln

New member
Wie może ktoś jak wyłączyć samo podświetlenie obrazu np. przy słuchaniu muzyki.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

n3cRo

New member
Więc tak po pierwszych testach moduł Mediabox UPC CI+ działa pięknie wszystkie kanały ok. Szybo się przełaczają. Jest tylko problem z językiem ponieważ nie wiem jak ustawić domyślnie na polski. Np w History HD Domyślnie jest angielski i co przełączam kanał na inny to muszę znow zmienić scieżke dzwiękowa na PL :/
 

n3cRo

New member
Więc tak po pierwszych testach moduł Mediabox UPC CI+ działa pięknie wszystkie kanały ok. Szybo się przełaczają. Jest tylko problem z językiem ponieważ nie wiem jak ustawić domyślnie na polski. Np w History HD Domyślnie jest angielski i co przełączam kanał na inny to muszę znow zmienić scieżke dzwiękowa na PL :/

PS opanowałem trzeba zmienić domyślny dzwięk na PL i jest git. Ogólnie polecam
 

n3cRo

New member
Czesc,

tak, mozna dowolnie przesuwac kanaly - ogolnie calosc jest identyczna jak przy uzywaniu DVB-T

A mógłbyś powiedzieć jak można je dowolnie przesnosić ? Bo w ja w telewizorze jakoś nie umiem tego znaleść, nie wiem nawet jak edytować liste ulubionych ponieważ potrzebuję dodać jeden kanał jako 2 i nie mam pojęcia jak to zrobic :]
 

goryczka

New member
A mógłbyś powiedzieć jak można je dowolnie przesnosić ? Bo w ja w telewizorze jakoś nie umiem tego znaleść, nie wiem nawet jak edytować liste ulubionych ponieważ potrzebuję dodać jeden kanał jako 2 i nie mam pojęcia jak to zrobic :]

Spróbuj tak:
Smart hub > kanał > wybierasz > Tools (z pilota) > Edytuj numer kanału > i albo w prawo i wpisujesz albo najezdzasz na liście

pozdrawiam
 

SlaWasIl

New member
Kanały można sortować i przenosić w SmartHUB-ie.
Niestety, dziś zauważyłem, że mój SmartHUB się był zepsuł i nie działa prawidłowo...
 

n3cRo

New member
Spróbuj tak:
Smart hub > kanał > wybierasz > Tools (z pilota) > Edytuj numer kanału > i albo w prawo i wpisujesz albo najezdzasz na liście

pozdrawiam

Jesteś wielki,:bober: wiedziałem że kiedyś coś takiego znalazłem ale nie mogłem sobie przypomnieć co i jak. Wszystko idzie poukładać jak się tylko chce. Pozdrawiam
 
Do góry