Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

jotes56

New member
Każdy telefon z androidem może służyć jako pilot i klawiatura. Ściągasz tylko program "Samsung Remote" z Android Market program instalujesz i musisz połączyć się z siecią za pomocą tego samego rutera co telewizor. Program sam wykryje telewizor i się połączy.
Dzięki za odpowiedź. Jeśli się nie mylę to aplikacja Samsung remonte służy jako pilot do Tv a mnie chodzi o wykorzystanie np. do wpisania adresu internetowego, czyli do pisanie liter. Pozdrawiam
 

jotes56

New member
Każdy telefon z androidem może służyć jako pilot i klawiatura. Ściągasz tylko program "Samsung Remote" z Android Market program instalujesz i musisz połączyć się z siecią za pomocą tego samego rutera co telewizor. Program sam wykryje telewizor i się połączy.
Wczytałem się w instrukcję aplikacji i chyba już wiem jak to działa. Pozdrawiam
 

Michal86

New member
Witam,
Mam pytanie jak włączyć podświetlenie loga Samsung z przodu TV ? Widziałem w sklepie jak się ładnie świeci a ja nie mogę odszukać tej opcji u mnie.
 

valdi80

New member
Czy ktoś próbował uruchomić aplikację Picasa w Smart, bo mnie się wydaje że chyba jest nieaktywna. Pozdrawiam

Musisz w głównym oknie SmartHub wcisnąć na pilocie TOOLS, następnie wybrać Ustawienia - Menedżer kont - Połącz z innymi kontami, później wybierasz usługę Picasa, która jest zapewne w opcji Niepołączone, musisz to zmienić na Połączone i pojawi się okno do wpisania danych niezbędnych do zalogowania się w Picasa. Od tego momentu będzie działać :) Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem :razz: pozdrawiam
 

MizuśŚ

New member
Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem 40 calowego ES6800 ze względu na jego funkcje internetowe. Bardziej się opłaca kupić taki smart tv czy zwykły LCD+dongle? nie zalezy mi na 3d ale nie ukrywam że chciałbym min 200Hz? proszę o opinie , es6800 czy inny model+dongle? jeżeli inny to jaki?
odległość od tv 3m
światło w pokoju brak (grube zasłony)
używany głównie wieczorem
do tv n i konsoli
1-2 osoby
oglądany z boku i od przodu
ma wisieć około 120cm nad podłogą:)
z góry dziekuje :)
 

mynio

New member
Witam może znajdzie się ktoś kto miał podobny problem lub wie jak go rozwiązać. Zakupiłem Samsunga ue46es6800s i staram się odtworzyć pliki z mojego zewnętrznego dysku (Freeagent 1 TB z zewnętrznym zasilaniem). Dysk jest widziany przez Telewizor jednak gdy wybierze się w aplikacji Allshare play wideo lub zdjęcia zaczyna się proces ładowania dysk pracuje ale ładowanie trwa i trwa i w ogóle się nie kończy. Fajnie jak ktoś by miał chociaż jakieś sugestie. (Wszystko jest zaktualizowane )

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc
 

tomekkk1990

New member
Panowie pomóżcie !! :/

zakupiłem swojego 40es6800 juz 4 miesiace temu i bylem z niego bardzo zadowolony az do ostatniego tygodnia , problem z netem ! mam bezprzewodowy, oczywiscie tv ma połączenie z netem, dodam, że najlepszy sygnał i wcześniej takie rzeczy się nie działy. smurthub się włącza bez problemu ale żadna aplikacja mi nie działa i czasami mi błąd wyskoczy przy odpalaniu aplikacji "error..." czy cos takiego. co zrobić ?????? pomóżcie. aktualizacja moja to 1031.
 

fabiandvhk

New member
witam

Na moim es6900 to samo dziala tylko ipla vod.tvp sprawdzalem nawet przez kabel wywala komunikat zakłócenia i error 011, 012, lub 013 zalezy to od aplikacji
soft 132
 

parafka

New member
Potwierdzam, że też mi nie działa SMART -mam po kablu. Pewnie portal modyfikują...

O !!!!
Mam komunikat z TV że od 03/05.2013 3:00 do 03/05/2013 do 7:00 serwis będzie nieczynny.

9:20 Aktualizacja... i instalacja po nowemu.
 
Ostatnia edycja:

tomekkk1990

New member
dzięki chłopaki, przynajmniej wiem że nie tylko mi.
a instalować soft 1032 ? w ogole on cos wprowadza ten nowy soft ?
bo jestem zalamany, wszystko do jakiegos czasu smigalo az pieknie, az kumple zazdroscili a teraz dupa :(
 

Jawor86

New member
Zniknęły wszystkie aplikacje, które zainstalowałem wcześniej. Zostały tylko:
- kanały
- źródło
- harmonogram zadań
- allshareplay
- przewodnik
- web browser

Nie mogę wejść do samsung apps, wywala błąd (ERROR UPDATE 003). Oczywiście mam połączenie z siecią, sprawdzane przez stan sieci, allshare play też odtwarza pliki udostępnione na laptopie w sieci.

Na pewno nie mam najnowszej wersji softu. Jutro wykonam upgrade przez usb, zobaczymy czy przyniesie oczekiwane rezultaty.
 
Ostatnia edycja:

robson538

New member
brak dostepu do internetu

od soboty mam to samo brak połączenia z serwerem error 013 mam najnowszy upgrade 1032 na pewno coś jest u nich nie tak
 

Jawor86

New member
To w takim razie na 100% problem po ich stronie, skoro nawet przy najnowsze wersji oprogramowania sa problemy. Napisze jutro do nich maila z zapytaniem, jesli smart tv nie bedzie jutro dzialal poprawnie.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
 

entuzjasta78

New member
Zniknęły wszystkie aplikacje, które zainstalowałem wcześniej. Zostały tylko:
- kanały
- źródło
- harmonogram zadań
- allshareplay
- przewodnik
- web browser

Nie mogę wejść do samsung apps, wywala błąd (ERROR UPDATE 003). Oczywiście mam połączenie z siecią, sprawdzane przez stan sieci, allshare play też odtwarza pliki udostępnione na laptopie w sieci.

Na pewno nie mam najnowszej wersji softu. Jutro wykonam upgrade przez usb, zobaczymy czy przyniesie oczekiwane rezultaty.

Ja dzisiaj zauważyłem że ma tak samo jak Ty zostały tylko "podstawowe" aplikacje softa mam 1017.:roll: Także jak pisali poprzednicy wina leży po stronie usługodawcy tzn samsunga;-)
 
Do góry