Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

mare37

Banned
z tym PIP jest rzeczywiscie do bani bo dlaczego nie da sie podejrzec co jest na innym kanale???
ogólnie funkcja jest nieaktywna i nie działa majac podlaczone cyfre sat i naziemna. Pojawia sie dopiero wtedy kiedy dasz zrodlo zewnetrzne czyli dvd, bluray. Kicha
 

Za_q

New member
Szkoda też że nie można jednocześnie oglądać jednego kanału, a nagrywać innego.

Do cezary1020:
Mam N na kartę. Po załadowaniu listy w tym trybie, nie ma możliwości edycji numeru kanału - można tylko zmieniać kolejność kanałów, ale numer zostaje.
Ja zrobiłem inaczej - w trybie satelitarnym wyszukałem ręcznie (według ustawień częstotliwości, polaryzacji...) poszczególne kanały, i w tym trybie jest opcja edycji numeru kanału.
 
Ostatnia edycja:

mamba4

New member
Udalo sie komus uzyskac dzwiek przez wyjcie AUX ?
Podlączylem telewizor dwoma chinchami do wiezy przez AUX i zero dzwieku. Inne urzadzenia dzialaja przez to AUX.
 

baasior

New member
Udalo sie komus uzyskac dzwiek przez wyjcie AUX ?
Podlączylem telewizor dwoma chinchami do wiezy przez AUX i zero dzwieku. Inne urzadzenia dzialaja przez to AUX.

W samsungu mi dziś powiedzieli że uzyskanie dźwięku zew. jest możliwe tylko na wyjściu optycznym, katastrofa jak dla mnie. Słuchawek nie liczę.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale wejscie Euro w tv jest wejsciowe a nie wyjsciowe :)

Mylisz się - robiłem test na dołączonej przejściówce SCART z adapterem SCART <-> CINCH i dźwięk audio jest na wyjściu, czyli możesz sobie podłączyć do wzmacniacza po analogu. Zwracam tylko uwagę, że po zmianie wejścia np na HDMI w telewizorze na wyjściu audio nadal pozostanie dźwięk ostatnio oglądanego programu.
Jak będzie z optycznym - nie wiem, nie testowałem.
 
Do góry