Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

TomekeF

New member
Może ktoś mi powiedzieć jak się sprawdza moduł CAM CI+ w tym telewizorze. Gdzieś czytałem o wspólpracy Samsunga z Cyfrą+ . Teoretycznie ma być wspaniale ale jak jest w rzeczywistości?
Od kilku dni mam ten tv, a od dzisiaj mam moduł CAM Cyfry.
Na razie wszystko ok, trochę kłopotliwe jest przechodzenie z Cyfry do odbioru naziemnej.
Lista kanałów - A - wybór -OK
Chyba że jest jakiś prosty sposób ( szybki przycisk ) którego jeszcze nie wyczaiłem.
 

mvcha

New member
Jestem zainteresowany modelem 46es6800 oraz myslałem nad 47lm670s. Panowie moze pomożecie w decyzji który lepszy. Za pomoc z góry dziekuję
 

evilman

New member
Ja mam z kolei takie zapytanie do osób odbierających kanały z dvb-t; czy po włączeniu tv macie od razu epg z trzech multipleksów. U mnie epg jest pobierany dopiero jak przejdę na jakiś kanał z danego muxa i nie wiem czy to zachowanie jest normalne czy to jakiś problem z moim tv.

Normalne zachowanie.
Epg leci na danym muxie. Dopóki się w niego nie wtunujesz to nie zobaczysz epg dla kanałów na nim nadawanych.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Duris

New member
RHJG: ja zdecydowałem 660S i ... mam mieszane uczucia. Dzieki Twojej pomocy jakoś szło ustawić obraz i HD są OK, ale SD trzeba pominąć milczeniem. W Twoim przypadku na którą stronę byś szalę przeważył ?
 

maggness

New member
Witam.


Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Sasmunga 46ES6800.

Do zalet telewizora można zaliczyć:

-półmatowa matryca, nie odbija tak światła jak lustro
-obraz na kanałach HD z N naprawdę żywy i ostry na SD też ok
-funkcja All Share, działa znakomicie i szybko- bez problemu łączy się z telefonem,komputerem laptopem, aparatem fotograficznym
-wykrywa mysz bezprzewodową Logitech V550, z klawiatura i myszą USB nie ma problemu.
-można wgrać aplikację Samsunga na Androida do sterowania telewizorem jak zwykłym pilotem, działa szybko i płynnie bez lagów, aplikacja posiada też klawiaturę ekranową.
-pilot-podświetlany na biało, płaskie przyciski , ładny design.

Nie wszystko jest tak piękne jak mogło by się wydawać:

-clouding jest niestety widoczny na jednolitych czarnych tłach
-płynność działania przeglądarki według mnie nie jest zadowalająca- flash działa ale strasznie spowalnia przeglądarkę
-płynność działania aplikacji i poruszanie w Smart Hub jak na procesor dwurdzeniowy mogła by być lepsza
-duży input lag-fotki poniżej

Ogólnie telewizor bardzo fajny, ma dużo rożnych gadżetów,aplikacji.Obraz jest naprawdę dobry,wyraźny,płynny.Ramka staranie wykonana, z pół matowego plastiku.Górna krawędź z robiona jest z półprzezroczystego plastiku i aluminiowych błyszczących wstawek, ładnie się to wszystko komponuje.
Input lag mi nie przeszkadza bo telewizor nie będzie używany do gier.Clouding przy oglądaniu telewizji również nie przeszkadza.Widać go w nocy przy przełączaniu kanałów lub przy przełączaniu między aplikacjami w SmartT Hub.Sprawdzałem kamerki Logitech i Creative ale dioda zapala się na chwilę i gaśnie.Pilot również robi wrażenie przynajmniej na mnie.Pomimo płaskich przycisków nawigacja jest prosta dzięki przetłoczeniom.Co do funkcji HbbTV to Samsung jest zablokowana u nas w kraju, ale ponoć pracuje nad softem który będzie dostosowany na polski rynek. Funkcja Time-shift działa z 8 GB pendrivem.
 

Attachments

  • DSC05610.JPG
    DSC05610.JPG
    706,8 KB · Wyś: 231
  • DSC05621.JPG
    DSC05621.JPG
    707,1 KB · Wyś: 133
  • DSC05545.JPG
    DSC05545.JPG
    678,8 KB · Wyś: 113
  • DSC05649.JPG
    DSC05649.JPG
    746 KB · Wyś: 115
  • DSC05638.JPG
    DSC05638.JPG
    686,6 KB · Wyś: 119
Ostatnia edycja:

pattt761

New member
chmurki

Po przeczytaniu tego ZACHMURZONE LEDY |TV TEST wstrzymuję się z zakupem tv na czas nieokreslony. Chciałem zakupić 46Es6800 ale jak widzę, że w modelach droższych o wiele typu es8000 clouding jest masakryczny to jaka tu przyjemność z tv jeszcze za taką kwotę!!!

Może w tym przypadku alternatywą będzie zakup wersji EH?
Moja dziewczyna ma model eh5450 i cloudingu brak!

Masakra XXI wiek...
 

sme

New member
Po przeczytaniu tego ZACHMURZONE LEDY |TV TEST wstrzymuję się z zakupem tv na czas nieokreslony. Chciałem zakupić 46Es6800 ale jak widzę, że w modelach droższych o wiele typu es8000 clouding jest masakryczny to jaka tu przyjemność z tv jeszcze za taką kwotę!!!

Może w tym przypadku alternatywą będzie zakup wersji EH?
Moja dziewczyna ma model eh5450 i cloudingu brak!

Masakra XXI wiek...

Niestety to trochę loteria. Ja nie mam prawie wogóle ale przyznam, że ze strachem włączałem i sprawdzałem. ;)
Potem niestety jest tak, że wszystkie pozytywne cechy tego TV są przykryte tą chmurą. Nie powinno tak być.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego TV.
 

LFB

New member
Po przeczytaniu tego ZACHMURZONE LEDY |TV TEST wstrzymuję się z zakupem tv na czas nieokreslony. Chciałem zakupić 46Es6800 ale jak widzę, że w modelach droższych o wiele typu es8000 clouding jest masakryczny to jaka tu przyjemność z tv jeszcze za taką kwotę!!!

Może w tym przypadku alternatywą będzie zakup wersji EH?
Moja dziewczyna ma model eh5450 i cloudingu brak!

Masakra XXI wiek...
Pozostaje ci brać plazmę jeśli jej wady ci nie przeszkadzają, albo czekać na OLED :krol:
 

grze_go_rz

New member
Przymula raz na minute.

Witam,
kupiłem Samsunga UE46ES6800. Telewizorek super, mam go podpiętego do WIFI, na razie odbieram DVB-T. Zauważyłem dziwny efekt. Raz na minutę przymula go na około sekundę. Czy ktoś ma podobny efekt? Zaczyna mnie to denerwować szczególnie podczas meczy :(. Efekt widoczny przy oglądaniu SD i HD. Niedługo sprawdzę jeszcze jak wygląda przy odtwarzaniu filmów.
 

peters_1

New member
Witam.Koledzy zauwazylem ze bedac wUK TV EU40ES6800 kosztowal ponad 4,5tys.zl.Przyjechalem na urlop do PL i weszlem przypadkiem do Media Markt i ladny taki sam TV kosztuje 3,6tys.zl.
Zastanawiam sie dlaczego tak duza roznica cenowa.Kolega mowi ze te z PL moga byc jakies lipne.Nie chce mi sie wierzyc.
Podpowiedzcie gdzie mozna poszukac w jakich sklpepach czy gdzies na necie,aby madrze kupic.
 

LFB

New member
Witam.Koledzy zauwazylem ze bedac wUK TV EU40ES6800 kosztowal ponad 4,5tys.zl.Przyjechalem na urlop do PL i weszlem przypadkiem do Media Markt i ladny taki sam TV kosztuje 3,6tys.zl.
Zastanawiam sie dlaczego tak duza roznica cenowa.Kolega mowi ze te z PL moga byc jakies lipne.Nie chce mi sie wierzyc.
Podpowiedzcie gdzie mozna poszukac w jakich sklpepach czy gdzies na necie,aby madrze kupic.
Bogatszy rynek, wyższe marże. Tak to należy rozumieć. Co do zakupu TV w Polsce musisz wziąć pod uwagę że ficzery dedykowane na rynek UK mogą nie być dostepne. Mam tu na myśli głownie aplikacje ze SmartTV.
 
Ostatnia edycja:

farba

New member
Witam.Koledzy zauwazylem ze bedac wUK TV EU40ES6800 kosztowal ponad 4,5tys.zl.Przyjechalem na urlop do PL i weszlem przypadkiem do Media Markt i ladny taki sam TV kosztuje 3,6tys.zl.
Zastanawiam sie dlaczego tak duza roznica cenowa.Kolega mowi ze te z PL moga byc jakies lipne.Nie chce mi sie wierzyc.
Podpowiedzcie gdzie mozna poszukac w jakich sklpepach czy gdzies na necie,aby madrze kupic.
Więcej zarabiąją więc więcej mogą zapłacić, ale z jakością też coś jest na rzeczy. Przeczytaj: http://www.hdtv.com.pl/forum/791426-post1393.html
 
Do góry