Seria C91H i Q91H

deniro24

Member
Bez reklam
geroj0 napisał:
...Ogladac bede cyfrowa kablowke Vectra,divx,dvd i gry na xbox1....

Liczę na Twoją wypowiedź jak sprawdzisz już divxy oraz xboxa z tym Samsungiem, bo sam jestem zainteresowany tym tv pod tym kątem.

Pozdro.
 

geroj0

New member
No niezle !!! Cena z TopMarket mnie tez powalila na kolana.Ja jeszcze dzis zaatakowalem Rtv Mix Agd obok mnie i po ciezkich negocjacjach cena 3950.I co tu teraz robic roznica w cenie prawie 500 zl to juz kupa kasy.Tez bym prosil o wypowiedzi na temat tego sklepu .Aha Deniro widzialem w akcji C7H na divx i xbox1 u znajomego wygladalo to oblednie jak dla mnie-na podstawie tego zdecydowalem sie wlasnie na zakup plazmy a ze model C91H jest lepszy technicznie powinno byc bomba
 

xtro

New member
miro.t napisał:
Witam.
Pytam bo cena za PS42C91H u nich to 3359zł

No ładnie, a ja czekałem z zamówieniem do poniedizałku i uznałem , że ceny tak szybko już nie spadną i wziąłem za 3699.... a tu 3 i pół setki mniej za jednym zamachem. Zamówienie w realizacji... Ehh.. miałbym na DVD z divixem i hdmi 1080p samsunga... Czasem warto poczekać na wakacyjne promocje. Mam przynajmniej nadzieję , że sprzęcik będzie śmigał bezproblemowo :)
 

beber

New member
miro.t napisał:
Witam.
Czy ktoś z Was miał do czynienia ze sklepem topmarket.pl z Warszawy? Pytam bo cena za PS42C91H u nich to 3359zł
Pozdrawiam.
Ja miałem. Obiecali Q91 w 4 dni, po tym czasie zadzwonili ze maja ale nie zdążą dowieść, potem następnego dnia zadzwonił kto inny że nie mają ale bedzie za 3 dni, potem znowu że "będzie jutro". W sumie z 10 dni to trwało.

pozatym ok.
 

Pazurek

New member
geroj0 napisał:
Pazurek gdzie byl ten Avans co ty kupiles ?? Jak widze reklamy Avansu i Wisniewskiego jak spiewa ze ponizaja ceny to bym chetnie rzucil butem

Pisałem ci wcześniej że w Chrzanowie :) (nie Chorzów tylko Chrzanów !!!) możesz zadzwonić do nich tel: (32) 753-95-95 Chrzanów ul. 29 Listopada powiedz że znajomy kupił za tyle i czy ci sprzedadzą też za tyle.
 

geroj0

New member
Zmiana ceny w topmarket ??

Tak Pazurek przepraszam zauwazylem dopiero jak wyslalem posta ale..Czy ja mam jakies zwidy-do poludnia cena w Top Market byla 3359 teraz tam wchodze cena jest 3879 !! Co jest grane ??? Sprawdzcie u was
 
J

jery

Guest
To ŁOSIE jedne :x
Rano rzeczywiście była taka cena nawet z nimi gadałem i mi potwierdzali.
Jak nic się walnęli a jak się zorientowali po paru telefonach to poprawili
ehhhhh a już prawie wysyłałem zamówienie :(
 

Worps

New member
..z tymi cenami w necie to trzeba uważać, sam kiedyś znalazłem sklep, gdzie tv który chciałem kupić był ok 500 zł tańszy niż konkurencja. Jak zatelefonowałem rano to miła pani powiedziała, że mieli serwisowanie strony i trochę się ceny pomieszały. Na pytanie co byłoby gdybym złożył zamówienie odpowiedziała, że to co jest na stronie to tylko informacja a nie cennik..Nie wiem jak to wygląda prawnie ale w zwykłym sklepie jeśli nawet ktoś się pomylił i podał złą cenę na półce to ten towar z którym przychodzę do kasy są zobowiązani sprzedać z korzyścią dla klienta. Acha udało mi się wreszcie podłączyć xboxa360 przez VGA..jest odjazd:eek:k: :-D
 

miro.t

New member
Witam.
Ja zdążyłem złozyć żamówienie w tej niskiej cenie, nawet oddzwonili że TV bedzie do pięciu dni. Pożyjemy zobaczymy co z tego bedzie.
Pozdrawiam.
 

xtro

New member
deniro24 napisał:
Xtro gdzie zamówiłeś plazmę, jeżeli to nie tajemnica?
W max24.pl, w zasadzie kilka firm wchodziło w grę (szukałem przez ceneo/skąpca) - wybrałem tę z największą ilością komentarzy i tak najbardziej mi się ich serwis jakos podobał :) W sumie na necie ofert jest tyle , że jest w czym wybierać.

Zerkam na ich stronę i widzę , że 50' poszło też ostro w górę (ok. 900 zł). czyżby godzinna promocja była , albo ktoś chciał podać ceny brutto , a podał netto... wygląda to mi raczej na czeski błąd. No zobaczymy, jak ktoś kliknął i zamówił to niech się pochwali po dostawie, czy policzyli po cenie "chwilowo promocyjnej". Sam sobie już trochę w brode plułem, że nie poczekałem kilka dni z zakupem, bo przy takim cenniku pewnie i inne firmy by zaraz dały podobne ceny. Swoją drogą to oferta ta nie była widoczna na ceneo ani skąpcu , a zdaje się , że firma ta też tam występuje.

miro.t napisał:
Witam.
Ja zdążyłem złozyć żamówienie w tej niskiej cenie, nawet oddzwonili że TV bedzie do pięciu dni. Pożyjemy zobaczymy co z tego bedzie.
Pozdrawiam.

Oooo... to daj znać czy się udało, 3mam kciuki!
 
Ostatnia edycja:

xtro

New member
jery napisał:
To ŁOSIE jedne :x
Rano rzeczywiście była taka cena nawet z nimi gadałem i mi potwierdzali.
Jak nic się walnęli a jak się zorientowali po paru telefonach to poprawili
ehhhhh a już prawie wysyłałem zamówienie :(

Kurde, a tak jeszcze zwróciłem się u nich w stronę 50'. Był przynajmniej do południa za 5500 z kawałkiem czyli 800 zł taniej niż gdzie indziej
 

maniekk

New member
deniro24 napisał:
Liczę na Twoją wypowiedź jak sprawdzisz już divxy oraz xboxa z tym Samsungiem, bo sam jestem zainteresowany tym tv pod tym kątem.

Deniro,
wprawdzie nie mam tego tv ale wczoraj w Avansie miałem okazję pobawić się przez pół godzinki PS50C91 podłączonym do X-boxa po componencie. Moje wrażenie:

1) najpierw leciało jakieś demo gry - ja zamarłem - piękne kolory, duża szczegółowość, duża płynność obrazu..... Jak dla mnie nie było się do czego przyczepić nawet z nosem przy ekranie. No może poza jednym, stylistyka gry była w ciemmych kolorach a przy ciemmnym obrazie mógłbym się golić korzystając z odbicia w ekranie. Pocieszam się, że to przez bardzo jaskrawe światło jarzeniówek w sklepie

2) następnie zapuściłem oryginalne DVD z filmem "Aleksander" i znowu musiałem zbierać zbierać szczękę z podłogi. Przepiękne, naturalne żywe kolory, brak ziarnistości, duża płynność nawet przy szybkich scenach, Angelina Jolie prawie wychodziła z obrazu :p
Wady:
- przy bardzo szybkim ruchu kamery trochę zamazywał się drugi plan
- w jednym ujęciu prawie cały ekran wypełnia kolorowa, szczegółowa mozajka ścienna. Tu obraz na chwilę zaczął pływać, jak by nie radził sobie z dużą ilością szczegółów, potem się ustabilizował. Niestety nie miałem możliwości cofnąć tego ujęcia żeby dokładnie sprawdzić ten efekt
- w literach w napisach (tłumaczenie dialogów) wyraźne "schodki" ale może przy 50' to normalne. Proszę o info

3) Na koniec zapuściłem "Doktor No" (pierwszy Bond). Chciałem zobaczyć jak formatuje obraz z 4:3 na 16:9 i znowu miłe zaskoczenie. TV robi to automatycznie zachowując prawie naturalne proporcje: niewidoczne spłaszczone twarze ani nadmiernie rozciągnięte boki.

Aha, jeszcze jedno. Sprawdzałem głośniczki tego tv. Oczywiście szału nie ma ale jak dla mnie głos jest akceptowalny (po wypowiedziach na tym forum spodziewałem się dużo gorszego). Myślę, że spokojnie można wysłuchać wiadomości a i przez kilka miesięcy, do zakupu kina (jak w moim przypadku) "przemęczyć się" korzystając tylko z tych głośniczków

Reasumując: byłem nastawiony na zakup PS42C91 ale po tym co wczoraj zobaczyłem wiem jedno - chcę 50 cali !!! :p
 

lukasszol

New member
xbox

Witam,

czy ktokolwiek z posiadaczy C91 używa go do xboxa lub xboxa 360 (może kaszpir)? Chodzi mi o powidoki. Czy w tym samsungu rzeczywiście zabezpieczenia przeciwko wypaleniom działają tak dobrze?

Pozdrawiam
 

geroj0

New member
A ja sie chcialem pochwalic ze w koncu dzis dopelnilem wszystkich formalnosci i jutro Samsung 42 C91H bedzie u mnie w domku.Pal licho czy to 50 zl drozej czy taniej byle ze juz bedzie czyli w weekend testowanie a potem moja opinia.Korzystajac z okazji chce podziekowac jeszcze raz wszystkim ktorzy odpowiedzieli na moje posty.Kupilem za 3950 i mam swiety spokoj .Teraz juz tylko sie cieszyc i zakupic nowe komplety kabli do kina domowego,do xboxa,i do cyfrowej kablowki.Pozdrawiam i moge spokojnie isc do pracy.Wazne ze sklep kilka kroko ode mnie i jak cos nie bedzie gralo to jak tam wpadne i ... uchh
 

kaszpir

New member
lukasszol napisał:
Witam,

czy ktokolwiek z posiadaczy C91 używa go do xboxa lub xboxa 360 (może kaszpir)? Chodzi mi o powidoki. Czy w tym samsungu rzeczywiście zabezpieczenia przeciwko wypaleniom działają tak dobrze?

Pozdrawiam

Ja uzywam z Xboxem.

Połączenie component. Kabel sam przerabiałem bo miałem chiński i dawał tragiczną jakość obrazu , a teraz obraz jest perfekcyjny ...

Nie mam żadnych problemów z wypalaniem. Xbox służy mi do oglądania filmów DVD/DIVX (wbudowany skaler do 720p/1080i) :)
Choć teraz "przeszedłem" niemalże całkowicie na filmy HDTV :)
I zwykłe filmy DIVX/DVD w SD nie robią już na mnie wrażenia :)

Gram także , ale mam mało czasu (2 małych dzieci ..)

Ostatnio mojej żony chrześniak grał chyba z 2 godziny w jedną grę (taką gdzie są cały czas "stałe" elementy na ekranie).
Nie było żadnych problemów ...
 

deniro24

Member
Bez reklam
starsze konsole na plazmach Samsunga

maniekk mi chodziło akurat jak sprawdza się Xbox1 na tych plazmach, a Ty widziałeś chyba Xbox'a360. No chyba że źle zrozumiałem?

Napewno gry z X360 wyglądają super, ale ciekaw jestem czy gry z Xboxa1 (oczywiście po componencie) wyglądają porównywalnie tak jak na tv crt czy zdecydowanie gorzej (np. na lcd dużo gorzej to wygląda niż na crt)?
Może Kaszpir sie wypowie na temat (gry z Xbox1) i na temat odbioru DivX'ów - moja wielka prośba.

Ciekawi mnie również czy ktos z Was podłączał Ps2 po componencie do tych tv? Jak to wygląda?

Co do wypalania/powidoków to ktoś tu napisał że po dwóch godzinach gry nie zauważył powidoków, a wielu użytkowników plazm Panasa już pisało, że nawet po takim krótkim czasie zauważało powidoki. Widać Samsung ma jakieś lepsze zabezpieczenia. Chociaż ja czasami gram po 6-8 godzin, i tu chyba nie byłoby juz tak wesoło.

Na avforums i hifi-forum w wątkach o tych plazmach Samsunga pojawiło sie ostatnio sporo narzekań na "zielone krawędzie", a juz myślałem że samsung jest wolny od tej wady.
 
Do góry