Sennheiser RS 180 or RS 170

Raitoneq

New member
Witam, zamierzam zakupić któreś z tych słuchawek. Z tego co wyczytałem RS180 są otwarte i zasięg mają około 100m a RS170 są zamknięte i zasięg jest 80m ale jak się ma sprawa z jakością dźwięku i wykonania? :p Nie chciałbym kupić słuchawek za taką cenę i np. po roku/dwóch wymieniać bo po prostu pęknięcia są czy coś. Słuchawek będę używał do muzyki (tu to różnie, ogólnie co mi wpadnie w ucho to słucham ale jak mam być dokładniejszy to tak: hip hop, pop(japoński też, chociaż to różnicy nie ma ;d), rock/pop-rock)), anime, czasem jakieś filmy no i do gier(moba/fps). Ta stacja bazowa to działa także jak wzmacniacz czy coś? Bo niestety nie posiadam żadnej karty dźwiękowej(audio mixer z steelseries, dużo nie daje ale coś tam poprawia w tej jakości dźwięku ;d) więc nie jest za ciekawie. No i jak ma się sprawa z baterią ? Są to jakieś zwykłe z kiosku czy akumulatorki jakieś ? I czy da się je jakość ładować np. przez tą stacje bazową ? Opłaca się w ogóle kupować któryś z tych modeli ? xd

Sorry za tkaie pytanie ale wole się upewnić, rok temu kupowałem słuchawki(za marne 2 stówy) i niestety kupiłem gówniane Steelseries 5xb, mam wrażenie że zapłaciłem tylko za ten śmieszny audio mixer co jest w zestawie ;/

btw. ale się rozpisałem :D
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Obejrzyj nowe:
AKG K915
AKG K935

k9153dblackf6289aa7.jpg


k9353dblackf07a6506.jpg
 

GracX

New member
Bez reklam
mam model 170 i jestem bardzo zadowolony muzyka pięknie gra a filmy grozy ogląda/słucha się cudnie podczas gdy inni już spią :)
 

Kamdv

New member
Nie słuchając obu zestawów na jednym utworze ciężko będzie Ci cokolwiek o nich powiedzieć - bez samodzielnego odsłuchu takie porównania nie mają sensu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Słuchałem dziś RS170 w Saturnie, podłączonych do stereo 500tek Denona.
i wielka lipa. Spedziem tam kilkanaście minut glowiac się trojac dlaczego to tak kiepsko gra, włączałem i wyłaczałem wszystko w słuchawkach jak i w denkach i bardzo się rozczarowałem. Pan też stwierdzil, że grało to inaczej, a teraz kiepsko, stwierdzil, ze to pewnie od zaklocen od setek urzadzen w pobliżu.
Możliwe, następnym razem pojde do kącika audio, ponoc tam grało wyśmienicie. Przy stoisku ze słuchawkami grały jak moje dotychczasowe Sony za 100 zł z promocji, albo gorzej. Pomijam sredni komfort noszenia. Ta cena chyba za nazwę oraz w miarę przyzwoity ładowarko-stojak.
Nie chce otwartych RS180, ale muszą być bezprzewodowe, nie koniecznie do stereo, raczej do filmow.
 

kwasior21

New member
R170 to swietne sluchawki,niestety sa podatne na zaklocenia i to ich najwieksza wada. Sam bylem zmuszony je oddac wlasnie ze wzgledu na brumienie i martwe strefy ... niemniej jednak dzwiek bardzo soczysty, czysty i dynamiczny ...
 
Do góry