Samusng UE55NU8042 pilot

wojtekk5

New member
Witam, zakupiłem trzy dni temu tego samsunga i zastanawia mnie jedna sprawa, aczkolwiek pilot posiada takie dziwne ślady użytkowania ale tylko na tym kółku. Ciekawi mnie czy to czasem nie jest tv ze zwrotu czy po prostu ten model tak ma? Może ktoś powiedzieć kto ma taki pilot? Jak wyglądał u was? Załączam zdjęcia.

https://***************.com/a/H3RP4Gu
 
Ostatnia edycja:

wojtekk5

New member
Dzięki za odpowiedź. Moje wytarcia wyglądają na minimum rok używania...jak myślicie przyjmą zwrot na to? Kupione w sklepie stacjonarnym Media Markt.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Zgłoś samsungowi problem może serwisowo dostaniesz nowego pilota . Jeśli tv działa i jest bez wad to warto spróbować.
 

wojtekk5

New member
Co do tv to jestem zzawiedziony...tv kupiłem z myślą o piłce nożnej A sceny dynamiczne na tym tv są mniej płynne niż na starym full hd h6400. Auto motion plus to jakiś żart. Oczywiście ustawieniami się bawiłem, poradniki czytałem Ale spodziewałem się czegoś lepszego po matrycy 120 hz...
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Co do tv to jestem zzawiedziony...tv kupiłem z myślą o piłce nożnej A sceny dynamiczne na tym tv są mniej płynne niż na starym full hd h6400. Auto motion plus to jakiś żart. Oczywiście ustawieniami się bawiłem, poradniki czytałem Ale spodziewałem się czegoś lepszego po matrycy 120 hz...

Za pierwszym razem podejrzewam że każdy tak podchodzi na temat tv jak nie są dobrze poustawiane parametry w tv , Trzeba czasu i trochę cierpliwości aby to poustawiać tak aby grało jak powinno
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Próbowałem wszystkiego, poradniki i wgl. Masz ten sam tv? Jeśli tak to podaj Twoją konfigurację.

Ja nigdy nie używam poradników , sam siedzę i ustawiam i nie robię tego w godzinę itp , trzeba poświęcić czasu na to , Jak ty chcesz zrobić w pięć minut wszystko to wybacz ale tak się nie da
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten pilot to jakiś żart, w nowym tv?
Sprawdż czy tv nie jest używany lub z jakiegoś zwrotu/demo, bo niby jak się tam znalazł taki bubel.
Ew. w opcji optymistycznej, na etapie produkcji coś nie pykło.
 

wojtekk5

New member
Dzięki za rady. Pobawilem się sam i rzeczywiście jest lepiej. A co powiecie na ten pilot? Bo to dziwna sprawa, boje sie ze tv był używany.
 
Do góry