Samusng F6500 vx F6640 vs F6650

tdx

New member
Bez reklam
Po wejsciu w ms jest reset ustawień nic więcej jak nic nie ruszałeś pewnie wróciły Ci proporce obrazu na auto....

No chyba że jednak coś zmieniłeś :)
 

lukasz8814

New member
Nic nie zmieniałem jestem pewien. Podczas transmisji sportowych na przykład : skokach. Skoczek jakby się rozdwajał podczas lotu. Może to wina dekodera mam telewizje przez internet?
 

tdx

New member
Bez reklam
a może jednak przywróciły się ustawienia domyśle dla obrazu dlatego spojrzyj łaskawym wzrokiem na ustawienia motion plus :D
 

Danger69

New member
Witam
Przeczytałem cały watek i nadal nie wiem który wybrać TV
oczywiscie mowa o serii F6XXX
zastanawiam sie nad F6800 a F6770
a moze inny model -proszę poradźcie :niewiem:
 

tdx

New member
Bez reklam
Wez sobie do wyboru F6640/6650/6770 to modele rozniace sie od siebie wygladem jak chcesz tv na sciane to faktycznie F6800 naprawde ciekawie sie prezentuje :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja mam F6650 ale modele roznia sie tylko wygladem a F6770 ma metalowego pilota smart touch :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 
Ostatnia edycja:

LiYuan

New member
Brat jest szczęśliwym posiadaczem modelu f6650. Ma kartę polasatu(specjalnie wydaną do tv) i oczywiście dokupiony moduł. Po włożeniu karty do tv wyświetla mu się komunikat:
"urządzenie odbiorcze nie może zostać uwierzetelnione. Proszę skontaktować się z producentem twojego odbiornika(kod błędu 17)"
Ktoś wie co należy zrobić?
 

bialy958

New member
Witam zamierzam kupić telewizor głównie do xboxa i filmów z usb i laptopa i mój wybór padł na ue40f6500. Dlatego chciał bym się zapytać posiadaczy tego tv jak on się sprawuje pod xboxem dokładnie chodzi mi o input lag. Czy ktoś mógłby mi coś więcej rozjaśnić w tym temacie względem tego tv bo jakoś na necie nie moge znaleźć nic na ten temat.
 

prezy

New member
Bez reklam
Brat jest szczęśliwym posiadaczem modelu f6650. Po włożeniu karty do tv wyświetla mu się komunikat:
"urządzenie odbiorcze nie może zostać uwierzetelnione.
Ktoś wie co należy zrobić?

No właśnie Tv które są polecane nie współpracuję z modułami a Tv które współpracują z modułami nie są polecane przez CP.
Jak długo brat ma ten moduł podłączony do Tv, czasem potrzeba 72 godz. na aktualizację.

Proponuję założyć nowy temat dotyczący współpracy konkretnych modeli Tv z konkretnymi modułami uwzględniającymi dostawców usług. Strony operatorów na nic się nie zdają.
 

Danger69

New member
Witam
jak jest z tymi ratami w Euro jest 40x0% (prawdziwe 0) i można zrezygnować z ubezpieczenia czy to jakiś chwyt...? i wyjdzie za Tv wartości 5199 ponad 7 tys
 
Ostatnia edycja:

Ivanez

New member
Witam
jak jest z tymi ratami w Euro jest 40x0% (prawdziwe 0) i można zrezygnować z ubezpieczenia czy to jakiś chwyt...? i wyjdzie za Tv wartości 5199 ponad 7 tys

Czytałem artykuł o tym, teoretycznie jest to jak najbardziej możliwe, ale są jaja, bo miłe panie z euro próbują na siłę wciskać ubezpieczenie bo mają od tego prowizje! Ale jak się uprzesz to ci dadzą zero procent, ale bywały takie akcje że baba chowała taki wniosek do szuflady i próbowała wmówić klientowi, że bank odrzucił wniosek! Gościu zawołał kierownika i wtedy się wydało :p tak więc jak ma się dobre źródło dochodu i dobra historię to można ich cisnąć, żeby nie było ubezpieczenia.
 

skorup84

New member
Witam
jak jest z tymi ratami w Euro jest 40x0% (prawdziwe 0) i można zrezygnować z ubezpieczenia czy to jakiś chwyt...? i wyjdzie za Tv wartości 5199 ponad 7 tys


Nie ma problemu z uzyskaniem prawdziwych rat 0%. W sklepie powinna być informacja w widocznym miejscu iż ubezpieczenie jest dobrowolne:) Dwa razy kupowałem u nich na 40x0%, pierwszym razem bez żadnych problemów, za drugim razem kobieta próbowała mi wcisnąć ubezpieczenie a jak się nie zgodziłem to powiedziała że bank odrzucił mój wniosek. Poprosiłem kierownika sklepu, przemówił kobiecie do rozumu, wniosek poszedł jeszcze raz i przeszedł bez ubezpieczenia a na biurku pojawiła się tabliczka z informacją o dobrowolności ubezpieczenia która to wcześniej się gdzieś zapodziała;-)
 
Do góry