Samusng F6500 vx F6640 vs F6650

tdx

New member
Bez reklam
daj sobie startówkę na youtube, ja korzystam ze parowania telefonu z TV na youtubie wiec na telefonie wybieram co oglądać a na TV oglądam :D
 

tdx

New member
Bez reklam
jaka wielkość tv? i jaka regulacja? slim (żeby jak najbliżej ściany), regulacja kąta pochylenia? czy full motion? potrzebujesz czegoś specjalnego? typu tv w rogu?
 

pema

New member
Panowie,
Zastanawiam się nad modem: 50" F6770 Smart 3D LED lub 55" F6640 . Który z nich ma lepsze parametry bo już zwariować można. Telewizor będzie obsługiwał tylko naziemną TV. Drugie pytanie to rozmiar TV czy 55" przy odległości od kanapy do tv to 4,2 m jest ok. czy może zmniejszyć tv z uwagi na fakt iż będzie obsługiwał naziemna tv.
 

tdx

New member
Bez reklam
One od siebie roznia sie wygladem i pilotem w 6770 jest tak metalowy.
Reszta to to samo...
Bralbym mimo wszystko 55

Wysłane z mojego GT-I9100
 

pema

New member
To może jak są dzieci to może z trwalszym pilotem - 6770. Czyli odległość 4,2 m do telewizora to można brać 55". A jak będzie z obrazem na tak dużym telewizorze, zakładając że będzie obsługiwał tylko naziemna tv. Słyszałem że im większy tv tym gorszy obraz - czy to bzdura ?
 

SDman

Banned
Słyszałem że im większy tv tym gorszy obraz - czy to bzdura ?

Witam,
jak staniesz 1-2 m od TV ten sam model tak samo skalibrowany to obraz będzie lepszy na 46" vs 55"
Jak staniesz 4m od TV będzie odwrotnie - to wg mnie założenia dla jakości HD
Dla dobrego SD (słabe SD można odpuścić) 4m od TV będzie remis przy 5-6m znów 55" górą.
Przy większej odległości komfort większej matrycy jest bezcenny.

Pozdr.
 

pema

New member
czyli jednak 55". A może zainwestować w leszy model : UE55F7000. - tylko już cena idzie w górę.
Tylko czy przy sygnale SD będzie różnica zauważalna. Jeszcze jedna pytania - wybrałem leda bo mam pokój od południa - mocno nasłoneczniony i podbno ledy lepiej się sprawdzają w takim otoczeniu.
Proszę o info.
 

pema

New member
czyli nie iść w UE55F7000, tylko wybrać miedzy F6770 a F6640??
A jak z tym sygnałem z naziemnej TV - będzie o.k - czy będę widział biegające kwadraciki ? I zasadnicze pytanie jak będzie wyświetlał wieczorami skoro w dzień świeci dobrze. Kurcze mam wrażanie że zadaje dziecinne pytania ale sprzedawcy mówia straszne bzdury.
 
Do góry