Samsung UE60J6240

Malix7

Member
He he nieźle zamotałem sam się śmieję z tego co napisałem :)
Mam de juder, czyli jak ustawię motion pluis na użytkownik to ten co go nie widać de blur zawsze jest na 10 niezależnie od tego jak ustawię judder tak?
Porzygam się tą nadpłynnością ale jest super :D
 

sh4rkyq

New member
Jestem o krok od zakupu, jednak mam malutką wątpliwość.... jeśli zamówię przez neta (elektro, neonet..) i jednak o zgrozo przyjdzie taka potrzeba go oddać (w terminie do 14 dni) to czy mogę mieć z tego tytułu jakieś problemy?
Problemy w sensie, a bo rozpakowany, bo palec się odcisnął albo cokolwiek innego? (nie mówię o uszkodzeniu)
 

pio1771

New member
TV zakupiony, od razu mówię transport do domu za free, tak ale pomóc kurierowi trzeba... nie wiem co oni sobie myślą wysyłając z jednym kurierem... a co do TV - pierwsze wrażenie o kur.. :D szok. śmiga. BTW zmienia się jakieś podstawowe konfiguracje które warto zrobić?
 

Smykoo

New member
Ten tv jest naprawdę świetny. Dopracowany panel fullhd. Cloudingu, bandingu brak, przynajmniej widocznego. Płynność obrazu nawet przy piłce nożnej rewelacja. Sprawdzone wczoraj na meczu Polaków. Biel też czysta. Smart dość szybki (po włączeniu tv potrzebuje pół minuty na to by płynnie działać) i wszystko w nim jest. Sama konstrukcja dobra ale materialy i spasowanie bez szalu. Świetnie wygląda 1cm ramka. Bluetooth, wifi, sporo gniazd. Wszystko jest. Chyba samsung poprawił j6200 wypuszczając właśnie ten model [emoji3]
 

FoX88

New member
Ten tv jest naprawdę świetny. Dopracowany panel fullhd. Cloudingu, bandingu brak, przynajmniej widocznego. Płynność obrazu nawet przy piłce nożnej rewelacja. Sprawdzone wczoraj na meczu Polaków. Biel też czysta. Smart dość szybki (po włączeniu tv potrzebuje pół minuty na to by płynnie działać) i wszystko w nim jest. Sama konstrukcja dobra ale materialy i spasowanie bez szalu. Świetnie wygląda 1cm ramka. Bluetooth, wifi, sporo gniazd. Wszystko jest. Chyba samsung poprawił j6200 wypuszczając właśnie ten model [emoji3]

Kojarzę Twój nick w kontekście Philipsa. Dobrze rozumiem, że wymieniłeś (tj. sprzedałeś Philipsa na rzecz zakupu tego Samsunga) czy może to TV drugi do np. innego pokoju?
 

Smykoo

New member
Sprzedałem i kupiłem samsunga. Jest większy, ma lepszą czerń (jednak matryca va), a słabsze kąty widzenia mi nie przeszkadzają.
 

Malix7

Member
Ten tv jest naprawdę świetny. Dopracowany panel fullhd. Cloudingu, bandingu brak, przynajmniej widocznego. Płynność obrazu nawet przy piłce nożnej rewelacja. Sprawdzone wczoraj na meczu Polaków. Biel też czysta. Smart dość szybki (po włączeniu tv potrzebuje pół minuty na to by płynnie działać) i wszystko w nim jest. Sama konstrukcja dobra ale materialy i spasowanie bez szalu. Świetnie wygląda 1cm ramka. Bluetooth, wifi, sporo gniazd. Wszystko jest. Chyba samsung poprawił j6200 wypuszczając właśnie ten model [emoji3]
Jak ustawiasz motion plus na meczu? na full?
 
No to cena super ja na początku stycznia zapłaciłem,bodajże 2978 (myślałem że niżej już nie zejdą).Do 4000 to ciężko znaleźć coś z lepszym obrazem ( matryca VA ,120Hz).W grudniu władowałem się w 4K 55''PUS 6561 , i byłem w szoku ... jak kiepsko odbiera (kupiłem na Gran Derbi i po tygodniu oddałem).Dopiero na J6240 mecze ogląda się z przyjemnością bez smużenia ,efektu teatru i ogromnego bandingu.
 

strazakp

Banned
Super cena za ten tv i w dodatku 60".

A jak ten Samsung wypada na tle sony 55w80x??? Wiadomo ze wymiarem Samsung wygrywa i ceną tez o kilkaset zl.ale jak inne sprawy-głównie obraz?
 
Ostatnia edycja:

robertoos188

New member
ja tez mam j6240 tylko wersje 50 cali, sprawdzalem i jest matryca 120hz, tylko mam pytanie warto odblokowywać drugi suwak?, będzie jakaś różnica?,bo nie chcę w ciemno odblokowywac bo można stracić gwarancje.
 
Do góry