Samsung UE60J6240

Fflash

New member
Czy przegladarka obsluguje strony typu zalukaj z filmami?
chodzi mi dokladnie o wtyczke flash?
 
Ostatnia edycja:

boxster

Member
Czy z J6240 działają któreś modele pilotów żyroskopowych, ew. czy jest opcja odblokowania tej funkcjonalności? Tv fajny ale użytkowanie go z tradycyjnym pilotem musi być strasznie męczące.
 

tvorek

New member
Panowie, gorąca prośba (ze względu na wymiary RTV i wieszaka po poprzednim TV) - czy ktoś z Was posiadających mógłby zrobić pomiar? a mianowicie:

1. jaka jest dokładna wysokość TV bez podstawy (max wymiar wysokości w mm do powieszenia)? ?
2. na jakiej wysokości są rozmieszczone otwory do mocowania na wieszaku (patrząc na plecy TV), weryfikując śruby górne i dolne?
3. czy standardowej długości śruby (10) montażowe o długości 20 mm są ok, czy też Samsung ma swoje wymagania?
 

tvorek

New member
Panowie, gorąca prośba (ze względu na wymiary RTV i wieszaka po poprzednim TV) - czy ktoś z Was posiadających mógłby zrobić pomiar? a mianowicie:

1. jaka jest dokładna wysokość TV bez podstawy (max wymiar wysokości w mm do powieszenia)? ?
2. na jakiej wysokości są rozmieszczone otwory do mocowania na wieszaku (patrząc na plecy TV), weryfikując śruby górne i dolne?
3. czy standardowej długości śruby (10) montażowe o długości 20 mm są ok, czy też Samsung ma swoje wymagania?

Proszę o odpowiedź,
 

Malix7

Member
Właśnie go wtargałem do domu, już wisi więc nie podam ci otworów,
Na razie szuka kanałów, obadam to napiszę co i jak.
Ledwo mi wlazł do Meganki II hatchback 3cm dłuższy i już by nie wlazł :)
 

Malix7

Member
Szukam szukam i nie mogę znaleźć, ktoś może wytłumaczyć krok po kroku jak włączyć 3d i jak odblokować drugi suwak, co do tego muszę mieć? Mam tylko pilota, i smartfona ale nie Samsunga, jakby ktoś mógł tak łopatologicznie wytłumaczyć.
 

Malix7

Member
Zależy mi na dwóch suwakach przedwszytkim.
I powiem tak matryca 60Hz się nie umywa do 120Hz Chyba pokocham efekt teatru :)
Na razie tak trochę potestowałem bo już żona ma mnie dosyć od rana rzeźba żeby dziś tv załatwić :)
 

FoX88

New member
Zależy mi na dwóch suwakach przedwszytkim.
I powiem tak matryca 60Hz się nie umywa do 120Hz Chyba pokocham efekt teatru :)
Na razie tak trochę potestowałem bo już żona ma mnie dosyć od rana rzeźba żeby dziś tv załatwić :)

Blur na 10, ale Judder potestuj do max 5 myślę, inaczej może być zbyt agresywnie na ekranie, chociaż wiadomo, że to są preferencje.

Do filmów bez jakiegoś widocznego efektu teatru, ale z upłynnieniem dobrym, to zawsze preferuję 10 Blur / 2-3 Judder.

Edit:
Aha, nie przeczytałem wcześniejszych wpisów.

Ale poczekaj..nie masz domyślnie zarówno Blur Reduction jak i Judder Reduction w Auto Motion Plus?

3D w tym modelu trzeba odblokować faktycznie, ale Blur+Judder na 120Hz matrycy normalnie powinny być od nowości.
 
Do góry