Samsung UE60J6240

prete

New member
Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem tego modelu. Rzeczywiście telewizor wart swoich pieniędzy. Mam jednakże pytanie do znawców. Podłączałem różne słuchawki do wyjścia w tv - kablowe i bezprzewodowe, jednakże wszystkie grają zbyt cicho. Tymczasem w menu nie ma możliwości zmiany głośności wyjścia słuchawkowego. Jak zwiększyć głośność w słuchawkach?
 

Koscisty

New member
Podłączyłem dzisiaj telewizor do komputera poprzez kabel HDMI-DVI i niestety maksymalna częstotliwość odświeżania to 60Hz. Jeśli więc matryca jest 100 lub 120Hz to wygląda na to że nie ma możliwości wykorzystania jej możliwości, chyba elektronika ogranicza do 60Hz.
 

Malix7

Member
Też je mocno obserwuję i nie ma firmy która by się wyłamała z ceną :)
trzeba czekać na jakieś akcje promocyjne.
 

moore80

New member
Ale warto panowie,,niedawno porównywałem mojego samsunga z lg-kiem brata '55 4k,
też ma matryce 100hz,w cenie 3300,.chciał by jego zakup był bardziej przyszłościowy
,lecz jakością wyświetlanego obrazu odbiega od samsunga,czerń przede wszystkim kuleje.
(dodam że ja przed zakupem swojego egzemplarzu miałem dylemat 4k-full hd)
Tak wiec w tym przedziale cenowym tv jest naprawdę godny polecenia .
 

alextrainer

New member
Mógłbyś wyjaśnić przez jaki kabel w takim razie uzyska się 120hz?
Ktoś pisał że przez kabel hdmi nie uzyska się 120hz
 
Ostatnia edycja:

alextrainer

New member
Jakieś konkrety poproszę ?
Już sam fakt dopłaty 1000zł za praktycznie to samo tyle że z wbudowanym 3d daje do na mysłu. No chyba że chodzi Ci o trwałość, nie znam się ale raczej większość osób zgodzi sie z tym że soniaki są trwalsze w porównaniu do samsungów. Pytanie czy jest to warte dopłacania 1000zł
 

Malix7

Member
Niezły interes dopłacić do tv 1000zł i to 5" mniejszy Interes życia I to chyba na ips 60hz ale nie jestem pewny.
 
Do góry